Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Slobodno mozes da ga stavljas... jesi ostala trudna u prirodnom ciklusu? U svakom slucaju ako imas krvarenje ili krvaruckanje moze samo da pomogne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, prirodni ciklus. Dva dna imam roze krvarenje i danas smedje samo prilikom brisanja. Prosli mjesec ista situacija s tim da sam na kraju dobila ciklus jer se krvarenje pojacavalo zato sam odmah uzela utrogestan. Inace ovaj tip krvarenja prije ciklusa nikad nisam imala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slobodno mozes da ga stavljas... jesi ostala trudna u prirodnom ciklusu? U svakom slucaju ako imas krvarenje ili krvaruckanje moze samo da pomogne...

Pretpostavljam da je 200 mg ujutru oralno i uvece vaginalno ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sandra, jel si radila beta hCG? Zakazala kod dr? Jel jos uvek krvaris?

Ja sam imala spontani, ali je meni menstr kasnila 5 dana, test bio pozitivan i onda sam dobila, uopste mi nije bilo kao tebi. Nije mi krvarenje krenulo ranije. U svakom slucaju mislim da bi trebalo da ides kod dr., narocito zato sto ti se to krvarenje desava ponovo a test pozitivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo mi je stigao nalaz bete,  rezultat 6, 6 :mellow: a jutros opet test pozitivan blijeda crta. Nista mi nije jasno. Krvarenje mi se smanjilo danas ide smedji sekret pomalo.  Inace u prethodnoj trudnoci sam ostala trudna u danima kad sam trebala da dobijem ciklus pa mozda kasna ovulacija, tjesim se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta ti je bas niska , ali ukazuje na trudnocu (sve preko 5) kao I pozitivan test tako da ja ne bih rekla da ti je sada ovulacija vec da je ili prerano ili da nesto nije u redu zbog krvarenja. Ako si u prilici idi kod dr, da vidi da nije slucajno vanmatericna ili nesto. 

Svakako ponovo uradi beta hcg, tako ces vec znati sta se desava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam stavlljala samo vaginalno 2x200 uvece...

Meni u sustini lici na biohemijsku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obzirom da mi je krvarenje prestalo cak i braonkasto i nemam nikakvih tegoba ipak cu sacekati par dana ako ne dobijem, odradicu betu opet. Zvala sam laboratoriju da mi jos jednom potvrde nalaz jer ga inace salju mejlom, kaze to je to ali i da moze biti ok posto su imali takvih slucajeva i da smo mozda uhvatili sam pocetak trudnoce zbog mojih kasnih ovulacija. Ja nesto i ne vjerujem mnogo da ce biti ok ali eto nada neka postoji. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obzirom da mi je krvarenje prestalo cak i braonkasto i nemam nikakvih tegoba ipak cu sacekati par dana ako ne dobijem, odradicu betu opet. Zvala sam laboratoriju da mi jos jednom potvrde nalaz jer ga inace salju mejlom, kaze to je to ali i da moze biti ok posto su imali takvih slucajeva i da smo mozda uhvatili sam pocetak trudnoce zbog mojih kasnih ovulacija. Ja nesto i ne vjerujem mnogo da ce biti ok ali eto nada neka postoji. 

Bila je jedna clanica, Alex mislim, cija je beta bila 6 i sve je bilo ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitah sad njene postove, eto cuda se desavaju :) svo vrijeme je pisala da osjeca da je trudna i na kraju se ispostavi da jeste. Mene tjesi samo sto mi je krvarenje prestalo. Nije mi jasno kako test pozitivan jutros a registruje vise 25 UL a beta tako mala. Mozda je opadala dok utrogestan nije poceo da djeluje ko zna.:huh: Uglavnom javljam novosti.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitah sad njene postove, eto cuda se desavaju :) svo vrijeme je pisala da osjeca da je trudna i na kraju se ispostavi da jeste. Mene tjesi samo sto mi je krvarenje prestalo. Nije mi jasno kako test pozitivan jutros a registruje vise 25 UL a beta tako mala. Mozda je opadala dok utrogestan nije poceo da djeluje ko zna.:huh: Uglavnom javljam novosti.

Sandra, kako si? Jel si ponovila betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi simptomi prije nego je i zakasnila menstruacija bile su bolne grudi. Odma sam znala da je to to. Uradila test dan prije menstruacije i bio je pozitivan. 

Sada smo 8.nedelja:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Devojke ,radila sam beby Rapid koji je pokazao dve crtice( tri komada). Uradila sam analizu beta hcg i piše vrednost 

50 530. Jel to ok? Ništa ne znam u vezi trudnoće

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Devojke ,radila sam beby Rapid koji je pokazao dve crtice( tri komada). Uradila sam analizu beta hcg i piše vrednost 

50 530. Jel to ok? Ništa ne znam u vezi trudnoće

pa eto jedne tackice u tvom stomaku. To mu dodje 5ta nedelja trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam! :baby:Stize vam jedna bebica, a mozda i dve obzirom na vrednost bete. Ili si 6.nedelja ili su blizanci. :D

Snegulji a voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj:rolleyes:sledeće nedelje ću raditi ultra zvuk, pa se nadam da ću vam se javiti sa lepim vestima:D

miliccam i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima menstruaciju sam trebala dobiti 18.2 kasni mi vec 6 dana.Da li je moguce da sam trudna?

Od simptoma imam bolne grudi posebno bradavice .Da li je rano uraditi.test ili treba sacekati jos par dana?

miliccam i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes slobodno da uradis test,nije rano. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima menstruaciju sam trebala dobiti 18.2 kasni mi vec 6 dana.Da li je moguce da sam trudna?

Od simptoma imam bolne grudi posebno bradavice .Da li je rano uraditi.test ili treba sacekati jos par dana?

Jasmina radi test, nije rano cim ti kasni. :)

Nadam se da je to to i da ce ovoga puta sve biti u redu I da ces nam javiti lepe vesti. 

Jasmina.S. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa devojke izgleda sam trudna.Presrecna sam :D .

Nadam se da ce bitiI sve u redu :) 

 

 

KikaC96 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa devojke izgleda sam trudna.Presrecna sam :D .

Nadam se da ce bitiI sve u redu :) 

 

 

Bas mi je drago, cestitam! :baby:Laku I dosadnu trudnocu ti zelim. ;)

Pisi nam na temi drugi trimestar, ako zelis da caskas sa drugim trudnicama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenice moje drage stare i nove,neznam dali me se iko seca,ali na stranici 121 je slika mog bledunjavog testa iz kog se rodila jedna slatka devojcica koja sada ima 6meseci:babycrib:

Jasmina.S. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr je na kontroli potvrdio trudnocu,culo se i malo srdasce,sve je proteklo u skolskom najboljem redu i u 41 nedelji sam se porodila prirodno,sve pohvala za porodiliste u zemunskoj:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nedavno sam pisala ali ne mogu da se setim na koju temu. Prekljuce sam saznala da sam u drugom stanju 

U utorak idem na pregled . 

Poslednja dva meseca mi je kasnilo po 15ak dana i kada uradim test bio je negativan , onda mi ciklus krene i traje 3,4 dana veoma oskudno, a inace mi traje po 8,9 dana. I evo sada , treci mesec pre izostanka menstruacije sam uradila test koji je bio pozitivan , i to se prvo pojavila linija u test zoni pa tek u onda u C zoni. S obzirom na to da nisam mogla da verujem da se konacno desava uradila sam jos jedan test nekih sat vremena kasnije i opet ista stvar. Sad me zanima sta vi mislite o tome, da li postoji sansa da sam trudna duze od mesec dana a da test stvarno nje hteo da pokaze ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nedavno sam pisala ali ne mogu da se setim na koju temu. Prekljuce sam saznala da sam u drugom stanju 

U utorak idem na pregled . 

Poslednja dva meseca mi je kasnilo po 15ak dana i kada uradim test bio je negativan , onda mi ciklus krene i traje 3,4 dana veoma oskudno, a inace mi traje po 8,9 dana. I evo sada , treci mesec pre izostanka menstruacije sam uradila test koji je bio pozitivan , i to se prvo pojavila linija u test zoni pa tek u onda u C zoni. S obzirom na to da nisam mogla da verujem da se konacno desava uradila sam jos jedan test nekih sat vremena kasnije i opet ista stvar. Sad me zanima sta vi mislite o tome, da li postoji sansa da sam trudna duze od mesec dana a da test stvarno nje hteo da pokaze ? 

 Najbolje da uradis beta hcg preko krvi nema greske!Jedino ako ovulacija nije bila kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.