Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

ja sam u zadnje vreme pocela da osecam leptirice u stomakuod srece kad pomislim na bebu ...:lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam valjda uspela da ih ugusim nerviranjem :D

imala sam i ja dosta dugo, a sad samo strepim, mnogo sam se nadala i mnogo puta sam videla jednu crticu i sad ne smem vise da ih osecam :D

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

hahahahahahaha joj veruj mi ja sam nesto skepticna... cas mi dodje da odem da kupim test cas bi cekala petak, joj vise ni ja ne znam ,a zmarci i leptirici samo biju po stomaku .. nadam se da slute na dobro :lol:

ali kako sam krenula i ja ima da ih ugusim jos malo kao  ti :lol: a kada ti treba da dobijes ?

pocela sam da mesam kad koja treba da dobije,samo znam da tiaa treba da dobije kad i ja ,u petak

Izmenjeno od strane doda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel imala koja od vas u ranoj trudnoci iscedak(onako mlecan) beli ,pa da je po tome znala da je trudna ,meni se nesto pojavio takav iscedak inace mi se to ne desava ,a ja sam zaboravila dal mi se to pojavljivalo u prve dve trudnoce ... sad nestp citam da moze to da bude rani simptom umesto krvarenja tackastog

Ja sam imala beli sekret bez mirisa.To je menI islo u ranoj trudnoci, cak nisam ni znala da sam trudna.

 

 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodo, potpuno te razumem, cim osetim neki simptom odma se oblacim i krecem u apoteku.. Ali ostala sam karakter i cekam 20.9., onda treba da dobijem.

Ali po simptomima koje imam, ili sam trudna ili imam neki gadan disbalans hormona. Ne bi me cudilo ni to jer sam prestala sa antibebi pilulama pre skoro 3 meseca, a sa druge strane znam da postoji sansa da sam trudna :D 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala beli sekret bez mirisa.To je menI islo u ranoj trudnoci, cak nisam ni znala da sam trudna.

 

 

jasmina hvala ti ,utesila si me, ima nade da je to.^_^

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dodo, potpuno te razumem, cim osetim neki simptom odma se oblacim i krecem u apoteku.. Ali ostala sam karakter i cekam 20.9., onda treba da dobijem.

Ali po simptomima koje imam, ili sam trudna ili imam neki gadan disbalans hormona. Ne bi me cudilo ni to jer sam prestala sa antibebi pilulama pre skoro 3 meseca, a sa druge strane znam da postoji sansa da sam trudna :D 

ti 6 dana posle mene treba da ne dobijes.. :lol: isto ,ja bi sad otisla u apoteku po test ali sve mi se cini da je jos dosta rano pa cu samo bezveze da se razocaramm pre vremena pa cu ja ipak da cekam petak .. isto vazi i kod mene akonije trudnoca onda je neki disbalans hormona , mada ja nisam pila nikad nikakve pilule.. a kazu da posle tih pilula ostaje trudan lakse cini mi se da sam tako procitala negde :baby:

joj koliko mi petak deluje daleko kad se ceka nesto vazno :(

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam ja jako puno foruma i online clanaka, neke devojke odmah ostanu trudne po prestanku koriscenja pilula, dok se neke muce mesecima.. ja sam ih pila 3 godine, i verujem da mi hormoni luduju sad

Onda mi je jos teze da razvrstam simptome toga i moguce trudnoce

Ali cekamo petak i plusice :baby:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nadam da ces da vidis plusice 20-tog .. ^_^

a ja ne mogu da odcekam petak ... a mala mi je razlika da odem privatno da odradim betu 1040 dinara i da kupim test onaj za rano utvrdjivanje trudnoce onaj sto je tacan jos  dana nakon zaceca moguceg on je 1000 dinara.. a ja skepticna dal nesto od toga da uradim ili da cekam petak <_<

lex i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Savetujem ti iskreno da sacekas petak. Onda radi betu, ili u petak ujutru betu :)

Sigurniji i tacniji rezultat ces dobiti nego sa testom

i ja sam razmisljala da li beta ili test, ali prvo cu sa testom, pa cu da vidim polako

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu ,sacekacu petak ne bi ja bas da se razocaram nedaj boze pre vremena , lakse mi je na taj dan da radim nesto ,test ili betu videcu .. nego sto  ne mogu da cekam vise ja bi sad odma uradila koliko sam nestrpljiva.

meni je to nesto u glavi ma to je samo 4 dana mogu ja i sad nije to daleko da uradim test ,pa mi se premotaju misli na drugu stranu kako mogu da se razocaram,pa onda da je bolje da cekam bice tacniji rez ...  i tako u krug... ^_^ a leptirici lete li lete:lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je i meni crv usao u glavu, sve se razmisljam, bolela me je kicma, stomak(blagi povremeni grcevi), naduvana sam sva, pa mi se promenila boja bradavica, grudi me ne bole doduse, jedan dan su me bolele i to samo sa strane kad se sagnem.. imala sam gadne glavobolje, zelja sa slatkisima mi je ogromna iako inace nisam bas neki ljubitelj, pa razdrazljivost, imala sam i ja sekret 2 dana kao ti dodo, pa ona mens koja se ne moze nazvati mens.. mogla bih i ja da odradim test neki :D mislim da cu ja u cetvrtak

A bice tacan jer proslo je dosta vremena, po mojoj racunici bi mi bio tacan vec 5.9.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je i meni crv usao u glavu, sve se razmisljam, bolela me je kicma, stomak(blagi povremeni grcevi), naduvana sam sva, pa mi se promenila boja bradavica, grudi me ne bole doduse, jedan dan su me bolele i to samo sa strane kad se sagnem.. imala sam gadne glavobolje, zelja sa slatkisima mi je ogromna iako inace nisam bas neki ljubitelj, pa razdrazljivost, imala sam i ja sekret 2 dana kao ti dodo, pa ona mens koja se ne moze nazvati mens.. mogla bih i ja da odradim test neki :D mislim da cu ja u cetvrtak

A bice tacan jer proslo je dosta vremena, po mojoj racunici bi mi bio tacan vec 5.9.

hahahahaha koala ubacila sam ticrva u glavu ... hahaaa znaci skoro iste simptome .. imala sam i ja zelju za slatkisima ali vise za slanim i to bake rols .. samobi to jela po ceo dan ..ja moogu da uradim test u cetvrtak ,mislis da ce da bude tacan  ,ja u petak treba da dobijem 14.og

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodice draga, mozes i u cetvrtak i ja sam tako bila nestrpljiva pocela sam da radim test svaki drugi dan, jedno 10 dana pre menstr. Tako da mozes ja sam u drugoj trudnoci radila test na dan M i bio pozitivan. Sa prvom se nesecam cini mi se da mi je kasnilo ali obe trudnoce sam ostala trudna u 3cem mesecu pokusavanja.  s tim sto mi je razlika 4g izmedju dece:). ovo sad bi bilo 7 godina od pauze

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodice draga, mozes i u cetvrtak i ja sam tako bila nestrpljiva pocela sam da radim test svaki drugi dan, jedno 10 dana pre menstr. Tako da mozes ja sam u drugoj trudnoci radila test na dan M i bio pozitivan. Sa prvom se nesecam cini mi se da mi je kasnilo ali obe trudnoce sam ostala trudna u 3cem mesecu pokusavanja.  s tim sto mi je razlika 4g izmedju dece:). ovo sad bi bilo 7 godina od pauze

lex ako mi verujes ja bi ga odma uradila...:lol: a izmedju moje dece 2 godine razlika , i sad ako ostanem trudna bice izmedju bebe i sina razlika opet 2 god :lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravila sam da dodam, pocela sam mnogo izostrenije da osecam mirise.. i poceo je da mi smeta jedan od mojih omiljenih parfema, ne znam da li je prosto jako jak pa zasmeta nakon nekog vremena ili je nesto drugo u pitanju ^_^

I pepeljara takodje.. nikad nisam osecala taj smrad, ali od pre par dana ne daj boze da stoji pepeljara blizu mene

Mala plava888, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravila sam da dodam, pocela sam mnogo izostrenije da osecam mirise.. i poceo je da mi smeta jedan od mojih omiljenih parfema, ne znam da li je prosto jako jak pa zasmeta nakon nekog vremena ili je nesto drugo u pitanju ^_^

I pepeljara takodje.. nikad nisam osecala taj smrad, ali od pre par dana ne daj boze da stoji pepeljara blizu mene

pa ti si trudna .. ne moras ni da radis test ... :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravila sam da dodam, pocela sam mnogo izostrenije da osecam mirise.. i poceo je da mi smeta jedan od mojih omiljenih parfema, ne znam da li je prosto jako jak pa zasmeta nakon nekog vremena ili je nesto drugo u pitanju ^_^

I pepeljara takodje.. nikad nisam osecala taj smrad, ali od pre par dana ne daj boze da stoji pepeljara blizu mene

Koala pa to je najjaci simptom sto si navela, upravo ti mirisi su u trudnoci najizrazeniji, zelim da verujem da si trudna ja i Doda navijamo. Tj.navijam za obe:wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzimo fige da i test kaze isto , i ja navijam za vas dve ... :wub:

a znate sta je interesantno ni u prvoj ni u drugoj trudnoci nisam imala problem sa mirisima da mi nesto smeta bas cudno ,a to jeste najjaci simptom 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj nadam se da ste u pravu :wub:

Javicu se sa rezultatima svakako..

Mada sam ja citala za sve moje simptome da mogu da budu i od disbalansa hormona

Pa ne dam sebi da se uzbudim previse, nikad necu zaboraviti izraz md kad me je cekao dok sam bila na UZ, oboje smo mislili da je to to, kad ono nista.. valjda se zato toliko pribojavam

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moguce , meni mm kaze cekaj petak paradi test nemoj da malerises nesto pre vremena ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moam da vam kazem da su grudi pocele da me bole,kada skinem brus najvise,imam osecaj u grudima kao onaj osecaj ako se secate kada vam se grudi posle porodjaja pune mlekom,pa onaj osecaj punjenja ,nadolazenja mleka ,nije neki bol vise je nelagodno i bradavice su mi osetljive.. ili je to simptoom ili ovo sto sam prehladjena :mellow:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa mame pridruzujem vam se.... 21.9 treba da dobijem tako da cekamo sve zajedno

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla mimiale^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nova sam ovde! Juče sam vadila krv i dok čekam rezultate želim da čujem vaše mišljenje.

treba da dobijem za 5 dana... uospste nemam apetit i skoro ništa ne jedem,a inače sam veliki gurman, imam stalne gorušice,i mučnine ali bez povracanja. Dijareju povremeno, gade mi se pojedini mirisi koje sam volela ranije. Nervozna sam i imam napade plaknja,posle deset koraka moram da sednem, noge su mi teške. Temperatura 37.0 konstantno

Ne mogu da dočekam rezultate, pomoziteee ❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.