Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Da li ima nade za mene s obzirom na te super testove najranije odkrivanje, znaci za 4 dana treba da dodje M :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:bili smo danas na ultrazvuku.Sve je u najboljem reduedu trudna sam 6nedelja jupiii.Neke stvari nemaju cenu.Leptirici zao, mi je ali,pokusavajte I dalje .PoslalaPa bih sliku ali ne znam kako :(

Leptirici, lex i blesava volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasmina drago mi je zbog tebe, iskreno sam se obradovala. Znam sta unaci ta zelja jos kad se ostvariiiii:wub::wub::wub::wub::angel::babycrib::angel:

Jasmina.S. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ima nade za mene s obzirom na te super testove najranije odkrivanje, znaci za 4 dana treba da dodje M :(:(

Nemoj da radis testove pre ocekivane menstruacije, nema smisla, bice negativno. Koliko dugo pokusavate? Koliko imas godina? Ne bi smela toliko da se opterecujes osim ako pokusavate vec godinu ili imas vise od 35. Da li pijes vitamine, vezbas? Svasta nesto ima uticaja. Nemoj bacati pare na testove, opusti se, uzivaj sa svojim partnerom, setaj, druzi se, radi. Ako je prosla godina, porazgovaraj sa gin ili pisi ovde, i za to ima leka :) A ako mi sad kazes da pokusavate 3 meseca a ti imas 25, ima da se roknem :) 

lex i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha joj Leni tek ces da se roknes:lol: imam 29g i pokusavam ceeeelih mesec dana tek:rolleyes:.. ovako ne vezbam ne pijem nista sve je ok sa nama, imam dvoje dece devojcica 11g i sin 7.. ali taaako mi se svezala zelja za bebom da je to nenormalno. Muz mi je u inostranstvu vec par godina i sada hvatam dok je tu:( icice opet sada 17tog septembra i moram da cekam do nove godine.. zato sam opterecenaaaaa

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha joj Leni tek ces da se roknes:lol: imam 29g i pokusavam ceeeelih mesec dana tek:rolleyes:.. ovako ne vezbam ne pijem nista sve je ok sa nama, imam dvoje dece devojcica 11g i sin 7.. ali taaako mi se svezala zelja za bebom da je to nenormalno. Muz mi je u inostranstvu vec par godina i sada hvatam dok je tu:( icice opet sada 17tog septembra i moram da cekam do nove godine.. zato sam opterecenaaaaa

O Boze :) Pa i ako budes cekala do NG, nije vala predugo. Uzivaj bre u nezasticenim odnosima i baci kalendar :) 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vazi leni probacu da skrenem misli, hvala ti na podrsci:angel:

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je danas Lex?Ima li šta novo?Meni ciklus nije još krenuo,radicu betu sutra!

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:bili smo danas na ultrazvuku.Sve je u najboljem reduedu trudna sam 6nedelja jupiii.Neke stvari nemaju cenu.Leptirici zao, mi je ali,pokusavajte I dalje .PoslalaPa bih sliku ali ne znam kako :(

čestitam još jednom,bravo:babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasmina drago mi je zbog tebe, iskreno sam se obradovala. Znam sta unaci ta zelja jos kad se ostvariiiii:wub::wub::wub::wub::angel::babycrib::angel:

Hvala punooo :) E,onda me razumesss :

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici kod mene nema nista osim bas bolnih grudi, jos ta famozna 3 dana da prodju bez polaska u crveno..ja se jedva cekam tvoju betu mirise mi na srecnu vest:angel:

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljam sutra!

Ja ne znam šta da mislim,meni nikad nije omašio test:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, muz i ja pokusavamo da dobijemo bebu nesto manje od godinu dana. Imam neredovne menstruacije bas, sad mi npr preskocile dve menstruacije i treba trecu da dobijem a ona ni naznake ne daje,zapravo kasni i ona. Obecala sam sebi da necu raditi test jer sam vise puta bila u katastrofalnom stanju posle negativnog testa. Medjutim , pogazila sam rec i kad mi je kasnila druga menstruacija ja uradim i naravno nista. Ni da se pomoli druga crtica. E sad , svremena na vreme meni grudi budi kao natekle ali to je kratko, taj dan mozda. Zadnjih dana mislim da vise idem u wc (iskreno se nadam da nisam prehladila besiku) nemam bolne grudi, pre dva dana uvece me probudila mucnina i od juce imam temperaturu koja lomi. Sinoc je bila oko 36,9 uzasno me bolele oci, ceo dan me lomila. Jutros je 37,2. Da li ima neko ko nije imao simptome? Da mu je temperatura bila povisena? Ili da ga nisu bolele grudi jer kazu da je ovaj simptom kljucan? I inace me nikad ne bole kad dobijem. Taman kad sam resila da vise ne radim test pa ako se porodim, porodila sam se , muz mi kaze da oseca da sam trudna. Svi oko mene tih dana su mi postavljali pitanje, da nisi trudna? Iz cista mira i sad se 'vatam za slamku verovatno jer su mi vratili nadu. Strah me da uradim test opet razocaracu se u zivot. -.-

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, muz i ja pokusavamo da dobijemo bebu nesto manje od godinu dana. Imam neredovne menstruacije bas, sad mi npr preskocile dve menstruacije i treba trecu da dobijem a ona ni naznake ne daje,zapravo kasni i ona. Obecala sam sebi da necu raditi test jer sam vise puta bila u katastrofalnom stanju posle negativnog testa. Medjutim , pogazila sam rec i kad mi je kasnila druga menstruacija ja uradim i naravno nista. Ni da se pomoli druga crtica. E sad , svremena na vreme meni grudi budi kao natekle ali to je kratko, taj dan mozda. Zadnjih dana mislim da vise idem u wc (iskreno se nadam da nisam prehladila besiku) nemam bolne grudi, pre dva dana uvece me probudila mucnina i od juce imam temperaturu koja lomi. Sinoc je bila oko 36,9 uzasno me bolele oci, ceo dan me lomila. Jutros je 37,2. Da li ima neko ko nije imao simptome? Da mu je temperatura bila povisena? Ili da ga nisu bolele grudi jer kazu da je ovaj simptom kljucan? I inace me nikad ne bole kad dobijem. Taman kad sam resila da vise ne radim test pa ako se porodim, porodila sam se , muz mi kaze da oseca da sam trudna. Svi oko mene tih dana su mi postavljali pitanje, da nisi trudna? Iz cista mira i sad se 'vatam za slamku verovatno jer su mi vratili nadu. Strah me da uradim test opet razocaracu se u zivot. -.-

Dobro došla!Ajde radi test,pa javljaj:baby:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, muz i ja pokusavamo da dobijemo bebu nesto manje od godinu dana. Imam neredovne menstruacije bas, sad mi npr preskocile dve menstruacije i treba trecu da dobijem a ona ni naznake ne daje,zapravo kasni i ona. Obecala sam sebi da necu raditi test jer sam vise puta bila u katastrofalnom stanju posle negativnog testa. Medjutim , pogazila sam rec i kad mi je kasnila druga menstruacija ja uradim i naravno nista. Ni da se pomoli druga crtica. E sad , svremena na vreme meni grudi budi kao natekle ali to je kratko, taj dan mozda. Zadnjih dana mislim da vise idem u wc (iskreno se nadam da nisam prehladila besiku) nemam bolne grudi, pre dva dana uvece me probudila mucnina i od juce imam temperaturu koja lomi. Sinoc je bila oko 36,9 uzasno me bolele oci, ceo dan me lomila. Jutros je 37,2. Da li ima neko ko nije imao simptome? Da mu je temperatura bila povisena? Ili da ga nisu bolele grudi jer kazu da je ovaj simptom kljucan? I inace me nikad ne bole kad dobijem. Taman kad sam resila da vise ne radim test pa ako se porodim, porodila sam se , muz mi kaze da oseca da sam trudna. Svi oko mene tih dana su mi postavljali pitanje, da nisi trudna? Iz cista mira i sad se 'vatam za slamku verovatno jer su mi vratili nadu. Strah me da uradim test opet razocaracu se u zivot. -.-

Ja nisam imala simptome sve do 6nedelje tako da je sve moguce.Nekada se druga crtica ni ne pojavljuje .Pa,mozes ostaviti test sat dva da ti sam stoji negde.Meni je isto bila bleda crtica na testu ali je tu :)

Samo napred i bez razocaravanja.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvalaa ^_^  sve citam po forumima a niko da kaze e ljudi ja nisam imala nikakve simptome, niti grudi niti mucnina nista... Svakoj su grudi bile osetljive i ja sta cu, cekam grudi da mi dobiju volumen , cekam simptom a nista... A ko za inat sad svi nesto pitaju da nisam trudna jer sam se ubucila, jos muz kaze da on ima neki osecaj da sam trudna... I mogu vam reci da mi je muka jutros bas..e sad, sve to uzimam sa rezervom jer se pecem skoro godunu dana... Uradicu test malo kasnije, dok odem do apotekepa cemo videti 

Izmenjeno od strane Alex.94
Leptirici i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa ^_^  sve citam po forumima a niko da kaze e ljudi ja nisam imala nikakve simptome, niti grudi niti mucnina nista... Svakoj su grudi bile osetljive i ja sta cu, cekam grudi da mi dobiju volumen , cekam simptom a nista... A ko za inat sad svi nesto pitaju da nisam trudna jer sam se ubucila, jos muz kaze da on ima neki osecaj da sam trudna... I mogu vam reci da mi je muka jutros bas..e sad, sve to uzimam sa rezervom jer se pecem skoro godunu dana...

Razumem ali,,uradi test pa ces znati.Mada moj savet ti je da sacekas 15dana da ti menstruacija kasni pa,onda da uradis test.Sve je individualno neko ima simptome neko ih nema uopste ili ih ima kasnije kao ja :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D:D 15 dana? Ja nisam dobila 3 meseca :lol::lol: doduse radila sam test u medjuvremenu i nista. Vrlo cesto mi kasni tako po 2 meseca, to je normalno kod mene. Odem do ginekologa on mi da neke tabletice i eto ga samo sto ovaj put nikako da odem, valjda se potajno nadam da ce mozda nekim slucajem da se pojavi druga crtica... :rolleyes:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex.94 koliko dugo radiš na bebi?da li si radila neka ispitivanja?stitna?nije mi to ok ne dobijaš ,ginekolog da tablete i dobiješ.mislim da mora da se nadje uzrok zašto ne dobijaš redovno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa navodno imam policisticne jajnike, stalno tako kad ne dobijem imam neku cistu. A na bebi radimo skoro godinu dana. Stitnu jesam jednom nesto kao proveravala ali sve ok , ginekolog me je pregledao kad sam rekla da bih da ostanem u drugom stanju ,kaze sve zdravo ,sve ok. Ali pila sam kontracepciju Yazz i mislim da zbog toga jos uvek nisam trudna. Kazu da treba organizam da se precisti e sad. Rekla kazala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D:D 15 dana? Ja nisam dobila 3 meseca :lol::lol: doduse radila sam test u medjuvremenu i nista. Vrlo cesto mi kasni tako po 2 meseca, to je normalno kod mene. Odem do ginekologa on mi da neke tabletice i eto ga samo sto ovaj put nikako da odem, valjda se potajno nadam da ce mozda nekim slucajem da se pojavi druga crtica... :rolleyes:

IIzvini, ali ja moram da pitam: Da li tvoj ginekolog zna da radite na bebi? Sta je uzrok takvim ciklusima? Ja cu biti ta koja ce ti ovaj put reci da ne verujem da si trudna. Zelim ti da ti se sto pre desi, ali po pisanju bih rekla da si ti najnajvise umislila zbog kom. ljudi oko sebe da se mozda radi o tr. Toliko dugi cciklusi u kojima se mora izazivati menstruacija nisu nesto gde moze da dodje do trudnoce. Javice se zene sa vise iskustva ali msm da ti moras na dodatne pretrage. Pisem z'brda z'dola ne zelim za zvucim grubo zaista ti zelim da sledece godine u ovo doba ljuljas bebu ali msm da postoji neki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slažem da Alex treba dodatne pretrage,popričaj sa ginekologom!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svakako moram posetiti lekara :)) ali ja verujem u to da sam ipak mnogo opterecena <_<

lex i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni grudi ni u jednoj trudnoci nisu simptom. Ali Alex, moram se sloziti sa Zone. Kako je sve u redu ako imas policisticne jajnike. Dr ti je neozbiljan ako kaze da je sve ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam vise nista...Imala sam jednom zuto telo, kasnilo mi 2 meseca i to je puklo. Sve bilo ok. Sad mi je drugi doktor i nemam pojma vise nista. Kupila sam test pa cu razmisliti da li cu uopste da ga radim ili pravo kod lekara jer svaki negativan test je meni 5godina manje zivota. Ne ulazi mi se opet u depresiju <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.