Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ja ne verujem u to...ja sam se nadala do kraja. Jeste da vremenom malo oguas i manje ocelujes ali jcekujes,pogotvo ako to zelis. Nwko je vec pisao,sta zene koje rade vto? Sigurna sam da da nisu u fazonu ma kako bude. One se nadaju do kraja i desi se,zatrudne.  Nakbolji su ti savetodavci: opusti se,kako bude..bla bla bla a da su oni na tom mestu videla bih.  Mikana bice,ne brini. :) to je normalno da brines i zelis. 

Mikana8 i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad nisam bila opuštena :D ni tri meseca koliko nam je trebalo za M ni još pet godina koliko nam je trebalo za N i A. A svi su govorili ma opustite se...dok nisam shvatila da se borim sa sekundarnim sterilitetom i upala u priču sa VTO. E, sad sam opuštena jer ne želim više dece, kao što sam jednom već ovde negde pisala - opustiću se posle trećeg.

Venera, MakiJana i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da sam pocela da ludim u jednom periodu svi mi javljaju da su trudni jedino ja ostajem bez novosti :D mm mi kaze da ne moze sve kako ja mislim i da beba onda iz inata nece doci jer forsiram toliko i da se malo prepustim da ne vodim ljubav samo da bih ostala trudna.. Malo mi je i on sinoc otvorio oci.. 

Hvala vam zene na podrsci! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih danas trebala da dobijem. Bole me grudi, a nisu me bolele otkad sam zatrudnela prvi put, sto je bilo prosle godine u aprilu.A pre toga su me bolele u svakom pms-u. Pa sad ne znam jel se pms vratio u svom prvobitnom obliku ili je bebac br.2. E sad, mi se ne trudimo bas, ali se ne cuvamo pa ako se desi....

uglavnom, rekla sam da necu raditi test bar do ponedeljka.videcemo hocu li izdrzati.

Kikiriki, miliccam i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaaa do ponedeljka će ona da izdrži...a onda je mrmot zavio čokoladu u foliju :D 

miliccam, bepce i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Kikiriki ahahahahahhhha. mada koliko sam u zadnje vreme rasejana i posvadjana s mozgom, postoji mogucnost da zaboravim kupiti test! a kuci nemam ni jedan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom....vestice i dalje nema, grudi su onako napete i bolne, malo mi je kiselina  od hrane....mislim da cemo sutra da udarimo po testicu ili prekosutra kad i muzic bude kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom....vestice i dalje nema, grudi su onako napete i bolne, malo mi je kiselina  od hrane....mislim da cemo sutra da udarimo po testicu ili prekosutra kad i muzic bude kuci.

drzim fige :baby:

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzim fige :baby:

hvala! ja sam prilicno sigurna da je to to. ali ajd da nam testic to potvrdi!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoces danas testic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ga jos kupila. Videcemo. Ako kupim onaj sto dodju 2 u pakovanju verovatno necu odoleti da jednog ne isprobam danas. :lol:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitaaam! Jos drustva na caskanjuuu:D

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitaaaaaam!!! Bravooooo!!!!  :wub:

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih rekla da si jako trudna :lol::wub: divno, dobrodosla :babymommy:

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam cure!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooo, Bepce, ja mislila da ste odustali? Pa divno draga, cestitammm :babymommy:

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam bepce. Fina crtica za posle podne.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce super,mnogi mi je drago,cestitam! :)

ps:i ja mislila da te odustali. :)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dame, hvala vam od srca na cestitkama. 

Sto se tice odustajanja, na kraju smo se ipak dogovorili da opusteno uzivamo u ljubavi, pa ako se desi desi se. Fora je u tome da bih i ja da menjam posao, a ovde sam primljena za stalno, pa mi je bolje da sve to sad odradim u cugu i onda se posvetim karijeri odnosno trazenju posla u kom cu da uzivam. 

Iskreno nisam mislila da ce ovako brzo da se desi. Ali sam :D da jeste!.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.