Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ne, pored menstrualnog krvarenja, takodje imam krvarenje kada su plodni dani. Kod nekih zena je to sasvim normalno..

I tako je vec 6 godina, ovo je prvi put da mi kasni ovoliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Redovne cikluse 13 nedelja??? Koliko su trajali i da li su po svemu delovali redovnim?

kompletno redovni bez trunke sumnje na 28 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo nije nirmalno krvariti na 15 dana,kako je to doktoru normalno?! Uradi test iz momrace ili betu iz krvi..ovako tesko da ces na osnovu nahgadjanja nesto znati. 

Pms i znaci tj simptomi trudnoce su maltene isti...i menjaj doktora.

Ne, pored menstrualnog krvarenja, takodje imam krvarenje kada su plodni dani. Kod nekih zena je to sasvim normalno..

I tako je vec 6 godina, ovo je prvi put da mi kasni ovoliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lela,krvarenje "van" ciklusa nije nirmalno,i moze ukazivati na najrazlicitije poremecaje,od fizickih do hormonskih.To o cemu ti pricas je tzv.ovulaciono krvarenje koje se javlja prilikom pucanja folikula i oslobadjanja jajne celije.Ali ono je oskudno,gotovo u tragovima.

Ergo,krvarenje koje nije ciklus nije normalno.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi kod drugog lekara moj savet. 

Niko ovde nemoze sa sigurnoscu da ri kaze jesi li trudna ili je nesto drugo,pogotovo ne ako krvaris i kada ne treba. To da li si trud a nemoze niko reci cak ni ako imas mensrauciju i ovukaciju tacno na dan jer mnogo toga utice na kasnjenje. Stres,nervoza,bolest neka(prehlada) trudnoca...mnogo toga. Moj ti je savet da ides kod lekara da ti proveri zasto ti uopsze krvaris u plodnim danima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na savjetima zene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslog meseca sam se ponadala sam ponovo trudna nakon spontanog.I ovaj mesec kasnilo je kao i proslog i nakon 12dana kasnjenja malo pre sam ugledala dve crtice 

Inace imam cikluse na 28dana,prosli put je bilo na 40 i ovaj se oduzio pa rekoh da nece opet na 40.Sreca,sreca,radost 

Od simotoma zaista nista nisam osetila do sada,verovatno je jos rano jer od prilike sam 3nedelja.Preksinoc kad sam se brisala bilo je malo sa krvi sa sekretom pomssano (mislila sam da sam dobila) i osecam prazninu u zeludcu tj glad.Krvi vise nije bilo a i da se nisam obrisala ne bi je ni videla.Pretpostavljam da je to ok.Da li je rano za doktora?

Vuciguraj i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ti!

Pridruzi nam se u Prvom trimestru :D

Ja bih na tvom mestu otisla kod dr,bas zbog prethodnog iskustva,cisto da budes mirnija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala.Hocu (da ss pridruzim) i planiram do kraja nedelje da posetim doktora. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :)

Moj suprug i ja pokusavamo nekih 6-7 meseci da napravimo bebca ali jos uvek nista.

Ali interesuje me sledece: vec par dana nakon ovulacije grudi su mi se malo zaokruglile a vec 4-5 dana su mi bradavice nenooormalno suve, kao da im je neko zalepio neku traku preko njih bukvalno.

Treba da dobijem za 3 dana. Da li da se nadam necemu? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

zeza forum :angry::angry:

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

^Da li sam ja nesto pogresila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

^Da li sam ja nesto pogresila?

ma jok, nego ispisah post i nece da posalje. Znas da su simptomi trudnoce slicni kao pms, jos kada je tu silna zelja za bebom, bude svega. Ali naravno da mozes da se nadas, cim radite na bebici, ima i sanse za trudnocom. Srecno i javi nam rezultat :baby:

Hana cestitam. Poseti dr, mozda ti da utrogestan, ja sam imala krvarenje pa sam ga odmah dobila. Rano je da vidi dr nesto na uz ali zbog prethodnog spontanog, idi. Srecno :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hana cestitam,idi ti do doce za svaki slucaj sto pre,cisto da budes mirna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana,VuciGuraj hvala.Idem do kraja nedelje obavezno.Za svaki slucaj.Mada za sada je sve ok,Bogu hvala nema krvarenja kao proslog puta.To sto sam napisala gore se desi tad i to je bilo jedva primetno,ali da bih bila mirma.otocicu iako se nista ne vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje :)  Moraju li bradavice da potamne kod rane trudnoce? :) Trebala sam da dobijem prije 2 dana ali, osim grudi koji me bole i to ne previse nikakvih simptoma nemam :) 

Hvala na odgovoru :) 

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje :)  Moraju li bradavice da potamne kod rane trudnoce? :) Trebala sam da dobijem prije 2 dana ali, osim grudi koji me bole i to ne previse nikakvih simptoma nemam :) 

Hvala na odgovoru :) 

ne moraju ^_^ meni ni u jednoj trudnoci nisu potamnele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nisu tamnele. Nisam imala nikakve simptome, osim bolova za koje sam mislila da ne jajnik, ali je verovatno bilo mesto implementacije. I mucnine nesto slabo, par putw popodne. Samo mi je dugo smetao miris soca od kafe i dinstanog luka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje :)  Moraju li bradavice da potamne kod rane trudnoce? :) Trebala sam da dobijem prije 2 dana ali, osim grudi koji me bole i to ne previse nikakvih simptoma nemam :) 

Hvala na odgovoru :) 

meni nisu potamnele u pocetku tako rano u periodu kad izostane menstruacija nego dosta kasnije - sad sam kao crnkinja u tom predelu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, treba mi pomoć, žderem već danima, uglavnom gluposti koje ne volim :mellow:

Temperatura mi je konstantno povišena, 37.2 - 37.3, naduvena sam jako. Treba da dobijem za 3 dana. Nisam izdržala, uradila sam test...nisu bile dve crtice ali je test izgledao drugačije nego obično, poslala BiH sliku pa da mi neko pomogne plizzzz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

IMG-04a16ff4faaa9d9d594cb4829bd7ee13-V.t

Izmenjeno od strane jovana.zvezda
Želela sam sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubaci na  neki sajt za slike pa iskopiraj link, probaj tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubaci na  neki sajt za slike pa iskopiraj link, probaj tako

Da li se ne vidi slika koju sam okačila ispod poruke? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da jd test neispravan ponovi za 3 dana.

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.