Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Pozdrav,

U maju sam imala spontani u 5nedelji kako je UZ pokazao mada po onome sto sam videla da je ispalo iz mene delovalo je za 8ned minimum.Bio je to jedan stresan period kojeg se nerado secam i o cemu cesto razmisljam.Krvarenje se javilo taj dan kada sam i saznala da sam trudna i uz prepisanu terapiju nakon samo par sati sve je bilo gotovo.Ali idemo dalje i ne gubimo nikada nadu.U braku sam vec 15meseci i trudimo se da ne razmisljamo o bebi vec da se opustimo.Oboje imamo po 30god

Sada 4meseca nakon te uzasne traume kroz koju sam nazalost morala da prodjem meni kasni vec 10dana 

Inace dobijam na svaka 28-30dana,imala sam 2.8 i trebala sam 1.9 da dobijem ali nisam.Od simptoma osecam blagu mucninu samo kada nesto pojedem,nadustost u stomaku,ucestalo mokrenje i nadustot u butinama kao i blagu bol u grudima koju osetim povremeno.Imam osecaj kao da cu svakog casa da dobijem ali nista.Ove simptome nisam imala kada sam bila trudna prvi put.Tada mi je menizs trajao dva dana krace tj 5dana umestou , imala sam bas osetljive i nabujale  grudi i nadutost u stomaku i butinama.U cetvrtak sam uradila test sa trakicama mislim da je Gravodnost i obe trakice su pokazale jednu crtu.Radila sam u kasnim popodnevnim satima.Trudim se da ne budem previse optimisticna da se ne bih razocarala.Vise se brinem da nije nesto hormonski.Sada sam uzela Rapid Baby plocicu i ne mogu da iscekam jutro da uradim test.

Javljam sutra rezultate kakvi god bili drzite mi palceve.:)

 

MakiJana i Ivana2013 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle deset dana kašnjenja bi trebalo da ti pokaže crtu. Ako je i danas ne vidiš, idi k9d lekara. Nešto nije ok. Verovatno nije ništa strašno, ali nije zgoreg da bace pogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se ponadala da hoce.Na dan kada sam trebala da dobijem donji deo stomaka mi se tako grcio da sam se citava preznojila.Ali ipak nista,osim ako test ne laze a ne bi trebalo.Bila sam citavo leto po doktorima sve je ok.Opet cu da odem ako se nista ne desi za koji dan.Ako su 3 testa pokazala jednu crtu mislim da nema svrhe da radim betu 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam se ponadala da hoce.Na dan kada sam trebala da dobijem donji deo stomaka mi se tako grcio da sam se citava preznojila.Ali ipak nista,osim ako test ne laze a ne bi trebalo.Bila sam citavo leto po doktorima sve je ok.Opet cu da odem ako se nista ne desi za koji dan.Ako su 3 testa pokazala jednu crtu mislim da nema svrhe da radim betu 

 

pa mislim da nema svrhe :( sacekaj jos malo pa kod dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako cu i da uradim.Zato vise i ne razmisljam hoce li biti ili nece da se ne bi razocarala kao sada.Da imam na primer cistu,da li bi to test prepoznao kao pozitivan rezultat?Ne znam da li sam ovde procitala ili na drugom forumu da je jednoj clanici test pokazao pozitivno ali je ustvari bila cista...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svim

Ja sam ovde nova..Treba mi pomoc tj vase misljenje.Imala sam 6.8 trajalo mi samo dva dana i nije nesto islo,posle toga sam dobila sam 30.8 trajalo mi samo jedan dan i to braon.Da bi  u petak povracala i stalno mi muka...?Sta vi mislite,da li sam trudna ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirka,ako ti inace ciklusi nisu tako oskudni postoji sansa da si trudna,a da je neko od tih krvarenja bilo implantacijsko,hematom,zaostala krv...

Uradi testvi srecno :)

Mirkaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svim

Ja sam ovde nova..Treba mi pomoc tj vase misljenje.Imala sam 6.8 trajalo mi samo dva dana i nije nesto islo,posle toga sam dobila sam 30.8 trajalo mi samo jedan dan i to braon.Da bi  u petak povracala i stalno mi muka...?Sta vi mislite,da li sam trudna ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

postoji sansa ali mozemo samo da nagadjamo. Odradi test pa ces znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo!

Poslednju menstruaciju sam imala 9.avgusta. 6.septembra sam imala odnos sa dečkom bez kontracepcije i "do kraja". Iako bih volela da ostanem u drugom stanju, nisam računala da mogu tad jer je to bio odnos nekoliko dana pred menstruaciju, koju u proseku dobijam na 30 dana (mada poslednje dve su bile na 33). Evo već je 18. a ja još nisam dobila :) Kakve su šanse da sam trudna? Čitala sam dosta o plodnim danima, pa sam čak našla da nekad mogu biti i pred menstruaciju, ali nisam čitala o ovakvim konkretnim iskustvima iz prve ruke. Test još uvek nisam uradila jer čekam da prođe tih 14 dana od odnosa, što se nadam da je ok?

Iskreno, baš bih volela da sam trudna :) nestrpljivo sam strpljiva dok čekam sredu da uradim test... a pre toga bih volela da neko podeli sa mnom svoje mišljenje ili iskustvo...

Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, zaboravila sam da napomenem i ovo. Tih dana oko seksualnog odnosa (pre a možda čak i taj dan) sam imala ono braonkasto što nije menstruacija.

A ovih dana sam svakako pospana, umorna, grudi su mi kao pred mesntruaciju, osećam malo boluckanje u donjem delu stomaka.... e sad možda je sam sve to umislila jer sam previše čitala o simptomima :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo!

Poslednju menstruaciju sam imala 9.avgusta. 6.septembra sam imala odnos sa dečkom bez kontracepcije i "do kraja". Iako bih volela da ostanem u drugom stanju, nisam računala da mogu tad jer je to bio odnos nekoliko dana pred menstruaciju, koju u proseku dobijam na 30 dana (mada poslednje dve su bile na 33). Evo već je 18. a ja još nisam dobila :) Kakve su šanse da sam trudna? Čitala sam dosta o plodnim danima, pa sam čak našla da nekad mogu biti i pred menstruaciju, ali nisam čitala o ovakvim konkretnim iskustvima iz prve ruke. Test još uvek nisam uradila jer čekam da prođe tih 14 dana od odnosa, što se nadam da je ok?

Iskreno, baš bih volela da sam trudna :) nestrpljivo sam strpljiva dok čekam sredu da uradim test... a pre toga bih volela da neko podeli sa mnom svoje mišljenje ili iskustvo...

Veliki pozdrav!

Nema potrebe toliko da cekas, test se radi 2 dana nakon kasnjenja menstruacije. Uradi test sutra, srecno!

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenske :) ovako, zadnju M sam imala 30.8 a nezasticeni odnos  11 na 12 .9 .ciklus mi traje 28 dana . Da li postoji mogusnost da sam u drugom stanju ? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenske :) ovako, zadnju M sam imala 30.8 a nezasticeni odnos  11 na 12 .9 .ciklus mi traje 28 dana . Da li postoji mogusnost da sam u drugom stanju ? :-)

Pa postoji :) Ne znam sta ti jos mi

mozemo reci :D 

Ako menstruacija izostane, 30. septembra uradi test. Ostalo ti je jos tacno 11 dana do tad :) 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa postoji :) Ne znam sta ti jos mi

mozemo reci :D 

Ako menstruacija izostane, 30. septembra uradi test. Ostalo ti je jos tacno 11 dana do tad :) 

hvala na odgovoru :) sledeca M bi trebala biti 27 :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!Za 7 dana trebam da dobijem,samo sto su me pre 15 dana pocele boleti grudi mnogo,obicno me malo bole skori da ne osetim pre nego sto trebam da dobijem a sada jedva jedva spavam,stomak me boli kao pred m,i veoma blaga mucnina,posto mi je jos rano za test,da li je neka imala slicne simptome,toliko ranije?Za kokiko mogu najranije uraditi test.Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, nova sam ovde. Iscitavala sam vase postove i mozda ce se moje pitanje ponoviti po ko zna koji put ali kakvo iskustvo imate sa Baby rapid testom za trudnocu? Nisam do sada ostajala u drugom stanju, kasni mi 8 dana, jutros sam uradila test, nakon par sekundi pojavila se samo jarko cvena C linija a nakon minut, dva i T linija ali znatno svetlija od C linije. Da li to znaci da trudnoca postoji? Da ponovim opet test od nekog drugog proizvodjaca? ☺ hvala unapred na odgovoru.

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam! :) Naravno da je trudnoća tu, nebitno je koliko je svetla/tamna linija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo divnoo! Hvala vam na odgovoru i cestitaam. ☺ Udajem se za mesec dana, ova godina je definitivno meni naklonjena. :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Magarence,pa ne hvalis se :P:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak ništa. A bila sam sigurna.

Javljam se na zimu. Ovo je bila samo topla proba! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak ništa. A bila sam sigurna.

Javljam se na zimu. Ovo je bila samo topla proba! :) 

drzimo fige :babymommy:

Magarence voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.