Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Jel mi se cini ili je bese bila neka tema za anksioznost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima. Strahovi i ankioznost u trudnoci... ne mogu da posatvim link preko telefona aliniam tema.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maki, prelepe vesti, ajd da predjes u prvi trimestar! :-) Bas lepe vesti.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki mnogo mi je drago,cestitam!:)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana:babymommy:  jupi,jupi, jeEej! Bice sve ok samo pozitiva!

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana pa to su divne vesti!!! Držimo fige da srculence kucka kao satić na sledećoj kontroli...a možda i dva :D nikad se ne zna...

KruelaDeviL i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da iskucam ukratko moje iskustvo. Imala sam krvarenje tri dana, onako po malo, otisla na uz, dr kaze po endometrijumu deluje kao da cu tek dobiti ili rana trudnoca. Da mi da uradim betu prosli petak. Bila je 80. Juce 1856. Videli tackicu na uz a za tri nedelje kontrola da cujemo srce. Takodje videla je hematom pa mi je dala utrogestan.

Da nisam imala zakazani uz mislila bih da je neobilna menstruacija. Juce ni punih pet nedelja, sto znaci da mi je ovulacija bila kasnije. Ako sve bude ok, kuckacu u trimestre kada cujemo srculence. :wub:

makiii to su divne vesti ;* basss mi je dragoooo cestitammmmm od ♡♡♡♡♡

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

alex sto ti ne javljas nista? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca.Ja evo treba da dobijem 13-og.Od simptoma me samo grudi bole.Kupila sam test i cekam.Ne mogu bas da cekam fo nedelje uradicu ga pre.Lepo mi ovih dana da se nadam.Cak imam i visak energije.Pocela sam da pijem sve cajeve,macinu,virak,zdravac,haducku,ren i med ma svasta nesto.

MakiJana i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca.Ja evo treba da dobijem 13-og.Od simptoma me samo grudi bole.Kupila sam test i cekam.Ne mogu bas da cekam fo nedelje uradicu ga pre.Lepo mi ovih dana da se nadam.Cak imam i visak energije.Pocela sam da pijem sve cajeve,macinu,virak,zdravac,haducku,ren i med ma svasta nesto.

mislim da hajducka ne sme u trudnoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Toliko sam razdrazljiva, nezadovoljna i ljuta (tacnije promenljivog raspolozenja) da bi mi bolje bilo da sam T. A danas 19dc tako da nema veze s mozgom<_<

Izmenjeno od strane Zone*
MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvim detetom je bilo nervoza, razdrazljivost i ne secam se da li bol u grudima.

sad su mi natecne grudi jako, umorna sam i razdrazljiva.. trebam da dobijem, ako dobijem 23. avgusta, a nadam se da necu dobiti.. kad su vama pocele da budu grudi bolne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvim detetom je bilo nervoza, razdrazljivost i ne secam se da li bol u grudima.

sad su mi natecne grudi jako, umorna sam i razdrazljiva.. trebam da dobijem, ako dobijem 23. avgusta, a nadam se da necu dobiti.. kad su vama pocele da budu grudi bolne?

meni nisu ni u jednoj trudnoci... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko sam razdrazljiva, nezadovoljna i ljuta (tacnije promenljivog raspolozenja) da bi mi bolje bilo da sam T. A danas 19dc tako da nema veze s mozgom<_<

NNe budi sisigurna ...

Ja samusamu sebe ne podnosimpodnosim od 20dc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NNe budi sisigurna ...

Ja samusamu sebe ne podnosimpodnosim od 20dc...

i ja sam bila slicnog (ne)raspolozenja manje vise od ovulacije, ali nisam htela laznu nadu da dajem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvim detetom je bilo nervoza, razdrazljivost i ne secam se da li bol u grudima.

sad su mi natecne grudi jako, umorna sam i razdrazljiva.. trebam da dobijem, ako dobijem 23. avgusta, a nadam se da necu dobiti.. kad su vama pocele da budu grudi bolne?

Meni su grudi bile natecene i bolne tek par dana nakon kašnjenja m. A pre toga ništa,  nikakav simptom nisam imala. 

Navijam da ne dobijes 23.08. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su bile bolne 2 nedelje pre ocekivane menstruacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo me bas nervira, bila sam kod gineologa i rekao mi da sackam izostanak menstruacije. testovi , kad sam bila trudna sa prvim detetom, su OBA bila negativna i tek posle izostanka menstruacije pozitivan test, tako da ne zelim da gledam test jer ne bih da se ponovi razocarenje.. a ja sam inace ravna kao daska, a grudi su mi sad dva broja vece... ne znam sta bi moglo biti ukoliko nije ono cemu se ja nadam da jeste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam se ugojila pa da su zbog toga narasle plus juce za rucak spremala kobasice pecene i nisam mogla da pojedem, gadi mi se, evo i sad dok ovo pisem muka mi je na pomissao, inace ja OBOZAVAM kobasice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a moja cerka ima 7 godina, davno bese trudnoca, ne secam se bas simptoma to je problem, sem grudi koje su isto tako odjednom narasle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa polako...danas je tek 18. Zasto toliko zuris? To mogu biti simptomi pms-a, bilo kakvih hormonskih promena...a tom tenzijom samo sebe maltretiras. Sacekaj 24. i tog jutra uradi test. Test se inace radi kad M kasni 2 dana a kod dr se ide 2 nedelje od kasnjenja. Izuzetak su zene koje su na vto ili one koje imaju dokazane trombofilije pa moraju da urade betu na dan ocekivane mens. 

Zdrava si i prava, uzivaj u nezasticenom sehu i raduj se ovim letnjim danima :)

 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz krvi se moze videti vec 6 do 8 dan nakon ovulacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, kad se uradi betaHcg. Ali zasto? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.