Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Sve zavisi kad ti je bilo ovulacija. Najbolje je sacekati sa testom dok ti izostane menstruacija, jer sad ako ga uradis mozda se razocaras jer je velika verovatnoca da test nece registrovati trudnocu. 

Mogucnost naravno postoji. Neke zene imaju milion simptoma, neke ni jedan. Od silne zelje ja sam umisljala i mycninu i razne simptome. Ne kazem da jento kod tebe slucaj. Ali bolje saxekaj jos koji dan pa uradi beta hcg iz krvi, to ce ti najpre pokazati. 

miliccam i Amiceli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija mi je bila 30.06. Osjetila sam to kao svaki mjesec. Potrudicu se da sacekam jos koji dan, rado bih da bude pozitivan ali ako ne bude ne gubim nadu... hvala na odgovoru :) nadam se da se necu i ovaj put razocarati :angel:

miliccam i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija mi je bila 30.06. Osjetila sam to kao svaki mjesec. Potrudicu se da sacekam jos koji dan, rado bih da bude pozitivan ali ako ne bude ne gubim nadu... hvala na odgovoru :) nadam se da se necu i ovaj put razocarati :angel:

Ako ti je ovulacija bila 30.06. prerano je i za test i za beta hcg, trebalo bi da sacekas makar jos 7-10 dana. 

Drzim palceve da se ne razocaras vec lepe vesti da nam javis. :) 

bepce i Amiceli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,lijep pozdrav. Nova sam ovdje i prvi put sam na bilo kakvom forumu. Imam 30 god i u braku sam 2 godine. Pokusavamo vec neko vrijeme ali uvijek lazna uzbuna... :huh: Posljednja mens je bila 17.06. Ciklus normalan 28 dana. I prije i poslije smo radili na tome:), pratila sam i plodne i ovulaciju. Svrbe me grudi (ali ne bole), imam temp 37.4 i stalne mucnine. Mozete li mi reci da li je rano za test i postoji li ikakva mogucnost da sam trudna ili opet :(

mislim da ti je rano za test... njega radi kada ti zakasni vestica bar dva dana... i za simptome je jako rano 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikako da odradim betu... Ali nije mi jasno, zasto mi je dala da radim betu kad se na vaginalnom uz ne vidi trudnoca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze beta da pokaze pre uz.

zeklica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bad kao sto Marg napisa ^_^ ajde Zeklice radi betu pa da se radujemo :babycrib: nisi dobila menst?

zeklica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jesam... Bila i prosla... Ali mi kasnila 10 dana... Pa radila test, bio negativan, ali sam ipak otisla na uz... I tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda jeste malo cudno sto ti je dala betu da radis....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima^_^

Dugo vas citam i iskreno pomazete mi u mojim "ludostima" u glavi. Oko 7 meseci momak i ja pokusavamo da napravimo bebu... Naime, nista se ne dogadja... Svaki mesec neki simptom, ali nista. Menst mi je tacna kao sat 26-27 dana. Mnogo sam tuzna zbog toga.. Eto ja samo da vam se pozalim, mislim da ce mi sad biti lakse:)

Amiceli, Makica_, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima^_^

Dugo vas citam i iskreno pomazete mi u mojim "ludostima" u glavi. Oko 7 meseci momak i ja pokusavamo da napravimo bebu... Naime, nista se ne dogadja... Svaki mesec neki simptom, ali nista. Menst mi je tacna kao sat 26-27 dana. Mnogo sam tuzna zbog toga.. Eto ja samo da vam se pozalim, mislim da ce mi sad biti lakse:)

dobrodosla ^_^ pisi u temi cekamo plusice, tamo delimo muke te vrste :D jesi radila neke pretrage? Sta dr kaze? A lazni simptomi su uvek tu, cudna je psiha ;)

anja-a i Amiceli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

Danas mi je trebala doci mens ali nista osim jedne kapi krvi i jakog grcenja kao probadanje u stomaku 2-3 puta s razmakom od par minuta.A zadnjih par dana kontstantna glavobolja...Nema standardnih simptoma mens kao sto imam inace... da li je moguce da je ovo u stvari implantacija embrija ili...?? :(-_-

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amiceli, sve je moguce. Ako ne dobijes jos koji dan radi test. Meni je upravo nedostatak simptoma bio glavni simptom i ono sto me je navelo da radim test. Inace imam bas izrazen PMS, a tada nista. 

Amiceli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi drage moje. I ja iscekujem te plusice i stvarno sam nestrpljiva. Od Nove godine svali mjesec se razocaram. Ovaj mjesec je malo drugacije nekako. Vrijedno smo radili na bebi. 4 dana poslije ovulacije bar po kalendaru poceli su mu neki grcevi po malom stomaku. Bilo je tu i nekih bolnih grceva cak i u krstima. Kao kad dobijem samo blaze. Il sam sebi umislila il mi se je cak i malo vrtilo nekoliko puta. Ponekad me umor spuca nemogu gledati na oci. Znala sam osjecati mucninu al toliko blagu da kontam da li mi je muka il sta je.  Trebam u ponedjeljak dobiti. Grudi me ne bole. A inace me u ovo doba rasturaju. A zadnja tri dana imam prozirni sekret koji je gust i ljepljiv. Nadam se da su simptomi trudnoce a ne neceg drugog. Sta vi mislite? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Nella. To sve jesu neki simptomi ali mogu biti i predmenstrualni i rane trudnoce. Opet mozda je malo prerano za sve to pa je moguce i da ih psihicki stvaras,da tako kazem. Sacekaj bar ponedeljak pa uradi test. Zelim ti II :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potrudit cu se da sacekam. I ja se bojim da si preuvelicavam sve to. I u februaru sam imala bisne simptome pa nisam bila trudna. Inonda sam jednostavno prestala razmisljati o tome sve do ovog mjeseca jer ovaj put je to bilo bas nesto novo. Vidjet cemo.  Drzite mi fige 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amiceli, sve je moguce. Ako ne dobijes jos koji dan radi test. Meni je upravo nedostatak simptoma bio glavni simptom i ono sto me je navelo da radim test. Inace imam bas izrazen PMS, a tada nista. 

Radila sam test, negativan je bio i nakon par dana dobila :(... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim čekalicama i onima koje su dočekale :) Ja evo sa mojim dragim pokušavam već skoro dve godine ali smo bili krajnje neozbiljni do ovog meseca. Naime prošlog meseca mi se negde na sredini ciklusa pojavilo braon krvanje, koje je trajalo jedno 3 dana i ja sam se u tom momentu uplašila i otišla kod ginekologa koja mi je rekla da je to ovulacijsko krvarenje. Drago mi je jer sada konačno znam kada mi je ovulacija. :) Sada čekam jer bi trebalo da dobijem 23.07 medjutim ja se nadam da od toga neće biti ništa :) Od simptoma imam bolove u donjem delu stomaka povremeno ali su mi intezivniji bili pre nekih 8-10 dana, imam blagu mučninu ali nije to klasična mučnina, pospana jesam premda mislim da ovo ludo vreme utiče na sve da im se spava. Jedino što mi je onako čudno jeste da se u toku noći probudim u lokvi znoja. A ono što me je demoralisalo jeste redja stolica od jutros a to je simptom menstruacije a ne trudnoće? Takodje sam naduta već nekih 10 dana i imam gasove. Izvinjavam se na opširnosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj prvi simptom je bio ogromna pospanost i zelja za snom, pojacan apetit i naravno mucnine me ni ovaj treci put nisu zaobisle, vec u 5.nedelji su pocele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni trenutno kasni 4 dana. Od simptoma da cu dobiti nemam nikakvih. Jedino neobicno je kad me pospanost uhvati nema me nigdje. Znaci budem preumorna.I neka blaga mucnina s vremena na vrijeme.  Bojim se uraditi test i da ce pokazati da nisam trudna. Ovako ima onaj mali truncic nade. Ajj sta da radim?! Huuh. 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni trenutno kasni 4 dana. Od simptoma da cu dobiti nemam nikakvih. Jedino neobicno je kad me pospanost uhvati nema me nigdje. Znaci budem preumorna.I neka blaga mucnina s vremena na vrijeme.  Bojim se uraditi test i da ce pokazati da nisam trudna. Ovako ima onaj mali truncic nade. Ajj sta da radim?! Huuh. 

da uradis test :D 

Margaritta i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sad. Nekako se natjerala i negativan. Moram sto prije ginekologu. Cim se vratim sa godisnjeg. Izgleda da nesto nije uredu dok kasni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.