Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Koliko ti bese kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ti bese kasni?

ne znam.. nikad nije redovno :( tako da ne znam ! Od prilike 6-8dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Alex,423 ili 4 zarez 23?

Edit

Procitala na drugoj temi...Nije to dobro :(

Izmenjeno od strane Vuciguraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex,423 ili 4 zarez 23?

Edit

Procitala na drugoj temi...Nije to dobro :(

znam.. IMG-20170613-WA0000-1.thumb.jpg.2d08b518

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta znaci ovo od 0-2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, to su normalne vrednosti, kada nema trudnoce. Kod tebe je verovatno bila biohemijska trudnoca i beta je kada si vadila krv bila u opadanju. Jesi li mozda radila test(trakicu) pre vadjenja krvi?

Mala je verovatnoca da je tek sada u porastu, pogotovo ako ti vec uveliko kasni ciklus.

Margaritta i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, to su normalne vrednosti, kada nema trudnoce. Kod tebe je verovatno bila biohemijska trudnoca i beta je kada si vadila krv bila u opadanju. Jesi li mozda radila test(trakicu) pre vadjenja krvi?

Mala je verovatnoca da je tek sada u porastu, pogotovo ako ti vec uveliko kasni ciklus.

isto sam joj rekla na drugoj temi da mi lici na betu i opadanju

Alex00 i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, to su normalne vrednosti, kada nema trudnoce. Kod tebe je verovatno bila biohemijska trudnoca i beta je kada si vadila krv bila u opadanju. Jesi li mozda radila test(trakicu) pre vadjenja krvi?

Mala je verovatnoca da je tek sada u porastu, pogotovo ako ti vec uveliko kasni ciklus.

sve je moguce ;( meni je vrednost aprilu bila 0,54 i kasnila 10 dana. Tako da je sve moguce.. tuzno.. ali sta da se radi. Uradicu betu za svaki slucaj. Ali sta da radim ako uskoro ne dobijem. Sta mi vi savetujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako uskoro ne dobijes, idi kod lekara, dalje ce ti on reci sta da uradis od analiza, da bi se videlo zasto ti kasni ciklus ili zasto se desavaju biohemijske trudnoce, ako je to slucaj.

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako uskoro ne dobijes, idi kod lekara, dalje ce ti on reci sta da uradis od analiza, da bi se videlo zasto ti kasni ciklus ili zasto se desavaju biohemijske trudnoce, ako je to slucaj.

hvala puno ;*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve je moguce ;( meni je vrednost aprilu bila 0,54 i kasnila 10 dana. Tako da je sve moguce.. tuzno.. ali sta da se radi. Uradicu betu za svaki slucaj. Ali sta da radim ako uskoro ne dobijem. Sta mi vi savetujete?

Alex, sve ispod 5 nije trudnoca :( Najbolje da zakazes kod dr i da popricas sa njim/njom, zasto ti u 3 meseca 2 puta kasni menstruacija. Koliko imas godina? Imas li redovne cikluse, kakvi su ti jajnici, secer?

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex,glavu gore,ako si vec imala biohemijsku ne bi bilo zgoreg da to malo ispitas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad citam da nemas redovne cikluse. Da li imas pcos? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad citam da nemas redovne cikluse. Da li imas pcos? 

kad sam isla na pregled rekla doktorka da je sve u savrsenom redu. Ali moracu da menjam doktorku izgleda da nije dobra ova bas ;( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex,glavu gore,ako si vec imala biohemijsku ne bi bilo zgoreg da to malo ispitas...

nisam do sada imala ... mozda a da toga nisam svesna bila... moracu ici da proverim sta se desava! ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro,polako samo,ne panici,vazna stvar je da do trudnoce dodje...Ja sam razumela.da si vec imala biohemijsku,negde proxitah da ti je beta bila 0, nesto...

Nevazno.

Ako te doktorka pogleda na uz-u i kaze da je sve i redu,a imas biohemijske,menjaj je.

Kreni ti lagano hormone,ogtt,mozes da proberis i da li imas IR...To su neke osnovne stvarcice,ne shvataj ih i ne gledaj na.njih kao bauk,vec nesto sto je resivo i sto valja proveriti i inace,a ne samo kada se radi na bebi.

Ja bih na tvom mestu proverila i stitnu,a ako bude ilo potrebe,a nadam se da nece,mozda vw te nwki dobar doca uputiti i da radis trombodilije.

Mislim,ja sad ispisah nesto sto zvuci sacuvaj Boze,ali ovo u slucaju ponovljenih biohemijskih.I kao sto rekoh,nista to nijw strasno,i da postoji neka smetnjica svw je to lako resivo...

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro,polako samo,ne panici,vazna stvar je da do trudnoce dodje...Ja sam razumela.da si vec imala biohemijsku,negde proxitah da ti je beta bila 0, nesto...

Nevazno.

Ako te doktorka pogleda na uz-u i kaze da je sve i redu,a imas biohemijske,menjaj je.

Kreni ti lagano hormone,ogtt,mozes da proberis i da li imas IR...To su neke osnovne stvarcice,ne shvataj ih i ne gledaj na.njih kao bauk,vec nesto sto je resivo i sto valja proveriti i inace,a ne samo kada se radi na bebi.

Ja bih na tvom mestu proverila i stitnu,a ako bude ilo potrebe,a nadam se da nece,mozda vw te nwki dobar doca uputiti i da radis trombodilije.

Mislim,ja sad ispisah nesto sto zvuci sacuvaj Boze,ali ovo u slucaju ponovljenih biohemijskih.I kao sto rekoh,nista to nijw strasno,i da postoji neka smetnjica svw je to lako resivo...

imala sam ja hlamidiju i radili brdo nekih analiza.. mada ova doktorka mi nista nije objasnjavala sta i kao. Tako da je menjam sigurno. Samo da nadjem neku dobru :) dobrog

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, 

Čitam forum već nekoliko dana, i plaših se da napišem bilo šta jer sam mislila da je prerano. Posle današnje jutarnje mučnine, evo reših da se posavetujem sa vama. 

Danas je deseti dan od odnosa i moji simptomi su sledeci:

Vaginalno krvarenje se desilo u toku odnosa i to 5 dana posle mogućeg začeća. Kad smo videli krv, pomislih da je veštica ranije došla. (Nju sam očekivala danas ili eventualno u sledeća 2 dana ) Ali posle toga krvi nije bilo uopste )

Raspoloženje mi se drastično menja u poslednjih 5 dana, strasno sam razdrazljiva. Ako vam opišem detaljnije, pomislicete da sam luda i izbaciti me sa foruma. :D 

Čest nagon da idem do wc-a čak i kad samo po nekoliko kapi izadju.

Povišena temperatura , nisam merila , ali osećam po sebi, vruća sam, hladno mi je i grlo me malo grebucka. 

Jutros (10.dan od začeća) sam imala strašnu mučninu, usta mi se punila vodom, stomak kao da je bio na ringispilu . Prvi put tako, misleći umeću, a osmeh mi se rastegao od jednog uveta do drugog. :D

2 testa sam radila 5, 6 dana posle začeća i oba negativna. Onda sam odustala jer se plašim razočarenja.  

Neko sa sličnim iskustvom ? Saveti? Strasno se plašim razočarenja. 

Izvinite na dugom postu, ali verujem da cekalicama značiti.

 

Mira 123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi jos jedan test.. gajiti laznu nadu i nije nesto dobro.. simptomi ti jesu trudnicki a sa tim simptomima videce se na testu

Margaritta i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bojim se da je za test rano :( Ali mozda je bilo i ranijih odnosa? Najfiniji testovi detektuju trudnocu 10 dana od zaceca. Gde si pozurila posle 5 dana?! :D Ti simptomi mogu biti trudnoca a mogu biti i pms. Sacekaj jos nekoliko dana i uradi test. U stvari...uradi test kad M zakasni...

Fly Girl i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ja tb nisam ukapirala :-)

na koliko su ti ciklusi,kada je bio "rizican odnos"?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, 

Čitam forum već nekoliko dana, i plaših se da napišem bilo šta jer sam mislila da je prerano. Posle današnje jutarnje mučnine, evo reših da se posavetujem sa vama. 

Danas je deseti dan od odnosa i moji simptomi su sledeci:

Vaginalno krvarenje se desilo u toku odnosa i to 5 dana posle mogućeg začeća. Kad smo videli krv, pomislih da je veštica ranije došla. (Nju sam očekivala danas ili eventualno u sledeća 2 dana ) Ali posle toga krvi nije bilo uopste )

Raspoloženje mi se drastično menja u poslednjih 5 dana, strasno sam razdrazljiva. Ako vam opišem detaljnije, pomislicete da sam luda i izbaciti me sa foruma. :D 

Čest nagon da idem do wc-a čak i kad samo po nekoliko kapi izadju.

Povišena temperatura , nisam merila , ali osećam po sebi, vruća sam, hladno mi je i grlo me malo grebucka. 

Jutros (10.dan od začeća) sam imala strašnu mučninu, usta mi se punila vodom, stomak kao da je bio na ringispilu . Prvi put tako, misleći umeću, a osmeh mi se rastegao od jednog uveta do drugog. :D

2 testa sam radila 5, 6 dana posle začeća i oba negativna. Onda sam odustala jer se plašim razočarenja.  

Neko sa sličnim iskustvom ? Saveti? Strasno se plašim razočarenja. 

Izvinite na dugom postu, ali verujem da cekalicama značiti.

 

moj savet ti je da odes do labaratorije i uradis betu. Ali kada ti menstruacija zakasni dva-trei dana. Ona najbolje sve pokazuje ;) ja sam ti zivi dokaz ;) mozda oboris moj rekord :)

Fly Girl voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.