Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Alex drzim palceve da je to-to! Ni ja nisam imala simptome osim onog sto si ti navela... :)

previse sam opustena... u fazonu sam... da me i mrzi test da radim.. kao da znam da je tu.. a test mi treba da bi samo potvrdio.. i to je to ;) cudan neki osecaj :)

Mira 123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda tako djelujem, naravno da sam punoljetna, ali da li je sramota nesto ne znati, bas zato sto ne znam sam se ukljucila. Nije me sramota sto ne znam, ali stvarno zelim da naucim jer takodje zelim da budem majka. Ciklus mi nije redovan, nekada traje i po 12 dana ( tako je bilo i sa posledjim 19.5). To me stvarno buni, a jos vise zabrinjava. Obratila sam se ginekologu ali on mi je dao injekciju da bi mi zaustavio krvarenje. Stvarno ne zelim da me prozivate zbog toga vec samo (naravno ko hoce) nek napise nesto kako bi mi bar malo olaksao. Jesam mlada, evo i nista ne znam, ja od toga ne bjezim. Jednostavno swm htjela da postavim par pitanja u vezi mene. Hvala vam na misljenju, ja cu svakako primitii sve kometnare, kritike i uvrede. Nadam se da razumijete sta hocu da kazem. Hvala :(

ma nista nije sramota... cudno jeste da ne znas neke stvari.. ali opet.. nije te zanimalo.. nisi se interesovala... ali na netu imas svasta.. potrazi po netu i uzivaj.. a ovde su sve osobe divne tako da ne brines.. svako ce ti pomoci za bilo sta :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pazi,sramota je relativan pojam :D

Nego,ti devojko kod nekog dobrog doktora koji ce se tobom pozabaviti kako valja jer ciklus od 12 dana nije normalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pazi,sramota je relativan pojam :D

Nego,ti devojko kod nekog dobrog doktora koji ce se tobom pozabaviti kako valja jer ciklus od 12 dana nije normalan.

daj pomozi... mozda ima neki problem... ;( nemoj je kuditi! ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda tako djelujem, naravno da sam punoljetna, ali da li je sramota nesto ne znati, bas zato sto ne znam sam se ukljucila. Nije me sramota sto ne znam, ali stvarno zelim da naucim jer takodje zelim da budem majka. Ciklus mi nije redovan, nekada traje i po 12 dana ( tako je bilo i sa posledjim 19.5). To me stvarno buni, a jos vise zabrinjava. Obratila sam se ginekologu ali on mi je dao injekciju da bi mi zaustavio krvarenje. Stvarno ne zelim da me prozivate zbog toga vec samo (naravno ko hoce) nek napise nesto kako bi mi bar malo olaksao. Jesam mlada, evo i nista ne znam, ja od toga ne bjezim. Jednostavno swm htjela da postavim par pitanja u vezi mene. Hvala vam na misljenju, ja cu svakako primitii sve kometnare, kritike i uvrede. Nadam se da razumijete sta hocu da kazem. Hvala :(

Nina, normalan ciklus traje 28 dana, tolerise se izmedju 21 i 35. To znaci da ces svakog 28 dana dobiti menstruaciju. Prvi dan menstruacije je prvi dan ciklusa. Menstruscijs uobicajeno yraje od 5 do 7 dana. 14 dan ciklusa je uglavnom ovulacija odnosno najplodniji period, prepoznas je po providnom sekretu, probsdsnju u jajnicima i sl. Nekim zenama je pre ili kasnije, mozes kupiti trake za pracenje ovulacije i sama saznati. Test za trudnocu mozes da uradis 30. dana ciklusa, kad menstruacija zakasni dva dana, nikako 14. ili 20. bice negativna jer tad tek dolazi do oplodnje.

Ukratko ;)

Bubu 2, Fox, Mira 123 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

previse sam opustena... u fazonu sam... da me i mrzi test da radim.. kao da znam da je tu.. a test mi treba da bi samo potvrdio.. i to je to ;) cudan neki osecaj :)

I neka si opustena,samo tako nastavi! :*

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

I neka si opustena,samo tako nastavi! :*

hvala tiii :))) izgleda da sam jedna od onih srecnica koje nemaju problema sa mucninama :) bar ne jos uvek :) mada danas kad stucnem malo mi se i povraca.. ali boze moj :) neka se strpi jos malo ;) lepo mi je ovako :)

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj pomozi... mozda ima neki problem... ;( nemoj je kuditi! ;(

Ma ko je kudi?Ja joj ne mogu pomoci,sa "ciklusom" od 12 dana mora kod doce,ne na forum...

Alex00 i Ummu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,pišem vam po drugi put :)  Radila sam opet test,jedna crvena druga se jedva i vidi kao da je olovkom nacrtana :) Da li je to znak rane trudnoce? Da li cu postati majka? 

Vuciguraj i Alex00 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,pišem vam po drugi put :)  Radila sam opet test,jedna crvena druga se jedva i vidi kao da je olovkom nacrtana :) Da li je to znak rane trudnoce? Da li cu postati majka? 

Koji dan ciklusa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasni mi već 13 dana 

Malo me boli stomak i imam glavobolju 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,pišem vam po drugi put :)  Radila sam opet test,jedna crvena druga se jedva i vidi kao da je olovkom nacrtana :) Da li je to znak rane trudnoce? Da li cu postati majka? 

daaaaa jupiii jos neko da mi se pridruzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daaaaa jupiii jos neko da mi se pridruzi :)

ih kako bih volila da jesam . Da li se i tebi ovako desilo?

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena,i najslabija druga crta znaci trudnocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena,i najslabija druga crta znaci trudnocu :)

Ja se iskreno nadam da je to to! 

Nekako kao da imam taj osjećaj ,samo se bojim razočarenje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena ako ti kasni 13dana i ako se pojavila druga crta,verovatno si trudna. 

Idi do lekara sto pre da ti (ukoliko si)utvrdi trudnocu i da vitamine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena ako ti kasni 13dana i ako se pojavila druga crta,verovatno si trudna. 

Idi do lekara sto pre da ti (ukoliko si)utvrdi trudnocu i da vitamine. :)

Sve ja to razumijem,ali kazem samo me ta druga crta zbunjuje zato sto kao da je neko suvom olovkom nacrtao ,sa kim god sam pricala njima se pojavljiva druga crta svjetlo crvena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je linija sivkasta, ona nije znak trudnoce, desava se da se ta linija pojavi i da test pogresi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ih kako bih volila da jesam . Da li se i tebi ovako desilo?

noo :) meni kasni ali nisam proveravala :) ali znam da sam trudna ;) to se prosto oseti ;) u sredu cu da vadim krv :)

Bubu 2 i Mira 123 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako te to toliko zbudnjuje sto ne odes kod lekara?

Niko ovde ne moze da ti kaze trudna si ili ne. Svi daju odhovore na osnovu simptoma koju su da uglavnom kod avih i na oanovu isksutva. Niko ti ne moze reci zasigurno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Za 13 dana kasnjenja crtica (druga) bi trebala da vristi,a ne da se nazire samo...

I da,ako je sivkasta a ne roza,to je evaporacijska...

Ponovi test sutra ujutro...

Drzim palceve da je taj neispravan :-)

miliccam i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena99 razumem tvoju zbunjenost. Kupi skuplji test ili uradi betu i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena99 razumem tvoju zbunjenost. Kupi skuplji test ili uradi betu i kraj.

beta je zakon.. jeste da malo duze cekas..ali je provereno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I,jel neka radila test? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaa ;) cekam betu da stignu rezultati! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.