Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Drugariiii :) samoooo da vam se javimmm :) kasni mi 9 dana :) u ponedeljak.ili utorak cu ili betu da radim ili kod ginekologa da odem :) mojoj sreci nema kraj :) od simptoma.. bukvalno nema nista!! ;) sem sto su mi bradavice nenormalno osetljive i sto me ponelad stomCic zaboli... i to je to ;) nadam se najboljem ;)

bepce, Bubu 2, Ninacka i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da li je neka od vas imala sličnu situaciju? :)

Ja sam imala slicnu situaciju, u smislu da mi je druga crta bila jako bleda, jedva vidljiva pa sam ponovila test i vec sutradan je bila tamnija. Ali u mom slucaju je sve to bilo par dana pre ocekivane mens.

Ponovi test, ali svakako zakazi i kod doktora posto ti vec dosta kasni. 

Drzim palceve i nadam se lepim vestima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugariiii :) samoooo da vam se javimmm :) kasni mi 9 dana :) u ponedeljak.ili utorak cu ili betu da radim ili kod ginekologa da odem :) mojoj sreci nema kraj :) od simptoma.. bukvalno nema nista!! ;) sem sto su mi bradavice nenormalno osetljive i sto me ponelad stomCic zaboli... i to je to ;) nadam se najboljem ;)

Divno! Posle toliko dana kasnjenja nema potrebe da cekas sa betom, ako mozes radi vec u ponedeljak. Ni ja nisam imala nikakve simptome ;)

Nadamo se :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugariiii :) samoooo da vam se javimmm :) kasni mi 9 dana :) u ponedeljak.ili utorak cu ili betu da radim ili kod ginekologa da odem :) mojoj sreci nema kraj :) od simptoma.. bukvalno nema nista!! ;) sem sto su mi bradavice nenormalno osetljive i sto me ponelad stomCic zaboli... i to je to ;) nadam se najboljem ;)

A neki test da parimo oci? :-)

Ipak ce onaj vodeni sekret biti dobar znak :-)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A neki test da parimo oci? :-)

Ipak ce onaj vodeni sekret biti dobar znak :-)

izgleda :) mada ne danas bolucka malo stomacak ( poceo pre pola h).. nadam se da me nece razocarati sad! Mada sam cula da je i to normalno kao simptom! ;) nema testica :) ili beta u pon ili kod doce idem.:) videcu ;)

Mira 123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno! Posle toliko dana kasnjenja nema potrebe da cekas sa betom, ako mozes radi vec u ponedeljak. Ni ja nisam imala nikakve simptome ;)

Nadamo se :baby:

nadamooooo seeee :)))) radicu verovatno u ponedeljak.. mada mi je i neki ispit u ponedeljak.. videcu da sve iskombinujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi radila test 14.dan od izostanka menstruacije ili 14.dan posle zadnje? Neko pravilo je da je ovulacija 14.dan ciklusa, znaci 14.dan od pocetka memstruacije ako su ti na 28 dana. U principu je moguce ovulirati i ostati trudna bilo kada u mesecu. Ali test na trudnocu je najbolje raditi kad meca zakasni. 

Radila sam test 14. dan zadnjeg ciklusa. Ciklus mi nikada nije tacan, uivjek kasni. Hvala puno na savjetu :babymommy:  

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test 14. dan zadnjeg ciklusa. Ciklus mi nikada nije tacan, uivjek kasni. Hvala puno na savjetu :babymommy:  

da li si radila sa prvom jutarnjom mokracom? Uzmi test sutra jos jedan i uradi :) ili uradi betu.. vadi krv i to ti je provereno ;)

Ninacka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala punoooo,hocu :)

Да ли радите за тест на 14. дан пропуштен период или 14 дана након последњег? Политика која овулација 14. дан циклуса, 14. дан од почетка мемструације ако сте у 28 дана. У принципу је могуће да овулацију и затрудне у било ком тренутку у току месеца. Али је тест на трудноћу је најбоље урадити када одлаже мач. 

Урадио сам тест на 14. дан последњег циклуса. Циклус никада није тачан, уивјек касно. Хвала вам пуно за савет: Бабимомми:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li si radila sa prvom jutarnjom mokracom? Uzmi test sutra jos jedan i uradi :) ili uradi betu.. vadi krv i to ti je provereno ;)

Hvalaaa puno, hocuu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test 14. dan zadnjeg ciklusa. Ciklus mi nikada nije tacan, uivjek kasni. Hvala puno na savjetu :babymommy:  

14. dan ciklusa je jako rano za test, mozda jos uvek nije bilo ni ovulacije. Treba sacekati minimum 28 dana od prvog dana mens. 

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14. dan ciklusa je jako rano za test, mozda jos uvek nije bilo ni ovulacije. Treba sacekati minimum 28 dana od prvog dana mens. 

Znaci da se bas i ne nadam :rolleyes: Poslusacu Vas. Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

      Znaci da se bas i ne nadam :rolleyes: Poslusacu Vas. Hvala 

Ne da se ne nadas, nego samo malo da sacekas. Ako sam dobro razumela , prvi dan poslednje mens ti je 19.05. tako da ima jos vremena i za bebu i za pozitivan test ;) samo sacekaj jos malo. 

Drzim palceve da nam javis lepe vesti. :baby:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne da se ne nadas, nego samo malo da sacekas. Ako sam dobro razumela , prvi dan poslednje mens ti je 19.05. tako da ima jos vremena i za bebu i za pozitivan test ;) samo sacekaj jos malo. 

Drzim palceve da nam javis lepe vesti. :baby:

 

Da u prevu Ste, za koji dan javljam rezultate. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

radite i dalje :) mozda jos nije bila ovulacija :)

Izmenjeno od strane Alex00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex drzim palceve da je to-to! Ni ja nisam imala simptome osim onog sto si ti navela... :)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi je sada tek 22 dan ciklusa,za test je svakako prerano,jedino ako su ti ciklusi kraci,npr 21,22 dana...

Test uradi sa jutarnjom mokracom negde 27,28 dana ciklusa (u zavisnosti na koliko su ti ciklusi,ili sacekaj da ti kasni menstruacija)...

Srecno I javi nam rezultat

Ninacka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninacka,koliko ti to godina imas?Aman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninacka,koliko ti to godina imas?Aman.

20 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm.

Po postovima bih rekla 12 -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm.

Po postovima bih rekla 12 -_-

12 :o  Zasto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa malo mi je neverovatno da odrasla devojka koja ima bar osnovnoskolsko obrazovanje ne zna ama bas nista o reprodukciji i ciklusu...Zamirisalo mi na neko dete pa sam se nakostresila...Ako si punoletna,izvini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa malo mi je neverovatno da odrasla devojka koja ima bar osnovnoskolsko obrazovanje ne zna ama bas nista o reprodukciji i ciklusu...Zamirisalo mi na neko dete pa sam se nakostresila...Ako si punoletna,izvini.

Mozda tako djelujem, naravno da sam punoljetna, ali da li je sramota nesto ne znati, bas zato sto ne znam sam se ukljucila. Nije me sramota sto ne znam, ali stvarno zelim da naucim jer takodje zelim da budem majka. Ciklus mi nije redovan, nekada traje i po 12 dana ( tako je bilo i sa posledjim 19.5). To me stvarno buni, a jos vise zabrinjava. Obratila sam se ginekologu ali on mi je dao injekciju da bi mi zaustavio krvarenje. Stvarno ne zelim da me prozivate zbog toga vec samo (naravno ko hoce) nek napise nesto kako bi mi bar malo olaksao. Jesam mlada, evo i nista ne znam, ja od toga ne bjezim. Jednostavno swm htjela da postavim par pitanja u vezi mene. Hvala vam na misljenju, ja cu svakako primitii sve kometnare, kritike i uvrede. Nadam se da razumijete sta hocu da kazem. Hvala :(

Bubu 2 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.