Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Aleks uprosti...,pojacan ti je sekret...

DDa li se oseti neprijatno?

no... kao da se upiskim.. samo voda.. nista se ne oseti.. sekret ponekad bude ali malo i to providan onako.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koliko znam to nije simptom trudnoce... mislim mokre gacice. 

sacekaj 6-7dana kasnjenja I uradi test ili betu... I'll akocsi stpljivija a bude vise kasnilo idi odmah kod lekara.

hvalaaa :) hocu :) pa nije normalno da gacice budu stalno mokre... zato sam se i opredelila da posaljem ovde poruku :) da vidim sa vama :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cesto desava i pred menstruaciju. Kao trudna mi se nijebdesavo jedino pred pprodjaj... ali ne mora da znaci da nisi trudna! ;)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi,hoce sekret da se "proredi" u ranoj trudnoci...

Ali opet nista ne mora da znaci...

Mozda si neku bakteriju pokupila...

Drzim palceve...,sacekaj da ne dobijes I uradi test...

Ne znam sta bih ti drugo rekla...

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da budw bakterija odmah...mwni se cesto deailo da sekret ima miris po ekad a brisevi,papa i kolpo uredni. 

Stavise samo prwd kraj trudnoce je sekret imao neprijatan miris i tad sam imala streptokoke,koje su se brzo resile. :)

Alex znas kako,sacekaj bar 5 dana kasnje na ako ne mozes vise pa uradi test. Sas ti znas koliko ti kasni inace,ako ti se desava da ti kasni i po par dana,ti sacekaj malo vise,cisto da ne ulivas nadu sebi. Mada znam da svako ko radi na detetu se nada mesec,ali eto probaj da sacekas bar nedwlju dana.

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da budw bakterija odmah...mwni se cesto deailo da sekret ima miris po ekad a brisevi,papa i kolpo uredni. 

Stavise samo prwd kraj trudnoce je sekret imao neprijatan miris i tad sam imala streptokoke,koje su se brzo resile. :)

Alex znas kako,sacekaj bar 5 dana kasnje na ako ne mozes vise pa uradi test. Sas ti znas koliko ti kasni inace,ako ti se desava da ti kasni i po par dana,ti sacekaj malo vise,cisto da ne ulivas nadu sebi. Mada znam da svako ko radi na detetu se nada mesec,ali eto probaj da sacekas bar nedwlju dana.

nista se ne oseca i skroz je tecno... ma videcu :) sacekacu sig 10 dana ako bude kasnilo toliko i onda radim test :? Mada mi nikad nije redovna mestruacija... :( tako da nekad dodje i ranije nekad kasnije ;( ali od prilike varira od 23dana do 30 dana ;) danas je 30 pa cemo videti ;) nadam se da me vestica preskoci neko vreme... i hvalaaa na svemu :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex i ja ti zelim da te vestica zaobidje na jedan duzi period :D

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanci super,cestitam!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da budw bakterija odmah...mwni se cesto deailo da sekret ima miris po ekad a brisevi,papa i kolpo uredni. 

Stavise samo prwd kraj trudnoce je sekret imao neprijatan miris i tad sam imala streptokoke,koje su se brzo resile. :)

Alex znas kako,sacekaj bar 5 dana kasnje na ako ne mozes vise pa uradi test. Sas ti znas koliko ti kasni inace,ako ti se desava da ti kasni i po par dana,ti sacekaj malo vise,cisto da ne ulivas nadu sebi. Mada znam da svako ko radi na detetu se nada mesec,ali eto probaj da sacekas bar nedwlju dana.

Pa sta sam ja napisala...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure ja sam ponovo trudnaa 

Bravo,cestitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sekret hoce proredi u ranoj trudnoci(sto inace nije poznato kao simptom trudnoce) i da je mozda pokupila neku bakteriju... 

:)

Alex drzim palceve da ovaj put ne dobijes! :)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka zena je prica za sebe...

A ja bas znam 

par zenica kojima je sekret bio voden par dana posle ovulacije I to im je bio simptom...

Ja nisam tvrdila da je bakterija ili infekcija,pitala sam da li ima miris...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanci super,cestitam!:)

hvala 

pre tri meseca imala sam spontani i sad oper jujuhuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Si bila kod ginekologa ili test,betu? 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje ❤️

E ovako,kasni mi već 9 dana. Jutros sam uradila test ,pojavila mi se jedna crta koja se bas vidi i druga ma jedva i da se primjeti . Da li je neko od vas imao sličnu situaciju .Postoji li mogućnost da je u pitanju rana trudnoća ? 

 

 

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I najsvetlija druga crta je znak trudnoce. Sa srecom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se iskreno nadam da je u pitanju trudnoća :)

Mada eto buni me malo to sto se jedva i vidi,bas kada se bolje zagledam vidim je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dovoljno ti kasni za odlazak kod ginekologa. Hocu reci da mozes vec da odes do lekara jer ce na uzv videti vec. Ili uradi betu ako ne mozes ili ne zelis jos kod lekara. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da li je neka od vas imala sličnu situaciju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja nisam radila test uopste,ja sam sacekala 10dana kasnjenja,otisla do lekara i potvrdio mi je.

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pozdrav svima, ja sam nova i potrebno mi je par savjeta, ali malo mi je neprijatno, relativno sam mlada i ne znam nista o trudnoci. Vidim da ste puni savjeta nadam se da ce te i meni pomoci. Poslednji ciklus sam imala 19.5... Vec 20 smo poceli raditi na bebi (stvarno mi je neprijatno:o) uradila sa test 14 dan ali bebe nije bilo..:mellow: ponovo sve isto i ovaj mjesec samo sto je sada ovo vec 9 dan. Nemam nikakvih simptoma.. Osim.. . mislim da sam trudna jer sam imala male grceve ispod stomaka i mislim da mi se embrion "usadio" u matericu jer sam imala blaga krvarenja nalik m. 

Pitanje glasi: "Da li mogu ostati trudna par dana (6-7) nakon m.."? 

Hvala u naprijed

 

Izmenjeno od strane Ninacka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje puno

 

Ponovicu test za par dana,i nadam se  pozitivnom rezultatu :) 

Mira 123 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima, ja sam nova i potrebno mi je par savjeta, ali malo mi je neprijatno, relativno sam mlada i ne znam nista o trudnoci. Vidim da ste puni savjeta nadam se da ce te i meni pomoci. Poslednji ciklus sam imala 19.5... Vec 20 smo poceli raditi na bebi (stvarno mi je neprijatno:o) uradila sa test 14 dan ali bebe nije bilo..:mellow: ponovo sve isto i ovaj mjesec samo sto je sada ovo vec 9 dan. Nemam nikakvih simptoma.. Osim.. . mislim da sam trudna jer sam imala male grceve ispod stomaka i mislim da mi se embrion "usadio" u matericu jer sam imala blaga krvarenja nalik m. 

Pitanje glasi: "Da li mogu ostati trudna par dana (6-7) nakon m.."? 

Jesi radila test 14.dan od izostanka menstruacije ili 14.dan posle zadnje? Neko pravilo je da je ovulacija 14.dan ciklusa, znaci 14.dan od pocetka memstruacije ako su ti na 28 dana. U principu je moguce ovulirati i ostati trudna bilo kada u mesecu. Ali test na trudnocu je najbolje raditi kad meca zakasni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.