Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ja takodje ne volim betu...ugl.zato sto je skupa. Ja sam cekala 10-12 dana kasnjenna,pratila simptome,zakazala kod dr uz,on je odmah video plod,nako  oar dana otkucaje... ali upravo to sto Vuci kaze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, ja kad sam zvala dr da zakazem ona mi je tad rekla da mogu te nedelje da dodjem. Ja sam je tad pitala hoce li moci da se vide otkucaji srca tad, rekla mi je da je to rano, da ce tek sledece nedelje moci. Tako da sam ja sacekala sledecu nedelju i odmah i culi otkucaje srca. Ali to je do mene, jer stvarno nisam mogla sto puta da idem i da razmisljam zasto odmah nije videla sve. Mislim kad svejedno mora da se ceka ta nedelja.

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo to...ioako mora da se ceka a jos beta ako treba da se ponavlja onda je dosta skupo.  Ka nisam ni obican test radila(jesam ali samo mi je bilo sumnjivo zasti kasni a ne bi trebalo da sam trudna) ali kaf smo radili na bebi a kasnilo je,sacekala sam. No ja sam se osecala dobro i sve je bilo ok. Ali zaista je najbolje sacekati bar 8-10dana kasnjenna za bilo kakve testove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najraniji simptom moje trece trudnoce bio je taj da su mi se toliko jele krofne da sam ih citavu noc sanjala i nisam mogla jutro da docekam da ih umijesim :lol: nije mi jos ni bilo kasnilo i tacno sam znala da sam trudna.Posle su krenule jutarnje mucnine ( koje sad traju po citavi dan) i nizak pritisak koji obavezno imam u trudnoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, poslednja menstruacija mi je bila 24.4. 24.5.mi je krenulo blago krvarenje i odmah sutradan stalo.. Kućni test je pozitivan, beta HCG je 25.5. Bila 307. Danas sam otišla na UZ ali u materica je prazna ali je zadebljana.. Ima li neko slično iskustvo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikavlo ,tek kad bude beta iznad 1000-2000  moze da se nesto vidi na uz.Jos ti je rano za uz :)  Na tvom mestu,ponovila bih betu jos koji put.Budi opustena,pa idi na uz za nedelju dana!Moja drugarica isto tako rano otisla na uz,a sad curicaa a ima 8 meseci!Srecno :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pogrešno videh. Beta od 307 je sasvim ok, ja mislila da je pala. I ja bih sačekala par nedelja pa otišla na uz.

Izmenjeno od strane Margaritta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,ako je beta opama sa 307 na 25,onda nema trudnice nazalost...nije dobo ako beta pada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

25. 5. je 25. maj, tada je rađena beta. Eto kako razmaci menjaju stvar. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Vidi stvarno,to je datum :D

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, datum..  hvala vam, čekamo još par nedelja pa da ponovo uz.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima imam jedno pitanje.

Pre 4 meseca izgubila sam bebu ..i sada ovaj mesec dobila sam mengu normalno kao i svakih drugih meseca bez Bola ili itd..7.5. Dobila sam mengu e sad 15.5.17.5.21.5.25.5.26.5.. imala sam nezasticen odnos a imam vec nedelju dana bol u grudima jako i ispod stomaka u ledjima nemam bas neke mucnine. Samo to e nisam sigurna sad dal je to trudnoca sta misli te .recite nesto ...ja nemam nikada bolne grudi.pred.mengu tako je bilobprosli put kad sam ostala trudna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je rano za simptome.  Sve je moguce,ali sacekaj da ti kasni barem 6-7dana pa uradi test ili betu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

od juce se odjecam nekako "cudno"!m ne treba doci do 30.6,zadnja bila 3!jutros sam cak otrcala u wc mislieci da cu povratit,dosla tamo,samo se mucila-nista!juce sam u wc otisla milion puta :huh: ,imam osjecaj da cu dobit,a nekako mi je bas rano za nju

 

inace imam bebca od 9 mjeseci-tko zna mozda dobije bracu ili seku

 

dali je rano da uzmem test?

k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caoooo drugariii :) opet ja u nadi da je ovaj mesec mozda onaj pravi :) hahhaha

od simptoma nemam nista ... :) samo sam nekako malo luda :) previse mozda... 

ali imam hedno pitanjce.... da li mozda neko ima takvo ili slicno iskustvo..ili je mozda cuo nesto za slicno...

Naime...

Vec par danaaaa su mi gacice konstantno mokre... menjam po 4-5x gacice na dan... trebalo bi sutra da dobijem.. medjutim.. niti me grudi bole..kao obicno.. niti stomak... pa me zanima samo sta mi se desava tamo dole.. sto sam stalno "upisana" hahahahah :) hvalaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene ponovo. Ipak je bila biohemijska trudnoca. Hcg je pao,juce sam dobila menstruaciju. Da li mozemo da nastavimo da radimo na bebi cim mi prodje ili moram da pauziram neko vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekice zao mi je,jedina dobra stvar je sto nisi morala na kiretazu.Ne znam sta ti savetuje dr,na tvom mestu bih posle ciklusa otisla na uz,da ipak provere da li je sve otislo,i mislim da odmah mozete ponovo da pokusate ako je sve o.k.

 

Alex00 i jekica92 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekice zao mi je,jedina dobra stvar je sto nisi morala na kiretazu.Ne znam sta ti savetuje dr,na tvom mestu bih posle ciklusa otisla na uz,da ipak provere da li je sve otislo,i mislim da odmah mozete ponovo da pokusate ako je sve o.k.

 

a neki savet za mene :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex,namerno te preskocila,jer stvarno nemam pojma da li si ili nisi trudna,a psiha je cudo :D

Uradi test :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex,namerno te preskocila,jer stvarno nemam pojma da li si ili nisi trudna,a psiha je cudo :D

Uradi test :)

 

 

 

a znam da jesi namerno :) al rekoh aj maloo da te iscimam :) hvala :)

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jekice zao mi je,jedina dobra stvar je sto nisi morala na kiretazu.Ne znam sta ti savetuje dr,na tvom mestu bih posle ciklusa otisla na uz,da ipak provere da li je sve otislo,i mislim da odmah mozete ponovo da pokusate ako je sve o.k.

 

Tako sam i mislila,ali doktor mi je na odmoru do 12. juna i tek tad mi je zakazao uz,a ja sam nestrpljiva i ne ceka mi se do tad jer mi men. prestaje za 2-3 dana i hocemo odmah da nastavimo da pokusavamo. Najverovatnije cu ici kod privatnika. 

Izmenjeno od strane jekica92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex00 pa toplo je zeno, mozda otuda mokre gacice :P zezam se, ali nisam cula za taj simptom trudnoce... ja se inace leti tusiram sto puta i veoma cesto su mi mokre gacice.. od toplote...

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex00 pa toplo je zeno, mozda otuda mokre gacice :P zezam se, ali nisam cula za taj simptom trudnoce... ja se inace leti tusiram sto puta i veoma cesto su mi mokre gacice.. od toplote...

meni je mokar samo deo gde se ona nalazi... ali konstantno.. tusiram se zadnjih par dana 10x dnevno... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koliko znam to nije simptom trudnoce... mislim mokre gacice. 

sacekaj 6-7dana kasnjenja I uradi test ili betu... I'll akocsi stpljivija a bude vise kasnilo idi odmah kod lekara.

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je mokar samo deo gde se ona nalazi... ali konstantno.. tusiram se zadnjih par dana 10x dnevno... :(

Aleks uprosti...,pojacan ti je sekret...

DDa li se oseti neprijatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.