Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Vladana,da li ste radili nesto od analiza?Problem definitivno postoji...

Ogtt,stitnu,kolposkopija,Papa, ultrazvuk,spermogram i spermokulturu,sve je ok.Na hormone nije htela da me salje... Navodno nema potrebe... :(

Izmenjeno od strane Vladana I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kako nema potrebe kada tri godine nema trudnoce?Ja bih na tvim mestu promenila ginekologa...

Vladana I i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke! Nova sam na forumu,volela bih da vam se pridružim:wub:      Ukratko da podelim sa vama moje iskustvo: kod mene najraniji znak trudnoće su bile bolne,ali baš bolne grudi (od 20 da a ciklusa).Toliko da nisam mogla da spavam a stomaku:o Zatim mi kasnila M 5 dana,napravila test koji je konačno (nakon 3 duuuuge godine) pokazao dve crte :baby: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke! Nova sam na forumu,volela bih da vam se pridružim:wub:      Ukratko da podelim sa vama moje iskustvo: kod mene najraniji znak trudnoće su bile bolne,ali baš bolne grudi (od 20 da a ciklusa).Toliko da nisam mogla da spavam a stomaku:o Zatim mi kasnila M 5 dana,napravila test koji je konačno (nakon 3 duuuuge godine) pokazao dve crte :baby: 

cestitkeeeeeee  uzivaj sad  i mazi stomacak 

Daca1985 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogtt,stitnu,kolposkopija,Papa, ultrazvuk,spermogram i spermokulturu,sve je ok.Na hormone nije htela da me salje... Navodno nema potrebe... :(

ne znam, promeni dr ili insistiraj da uradis sve hormone. Pre neki dan sam cula za jednu zenicu sto se porodila, a pola godine pre trudnoce je bila na terapiji zbog visokih vrednosti prolaktina i tek kad je to sredila uspela da zatrudni. I sad jedna poznanica je na toj terapiji, jer isto joj je jako visok prolaktin.

Vladana I voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam, promeni dr ili insistiraj da uradis sve hormone. Pre neki dan sam cula za jednu zenicu sto se porodila, a pola godine pre trudnoce je bila na terapiji zbog visokih vrednosti prolaktina i tek kad je to sredila uspela da zatrudni. I sad jedna poznanica je na toj terapiji, jer isto joj je jako visok prolaktin.

Hocu definitivno... Menjam dr samo cekam jos par dana da dobijem ili da ponovim test da znam na cemu sam pa cu onda i do dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf da li se nekome desilo da je u ranoj trudnoci muci gorusica.Jos nisam ponovila test,menstruacije nema (41dc, 10 dana kasnjenja a mislim da je 16dpo) ali ova kiselina je bas izrazena. Izvinite sto sam ovako dosadna evo obecavam da cu uraditi test prekosutra,ako jeste trudnoca da bar jos malo poraste beta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vladana,bilo koji test ce pokazati ima li trudnoce,I to od odmah. Nema potrebe da cekas vise.

Po  meni je rano za simptome. Tek negde od 7 nedelje krenu muke,bar u mom slucaju.

I definitivno menjaj ginekologa. 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni u obe trudnoce krenuli simptomi negde oko 6 nedelje. Oni pravi simptomi. Do tada sam imala predmenstrualne tegobe

miliccam, Venera i Vladana I volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u prosle dve trudnoce nisam imala bas nikakve simptome a sad imam neke tegobe koje ne moraju biti trudnicke ali bi ja volela. :) Ponovicu test svakako i onda definitivno i menjam lekara a vama cu javiti kad budem bilo sta znala.Nestrpljiva sam i uplasena od ponovnog razocarenja mada od toga ne mogu da pobegnem.

miliccam, MakiJana i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Uf da li se nekome desilo da je u ranoj trudnoci muci gorusica.Jos nisam ponovila test,menstruacije nema (41dc, 10 dana kasnjenja a mislim da je 16dpo) ali ova kiselina je bas izrazena. Izvinite sto sam ovako dosadna evo obecavam da cu uraditi test prekosutra,ako jeste trudnoca da bar jos malo poraste beta.

Hi, pa moze sve to da bude i znak trudnoce, ja sam vec pre testa osecala znaci oko 25 dc, takva mucnina,gorusica i spavanje me hvatalo kao nikad i sve je to trajalo do sredine trudnoce. Ipak beta je najpouzdanija:)

Izmenjeno od strane Venera
MakiJana i Vladana I volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf da li se nekome desilo da je u ranoj trudnoci muci gorusica.Jos nisam ponovila test,menstruacije nema (41dc, 10 dana kasnjenja a mislim da je 16dpo) ali ova kiselina je bas izrazena. Izvinite sto sam ovako dosadna evo obecavam da cu uraditi test prekosutra,ako jeste trudnoca da bar jos malo poraste beta.

Mene je u prvom trimestru ubijala kiselina cak i od gutljaja vode. Nikakve druge simptome nisam imala. Ali ne secam se kada je pocelo. Zelim ti puno srece.

Vladana I voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je u prvom trimestru ubijala kiselina cak i od gutljaja vode. Nikakve druge simptome nisam imala. Ali ne secam se kada je pocelo. Zelim ti puno srece.

Bubu hvala puno! Nikad mi se nije desilo da ovoliki kasni niti da me muci kiselina.Ponovicu test za dan-dva. :)

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je i ovaj test negativan,nema trudnoce :( Ne znam sta mi se to onda desava,skoro sam bila na UZ,nema cista,sve je ok.Zakazacu sledece nedelje jos jedan UZ ali kod drugog dr pa cemo videti.Danas mi je 44dc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke. 

Nova sam na ovom forumu pa bih vas zamolila za pomoc. 1.04 sam imala zadnji ciklus. Danas sam trebala da dobijem. Ciklusi su mi generalno redovni. Jutros kad sam ustala na ulosku je bilo par mrljivlca svetlo roze boje. Par dana unazad imam neke glupe bolove u donjem delu stomaka. Neko cudno probadanje sa jedne na drugu stranu stomaka i povremeno osetim blago probadanje kroz matericu. Dali postoji mogucnost da se krije :baby:tu ili sam ja to sve umislila. 

E da da dodam od prekjuce imam osecaj da cu svakog trenutka dobiti ali nema nista sem tih mrljica jutros.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke, 

volela bih ako je neko imao slično iskustvo da mi objasni šta se dešava. Mensutruacija mi kasni 1 dan, što nije alarmantno, i ne bi bilo, da mi nije redovna, kao i da imam velike bolove u grudima, što sad nije slučaj. Jedini simptom za menzis je da imam bol u donjem delu stomaka ali još uvek ništa se ne dešava. Čak sam i juče uradila test i po njemu nisam trudna. Previše sam opterećena svime time pa možda samo umišljam da sam trudna. 

Ima li nekoga da je bio u slličnoj situaciji? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke, 

volela bih ako je neko imao slično iskustvo da mi objasni šta se dešava. Mensutruacija mi kasni 1 dan, što nije alarmantno, i ne bi bilo, da mi nije redovna, kao i da imam velike bolove u grudima, što sad nije slučaj. Jedini simptom za menzis je da imam bol u donjem delu stomaka ali još uvek ništa se ne dešava. Čak sam i juče uradila test i po njemu nisam trudna. Previše sam opterećena svime time pa možda samo umišljam da sam trudna. 

Ima li nekoga da je bio u slličnoj situaciji? :D

hej draga isti slucaj i kod mene. Danas bi trebala da dobijem ali nema nista sem bledo roze mrlja. Uradila sam test...naravno negativan. Ponovicu ga za dan dva pa ce mo videti sta se tu desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej draga isti slucaj i kod mene. Danas bi trebala da dobijem ali nema nista sem bledo roze mrlja. Uradila sam test...naravno negativan. Ponovicu ga za dan dva pa ce mo videti sta se tu desava.

Jooooj, ubija ova neizvesnost. :huh: Ja nemam ni te bledo roze mrlje. 

Javljaj rezultate. :D I ja ću za koji dan da ponovim test, ako ne dobijem u međuvremenu. :D

Ana30 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke! Meni su prvi znaci (kako se posle ispostavilo trudnoce) bile bolne grudi i osecaj kao da cu svakog trenutka dobiti. Srecom,to se nije desilo i posle 5 dana kasnjenja sam uradila test koji je pokazao dve crtice :baby: Tako da devojke glavu gore i za par dana ponovite test :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke! Meni su prvi znaci (kako se posle ispostavilo trudnoce) bile bolne grudi i osecaj kao da cu svakog trenutka dobiti. Srecom,to se nije desilo i posle 5 dana kasnjenja sam uradila test koji je pokazao dve crtice :baby: Tako da devojke glavu gore i za par dana ponovite test :D

i ja imam isti taj osecaj...svako malo trcim u wc...a sto se brzo umaram o tome necu nista da pricam. Nadam se da kada budem ponovila test ugledam 2 roze crticeeee.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana i Kaca,ukoliko su vam ciklusi redovni,a samim tim i ovulacija ne seta,u vreme kada treba da dobijete test bi vec trebalo nesto da pokaze.Kada se radi na bebi telo "poludi" a mi pocnemo da osluskujemo svaki simptomcic i nadamo se,a desava se da se i ciklusi poremete i produze...Ja se nadam da je kod vas trudnoca u pitanju,ako ne sada,onda vam zelim da bude sto pre :)

 

 

Daca1985, miliccam i Ana30 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj, ubija ova neizvesnost. :huh: Ja nemam ni te bledo roze mrlje. 

Javljaj rezultate. :D I ja ću za koji dan da ponovim test, ako ne dobijem u međuvremenu. :D

Jooooj, ubija ova neizvesnost. :huh: Ja nemam ni te bledo roze mrlje. 

Javljaj rezultate. :D I ja ću za koji dan da ponovim test, ako ne dobijem u međuvremenu. :D

ja evo ovog trenutka imam osecaj da cu izgoreti. Osecam se kao da imam temperaturu a nemam je. Neke cudne stvari se desavaju. A i grudi su krenule sa strane da me boluckaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da javim moj rezultat. Kao sto sam napisala u svoj prvi post trebala sam dobiti juce...juce ujutru se pojavile bledo roze mrljice na ulosci...danas pre nekih sat ipo vremena dobila sam neko svetlo crveno blago krvarenje naj vise se vidi kada se obrisem. Svetlo crveno pomesano sa providnim sekretom. Ne osecam menstrulne bolove kao i obicno a krvarenje je skoro pa neprimetno kao sto rekoh kada se obrisem naj vise se vidi. Dali ipak postoji mogucnost da sam trudna??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana i Kaca,ukoliko su vam ciklusi redovni,a samim tim i ovulacija ne seta,u vreme kada treba da dobijete test bi vec trebalo nesto da pokaze.Kada se radi na bebi telo "poludi" a mi pocnemo da osluskujemo svaki simptomcic i nadamo se,a desava se da se i ciklusi poremete i produze...Ja se nadam da je kod vas trudnoca u pitanju,ako ne sada,onda vam zelim da bude sto pre :)

 

 

Upravo tako. Postala je opsesija i sad šta god da se dešava, za mene, predstavlja znak da sam trudna. :D I sve dok se ne opustim neću ni dobiti, svesna sam toga. :D Ovo bi mi bilo prvo dete tako da je još sve to novo za mene. :D Juče sam se utripovala da mi je muka, ali sve je to u glavi. :D Nadam se da grešim. :D

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.