Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Ja bih otisla do ginekologa na oregked da proverim sta je to bilo... pogotovo akonste radili na bebi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo cu pricekati, bar dan-dva da vidim hoce se meca vratiti ili ne i onda idem kod ginekologa .. jer mi se do sad ovo nije desavalo, mozda sam i upalu nekakvu pokupila ni sama ne znam .. hvala ti :-)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo cu pricekati, bar dan-dva da vidim hoce se meca vratiti ili ne i onda idem kod ginekologa .. jer mi se do sad ovo nije desavalo, mozda sam i upalu nekakvu pokupila ni sama ne znam .. hvala ti :-)

i ja imam isti problem. Danas mi drugi dan navodno... prvi dan sam imala samo prilikom prvog  brisanja svetlo crvenu sluz. Pomislila sam da sam dobila, zatim stavila ulozak.. kad tamo jedna mala flekica crvene boje, danas isto tako samo tackica, i nista vise.. Ni ja ne znam sta je to. Nije kao moja uobicajna menstruacija. A stomak malo zaboli, grudi me uopste ne bole.. Tako da nemam pojima sta se desava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja imam isti problem. Danas mi drugi dan navodno... prvi dan sam imala samo prilikom prvog  brisanja svetlo crvenu sluz. Pomislila sam da sam dobila, zatim stavila ulozak.. kad tamo jedna mala flekica crvene boje, danas isto tako samo tackica, i nista vise.. Ni ja ne znam sta je to. Nije kao moja uobicajna menstruacija. A stomak malo zaboli, grudi me uopste ne bole.. Tako da nemam pojima sta se desava!

na pregled, to je najbolje ako mislis da nesto nije ok

miliccam i Alex00 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krvarenje se javlja u orvim trimedtru...moze da bude znak usadjivanja oplodjene jajne celije u matericu a moze da bude pocetaj pobacaja. 

Moze da bude neki hormonski disbalanas...

Citala sam vas sve pa sad ne znam kojoi kokiko i da li kasni,ali zbog ne daj Bize pobacaja koji moze da se resi ja bih isla sto ranine do lekara ako stenradili na tome i ako ocekujes da ne dobijes. Ja sam isla recimo dva dana za redom i dobila utrogestan zbig jacih bokova u stomaku u 6nedelji.

To krvarenje koje opisujes deluje kao to to krvarenje zbig usadjivanja,ali ne znam tacni jer ja nisam uooste krvarila pa ne znam kakva je krv i koliko se javlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas imam sasvim normalno kao moja redovna menstruacija i ne boli me stomak .. ali cim stane idem na pregled .. 

Alex, najbolje da odes na pregled, tako ces biti sigurna i onda ces znati na cemu si :-)

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Danas imam sasvim normalno kao moja redovna menstruacija i ne boli me stomak .. ali cim stane idem na pregled .. 

Alex, najbolje da odes na pregled, tako ces biti sigurna i onda ces znati na cemu si :-)

idem ovih dana! Zovem sad ginekologa da zakazem! ;(

p.s. upravo zvala.. kaze zena da prvo radim betu. Pa da joj javim rezultate! U pon idemo da radimo betu!! ;)

Izmenjeno od strane Alex00
Mira 123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi na slikomat...tamo ubacis fotku,jliknes nalozi (ili nesto slicno pise) i onda kopiras link i paste link ovde. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije me dugo bilo. Evo kasni mi 6 dana, danas je 7 dan. Evo vec 3 dan za redom imam slabe glavobolje koje traju ceo dan. Sinoc me je u sred noci probudio bol u donjem delu stomaka. Teranje na povracanje mi se javlja samo kad nisam jela nekih par sati. Da li se ovako nesto desavalo nekom pred trudnocu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije me dugo bilo. Evo kasni mi 6 dana, danas je 7 dan. Evo vec 3 dan za redom imam slabe glavobolje koje traju ceo dan. Sinoc me je u sred noci probudio bol u donjem delu stomaka. Teranje na povracanje mi se javlja samo kad nisam jela nekih par sati. Da li se ovako nesto desavalo nekom pred trudnocu? 

pred trudnocu? mislis u trudnoci ;) simptoma ima mali milion, svakoj zeni bude drugacije, uradi ili testic ili beticu ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pred trudnocu? mislis u trudnoci ;) simptoma ima mali milion, svakoj zeni bude drugacije, uradi ili testic ili beticu ^_^

hahaha da

Nisam u Srbiji i danas radim ceo dan danas, moracu onda sutra da cekam da kupim test :mellow: 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo stigli rezultati bete, 83 je. Da slavimo?:angel:

Trudnoce definitivno ima,hoces li ponoviti za dva dana da vidis da li se duplira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam 19 zakazano kod ginekologa, tako da sad necu nista vise raditi...beta 83 i 3 pozitivna testa, mislim da je dovoljno:D

Bravooo! :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj kasni mi 5 dana... Nisam jos radila test,plasim se ponovnog razocarenja :( Cas mi je muka cas imam osecaj da cu dobiti :( Imam neki beli iscedak a nista od simptoma,ni M ni trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vladana,bese radite na trecem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vladana,bese radite na trecem?

Da... Vec 3 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj kasni mi 5 dana... Nisam jos radila test,plasim se ponovnog razocarenja :( Cas mi je muka cas imam osecaj da cu dobiti :( Imam neki beli iscedak a nista od simptoma,ni M ni trudnoce.

Meni je upravo nedostatak simptoma bio glavni razlog da posumljam da sam trudna. Simptomi su krenuli tek oko 6. nedelje. Ja navijam za test :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je upravo nedostatak simptoma bio glavni razlog da posumljam da sam trudna. Simptomi su krenuli tek oko 6. nedelje. Ja navijam za test :) 

O tome i ja mislim... Nema simptoma pred menstruaciju.Uradicu ga u nedelju,to ce biti 7 dana kasnjenja. :)

Vuciguraj i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je test i ovaj put negativan :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vladana,da li ste radili nesto od analiza?Problem definitivno postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.