Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Pa predpostavila sam da se tripujem... prvi put sam ga primila i uopste nemam pojma kako je posle njega i kada on izlazi iz organizma.. odnosno kada nema sanse da to sto osecas bude od njega... :wub:

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske jel imala neka od vas ubrzan rad srca u pocetku? Ja i dalje ne znam da li sam trudna. Ali se ovo javilo juce. I grcevi su prestali, kao i krvarenje. Ali mi se zato stalno spava i bole me ledja. Za test cekam jos neki dan pa javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zene... ja opet u dilemi... da li je poznat simptom kao rani znak trudnoce jak bol u krstima koji se siri na gore uz kicmu i siri na lopatice, i spusta dole niz zadnju lozu? to me probudilo pre neko jutro, mesta nisam imala, i samo je prestalo..inace kasni mi 4 dana...pa mi je tako palo na pamet da nije nesto heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie a sto ti jos nisi uradila test?
Mene zanima da li postoji tema ili je neko upucen oko "lazne menstruacije"? Dobila sam 10.02. i curkalo je taj dan,drugi i treci dan jedva nesto malo,samo za dnevni.Vec nedelju dana me boli donji deo ledja pa sam pocela da razmisljam o tome da nije mozda kojim slucajem trudnoca u pitanju. :D Inace imam eserihiju coli pa ne znam da li taj bol u ledjima moze da bude od nje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie a sto ti jos nisi uradila test?
Mene zanima da li postoji tema ili je neko upucen oko "lazne menstruacije"? Dobila sam 10.02. i curkalo je taj dan,drugi i treci dan jedva nesto malo,samo za dnevni.Vec nedelju dana me boli donji deo ledja pa sam pocela da razmisljam o tome da nije mozda kojim slucajem trudnoca u pitanju. :D Inace imam eserihiju coli pa ne znam da li taj bol u ledjima moze da bude od nje?

beta...i budes sigurna

Vladana I voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zene... ja opet u dilemi... da li je poznat simptom kao rani znak trudnoce jak bol u krstima koji se siri na gore uz kicmu i siri na lopatice, i spusta dole niz zadnju lozu? to me probudilo pre neko jutro, mesta nisam imala, i samo je prestalo..inace kasni mi 4 dana...pa mi je tako palo na pamet da nije nesto heheh

mozes slobodno test ili betu...srecno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nekako mi je jos rano za test...drugih simptoma nema...mozda ne bih da se razocaram....pre par meseci dobila sam posle 10 dana kasnjenja sa svim mogucim simptomima ...pa bas mi je bilo zao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cetiri dana kasnjenja nikako nije rano za test. Meni je test bio pozitivan tri dana pre ovekivane m. I to dva puta. Kad si trudna, trudna si. Kad nisi, nisi, ni deset dana kasnjenja to ne menja. Ako zelis da se nadas, to razumem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da je nadanje u pitanju...hvala u svakom slucaju...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene ipak nista,znaci da je ona oskudna menstruacija ipak bila prava a ne lazna.Test je negativan sto znaci da racunamo proslu gospodju i sad mi je 18dc. A zbog cega je bila tako oskudna ko zna,dr ne zeli da me salje da uradim hormone. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vladana,ti bese imas dvoje dece ili sam te pomesala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :)

Nekako imam želju da se uključim u ovaj forum jer dragi i ja imamo veliku želju i pokušavamo da zatrudnimo već neko vreme. 

Ipak, uhvatila sam sebe kako iz meseca u mesec pratim svoje cikluse revnosno, par meseci sam redovno išla kod ginekologa da ispratimo ovulaciju, pa onda planiramo odnose, posle toga iščekivanje, nadanje i, kada se ništa ne dogodi, ostajem strašno tužna i razočarana.. Uz to, stalno slušam savete - desiće se kada najmanje budeš planirala - i odlučim da batalim brojanje dana, planiranje odnosa i svu napetost i stres koji to prate.

Sada ostaje samo da osluškujem svoje telo i da verujem..

<3

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla i sto pre otisla u trimestre :)

Imamo i temu Cekamo plusice,malo je utihnula,ali mozes i na njoj da pises :)

 

 

 

loknacrna voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala @Vuciguraj :)

Selim se odmah na Cekamo plusice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! Nova sam ovde i trebala bi mi pomoc. Zadnju mecu sam imala 25.01. inace su mi uvek redovne, sad je vec 02.03. a od mece nista, imala sam nezasticene odnose 19.01 i planiramo bebca. 7i dan je kako kasni od simptoma pms koje imam nema nijednog, sem sto me kicma ubija, spavam po 10 11 sati i dalje sam ne naspavana. Radila sam test juce pokazao je jednu crticu. Molila bih za savet jer me ova nervoza ubija?? Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! Nova sam ovde i trebala bi mi pomoc. Zadnju mecu sam imala 25.01. inace su mi uvek redovne, sad je vec 02.03. a od mece nista, imala sam nezasticene odnose 19.01 i planiramo bebca. 7i dan je kako kasni od simptoma pms koje imam nema nijednog, sem sto me kicma ubija, spavam po 10 11 sati i dalje sam ne naspavana. Radila sam test juce pokazao je jednu crticu. Molila bih za savet jer me ova nervoza ubija?? Hvala unapred

1 crtica, test je negativan... skoro pa si opisala moj slucaj hahah... pre tri dana i kod mene je bila samo jedna crtica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Menstruacija mi kasni 18 dana, posle petog dana kasnjenja uradila sam test i ispao je negativan. Posle desetog dana sam opet kupila test i uradila, kupila sam drugi test isto je pokazao negativno. Menstruaciju dobijam svakog meseca, nikada nije tacan datum, ali nikada nije ovoliko kasnilo. A 2 nedelje pre nego sto sam trebala da dobijem imala sam virus i visoku temperaturu. Bilo mi je lose skoro kada sam sa drustvom pila pivo i veceras mi je malo muka, ne tera me da povracam, ali osecam mucnine. Pospana sam dosta u poslednje vreme. Kada trebam da dobijem dosta me grudi bole, sada su bas osetljive. Htela sam da potrazim savet, da li postoji mogucnost da sam i pored negativnih rezultata koji su testovi pokazali trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce je, najsigurnije je da uradis test na trudnocu iz krvi, beta Hcg. U sustini simptomi rane trudnoce i simptomi pred ciklus su kod mnogih zena slicni, ako zelis da budes sigurna, bHcg iz krvi ne moze da pokaze pogresan rezultat, najbolje je da tim putem utvrdis da li je trudnoca u pitanju ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da su slicni, samo me plasi zato sto 18 dana kasni, moracu da uradim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se ranih trudnoca tice beta je najsigurniji nacin da se utvrdi da li je ili nije... Kakav god da je rezultat, nakon toga pravac dr tj ginekolog. Sretno svakako :)

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze biti ili trudnoca ili ginekoloski problem,ako si ostala trudna dan pre ocekivane m zato ti test nije pokazao,mogla bi sada da uradis mora da pokaze,meni se desilo kada su mi policisticni jajnici napravili problem kasnilo mi 2 meseca i primala injekcije za izazivanje,radi test ili betu i pravac dr u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

Kasni mi menstruacija 15 dana. Danas mi se pojavio bledo braon trag na vesu u vrlo maloj kolicini i imam simptome kao kad treba da dobijem. Te simptome sam imala, osim bledo braon traga, i kada je trebalo da dobijem menstruaciju, pre 15 dana.O cemu se radi?

Hvala unapred,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simptominpred dolazak menstraucije i simptomi trudnoce su maltene isti..osim stocako si trudna si gadljiva,povracas,ukus metala u ustima i slicno(sto ne mora da se javi)

Meni ovo lici na trudnocu jer ti kasni 15dana. Taj ttag krvi to se desava na pocetku trudnoce... bitno da nemas bolove jake(ostre) i mnogo krvi. Uradi test pa ces sigurno znati. Ako jentest negativan idi ginekologu. Meni je jednom kasnilo 13dana,14sam dobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.