Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Minnie koliko si čekala da očitaš rezultate testa? To treba sačekati desetak minuta, pa onda gledati. Koji si test koristila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie koliko si čekala da očitaš rezultate testa? To treba sačekati desetak minuta, pa onda gledati. Koji si test koristila?

ceo dan...heheeh i jutros sam proverila i nista...baby rapid stapic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ne dobijes za koji dan uradi opet sa prvim jutarnjim urinom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomoc...radih betu danas stigli na mail nalazi 3.340... i nista vise ne pise... ne znam sta to znaci??? 

 

MatroNadja i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie, da sam na tvom mestu, kad ti okasni jedno 10 tak dana otišla bih kod ginekologa. Jer ili si trudna ili nešto nije ok. Koliko znam, ako je žena mršavica zna da bude i lažno negativan rezultat, e sad da li je to tvoj slučaj? Dok ne odeš kod doktora ili odradiš bhcg analizu krvi, možeš samo da gataš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomoc...radih betu danas stigli na mail nalazi 3.340... i nista vise ne pise... ne znam sta to znaci??? 

 

To znaci da i trudna i to o-ho-ho.

Cestitam :)

 

 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomoc...radih betu danas stigli na mail nalazi 3.340... i nista vise ne pise... ne znam sta to znaci??? 

 

Koliko ti kasni?

Velika beta :)

Sto rece @Vuciguraj znaci da si uveliko trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasni mi 6 dana... a zamislite ja poslala gineklologu sliku nalaza kaze nema trudnoce... ne kontam nista... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki ja sam radila beta 3.340...nisi procitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie, da sam na tvom mestu, kad ti okasni jedno 10 tak dana otišla bih kod ginekologa. Jer ili si trudna ili nešto nije ok. Koliko znam, ako je žena mršavica zna da bude i lažno negativan rezultat, e sad da li je to tvoj slučaj? Dok ne odeš kod doktora ili odradiš bhcg analizu krvi, možeš samo da gataš.

ja sam je radila pise u postu beta je 3.340

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ti kasni?

Velika beta :)

Sto rece @Vuciguraj znaci da si uveliko trudna...

ginekologu poslala sliku nalaza kaze nema trudnoce tu...nista mi jasno nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jolens jel pise 3,340 ili 3.340? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jolens jel pise 3,340 ili 3.340? 

<3.340

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta im znaci to manje od mozda doktor misli da je 3 zarez a ne 3 hiljade mada me ovo manje od zbunjuje. Javice se mozda neko ko bolje zna. Nazovi laboratoriju pa pitaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak ti pozovi labos da vidis sa lu je 3 ili 3000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam je radila pise u postu beta je 3.340

Jolens, ja sam odgovarala Minnie mouse a ne tebi.

Što se tvog rezultata tiče, slažem se sa devojkama. Zovi laboratoriju pa pitaj, ako je preko 3000 onda je to trudnoća bez dileme. A ako je 3,340 onda bih ja da sam na tvom mestu,ponovila betu. To nije trudnoća ali je čudan rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jolens mozes otici i na uz sa tolikom betom bi trebalo da se vidi da li ima trudnoce, mada je najbolje nazvati laboratoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3340...ne zarez... tacka 3.340

Ne znam sta im znaci to manje od mozda doktor misli da je 3 zarez a ne 3 hiljade mada me ovo manje od zbunjuje. Javice se mozda neko ko bolje zna. Nazovi laboratoriju pa pitaj.

pa video je nalaz...kaze nemaa jedan drugi laze povisena je uradiza 2 dana oper...j...ld zbunenog hahah... sacekaci da dobijem jos koji dan pa cu videti ne mogu se ovigledno ni na dr vise osloniti...skroz su me zbunili...lab je rekla da je povisena pa da radim posle 10 dana izostanka....nemam nikakav hormonski poremecaj itd znam jer sam radila pre neko vreme sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ne dobijes za koji dan uradi opet sa prvim jutarnjim urinom

to mi je u planu...hvala hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam lab kazu 3.340 vidite sa vasim ginekologom mi ne tumacimo nista...ebe lud zbunjenoga...sacekacu jos dan dva pa cu raditi opet betu al u drugoj lab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie, da sam na tvom mestu, kad ti okasni jedno 10 tak dana otišla bih kod ginekologa. Jer ili si trudna ili nešto nije ok. Koliko znam, ako je žena mršavica zna da bude i lažno negativan rezultat, e sad da li je to tvoj slučaj? Dok ne odeš kod doktora ili odradiš bhcg analizu krvi, možeš samo da gataš.

do sada je sve bilo kako treba, dobijala sam tacno na 28 dana, skoro u minut , kao sat tako da ne znam sta bi sada moglo biti lose.... jesam sitnije gradje i imam 48 kg.... u svakom slucaju , sacekacu jos nekoliko dana pa cu ponoviti test..  :)

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

do sada je sve bilo kako treba, dobijala sam tacno na 28 dana, skoro u minut , kao sat tako da ne znam sta bi sada moglo biti lose.... jesam sitnije gradje i imam 48 kg.... u svakom slucaju , sacekacu jos nekoliko dana pa cu ponoviti test..  :)

Pošto si mršavko, ako imaš mogućnosti idi i odradi bhcg. Tako ćeš znati sa sigurnošću, jer sa tvojom kilažom test može opet da z.

minnie mouse voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minnie, moze biti da je lazno negativan, ali moze biti i da ti se samo poremetio ciklus zato sto ste poceli da radite na bebi, i to ume da se desi...

Kikiriki i minnie mouse volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ginekologu poslala sliku nalaza kaze nema trudnoce tu...nista mi jasno nije

Cekaj,na koliko su ti ciklusi?

Nesto meni tu ne stima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam lab kazu 3.340 vidite sa vasim ginekologom mi ne tumacimo nista...ebe lud zbunjenoga...sacekacu jos dan dva pa cu raditi opet betu al u drugoj lab

ne menjaj lab,svaka lab ima drugacije vrednosti...,uradi u istoj pa ces videti kako se ponasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.