Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

mi smo prvi put proslog meseca radili na bebi racunala sam plodne dane i od tih 7 dana nismo imali odnose svih 7 bogami pa mi je jos uvek frka da ne bude na kraju nista :(

ma i ja po ceo dan negde lunjam da prodje dan brze i tako bukvalno vec 7 dana svaki grc vec jurim u wc :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam cekam jos koji dan,imala sam wec jednu trudnocu ali nazalost imala sam spontani i simptomi su bili skoro isti tako da se nadam da smo uspeli,svima vam zelim dwe jako crvene crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam cekam jos koji dan,imala sam wec jednu trudnocu ali nazalost imala sam spontani i simptomi su bili skoro isti tako da se nadam da smo uspeli,svima vam zelim dwe jako crvene crtice

:( zao mi je Maro da cujem za spontani ali isto tako znam mnoogoo prica i cak nekoliko devojaka koje su imale spontani i druga trudnoca je bila malo rizicnija ali su rodile svoje bebice tako da sam sigurna da ce i sa tobom biti sve super ;) drzim ti fige :D

ja uocila jos jednu promenu a to je da imam utisak da konstantno imam visak pljuvacke u ustima <_< grozno...

mece jos nema grudi me bole uzasno ali sve u tom delu oko bradavica i svrbe me uh strasno! cekam jos koji dan...pa radim test B)

Jeko kako je kod tebe? Javi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mislim da ti je jos rano za test tako da nema potrebe da se sekiras ;) sacekaj bar do dana kada treba da dobijes ili koji dan posle taman da se obradujes ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske mene grudi ubijaju celu noc sam se budila jer spavam na stomaku,al cekam jos par dana pa cu uraditi test ili betu,al imam takav osecaj da ce biti 2 crtice,a kako sam se razmazila zadnjix dana kao nikad pre,i samo bix spavala a na poslu sam,tako da ako budem prestajem da radim jer nisam prijavljena plata kasni,i ne zelim uopste da rizikujem kao prosli put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Наташа, то са пљувачком може да буде симптом. Мене груди разбијају већ 5-6 дана, не смем да их пипнем, а ја сам ти јуче урадила тест 7 дана пре него што треба да добијем, био је негативан али онде где је требала да се појави цртица за трудноћу појавиле се три розе тачкице, то ми дало неку наду. Али сад нећу да радим док не дође дан кад треба да добијем.

АААААА ПОЛУДЕЋУ :o :o :o

E tako su mene grudi bolele. Bila sa ubedjena da sam trudna. I uradim test tri dana pre nego sto cu dobiti i test bude negativan. Ni te tackice nisu postojale. I na dan kad sam trebala da dobijem ja zaista i dobijem nesto ali vrlo malo i samo taj dan. Vec sam bila u fazonu da sam odlepila i da imam onu laznu trudnocu. Ne budem lenja i odem na test krvi i saznam da sam trudna :rolleyes:

Nadam se da si i ti trudna. Sa testom si poranila kao i ja.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima..ja sam nova nadam se da me primate u drustvo:)))) imam cerkicu 2 god i mm i ja radimo na tome da ona dobije batu ili seku:))) e sad...danas sam trebala da dobijem ali jos uvek nisam(nadam se da necu) a od simptoma imam samo mucninu i to samo nocu..dali neka od vas ima mucninu ovako rano???mogu li se nadati necemu??:))) pozz i hvala:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ја се надам да си у праву IvanaK

Данас сам купила ClearBlue и урадићу га 5 фебруара тад треба да добијем и знаћу на чему сам, од симптома имам само болне цице <_< и пре неку ноћ кад сам ушла у кухињу хтела сам да повраћам кад сам почела да спремам ручак од мириса сировог меса. Надам се само да се не заваравам, па да сам умислила :angry:

jekic ako ti se toliko zgadio taj miris trebalo bi da bude nesto:)))) meni se tako sve u prvoj trudnoci gadilo imala sam jaaaako povecano culo mirisa...a evo i meni kasni...i bas malopre sam osetila miris grickalica koje inace volim da jedem a sad su mi imale jakooo odvratan miris bas mi zasmetalo:))) nadam se da ce biti nesto i kod mene:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitala sam danima sve što je pisano i morala sam da vam ispričam moja iskustva. Ovo mi je treća trudnoća i prvi i siguran znak trudnoće u mom slučaju su uvek bile bolne grudi, tada sam znala da nije bilo greške!

Ali sam ovu poslednju trudnoću toliko želela da sam sama sebi u pojedinim momentima izgledala smešna. Toliko sam bila sigurna da sam trudna, a rano je bilo da bi test bilo šta pokazao. Nekako sam sačekala 10 dana i uradila test dva puta i oba su pokazala da nema trudnoće, ali se tu nisam smirila, radila sam i BHCG i on je isto pokazao.

Nisam odustajala od ideje da bebe ima jer mene moje grudi ne varaju :)) Sačekam opet par dana i kupim još dva testa, nakon prvog urađenog se druga crtica pojavila toliko bledo da je niko sem mene nije ni video, e tek kad sam uradila za par dana ponovo tada je to bilo to!

Samo sam htela na svom primeru da pokažem koliko je osećaj žene, majke jači i sigurniji od svega. Sada sam 7 nedelja trudnoće i sve mi je lepo u životu.

Veliki pozdrav

Andjela_veskovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitala sam danima sve što je pisano i morala sam da vam ispričam moja iskustva. Ovo mi je treća trudnoća i prvi i siguran znak trudnoće u mom slučaju su uvek bile bolne grudi, tada sam znala da nije bilo greške!

Ali sam ovu poslednju trudnoću toliko želela da sam sama sebi u pojedinim momentima izgledala smešna. Toliko sam bila sigurna da sam trudna, a rano je bilo da bi test bilo šta pokazao. Nekako sam sačekala 10 dana i uradila test dva puta i oba su pokazala da nema trudnoće, ali se tu nisam smirila, radila sam i BHCG i on je isto pokazao.

Nisam odustajala od ideje da bebe ima jer mene moje grudi ne varaju :)) Sačekam opet par dana i kupim još dva testa, nakon prvog urađenog se druga crtica pojavila toliko bledo da je niko sem mene nije ni video, e tek kad sam uradila za par dana ponovo tada je to bilo to!

Samo sam htela na svom primeru da pokažem koliko je osećaj žene, majke jači i sigurniji od svega. Sada sam 7 nedelja trudnoće i sve mi je lepo u životu.

Veliki pozdrav

jako lepo zelim ti laku i lepu trudnocu i porodjaj :D a sto se tice tog osecaja kod mene je ovaj mesec prisutan..dosad sam sve zelela i nadala se tako da je u mojoj glavi bilo "daj boze da sam trudna" a ovaj mesec nekako slucajno nisam ni obratila paznju na plodne dane ali zaista.. i nismo se "sexali" vec smo VODILI LJUBAV!! a to je mnogo bitno bar u mom slucaju dosad......i da ne davim.. pre nego sto sam trebala dobiti ja sam bila sigurna da sam trudna sto mi se nikad nije desilo...i evo malo kasni mens ali nije za test jos.. tako da cekam...valjda cu docekati...valjda nisam prolupala od zelje za bebcem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test juce ujutru i pojavile su mi se 2 crticeeeeeeeeeeee!!!! :D

imacemo bebu :D

sledece nedelje idem kod gin na pregled jos eto i ona da mi potvrdi i onda sam i zvanicno trudnjaca ;):lol:

Jeko kako je kod tebe? Jesi radila test? Javi sta je bilo ;)

Ivancice jel ima koji bebac kod tebe? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam...Ovde je super,cini mi se da nikad nije bilo toliko cekalica i tom brzinom da su odlazile na druge teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test juce ujutru i pojavile su mi se 2 crticeeeeeeeeeeee!!!! :D

imacemo bebu :D

sledece nedelje idem kod gin na pregled jos eto i ona da mi potvrdi i onda sam i zvanicno trudnjaca ;):lol:

Jeko kako je kod tebe? Jesi radila test? Javi sta je bilo ;)

Ivancice jel ima koji bebac kod tebe? :)

jaooo pa super cestitam od srca!!!!!jupi!!! pa uzivaj koliko god mozes u predstojecim periodima :))) kod mene nista sutra radim test pa javljam....a tako se nadam:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test juce ujutru i pojavile su mi se 2 crticeeeeeeeeeeee!!!! :D

imacemo bebu :D

sledece nedelje idem kod gin na pregled jos eto i ona da mi potvrdi i onda sam i zvanicno trudnjaca ;):lol:

Jeko kako je kod tebe? Jesi radila test? Javi sta je bilo ;)

Ivancice jel ima koji bebac kod tebe? :)

Čestitam ti od srca i želim ti lepu i mirnu trudnoću!!!

Pa da bude što više ovakvih lepih vesti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam test juce ujutru i pojavile su mi se 2 crticeeeeeeeeeeee!!!! :D

imacemo bebu :D

sledece nedelje idem kod gin na pregled jos eto i ona da mi potvrdi i onda sam i zvanicno trudnjaca ;):lol:

Jeko kako je kod tebe? Jesi radila test? Javi sta je bilo ;)

Ivancice jel ima koji bebac kod tebe? :)

draga cestitam i zelim ti lepu trudnocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J u ovoj trecoj trudnoci nisam imala skoro nikakve simptome osim bolnih grudi i temperature 37 al mislila sam hormonski poremecaj kad sam uradila test sok 2 crtice i beba od 8 nedelja :)))

I kod mene je situacija slicna sem temperature nisam imala nikakve druge simptome trudnoce. Samo sad sam vec 7 nedelja a temperatura mi je i dalje 37 , sa 1,2,3.Kad ce ova temperatura da spadne da li neko yna da mi mkaze, a posto nesto smrcam ne znam da li je temperatura normalna ili sam se prehladila.

Natasa Tasana cestitram ti na lepoj vesti. I zelim ti da ti trudnoca bude lepa i mirna.

Samo da dodam da je meni ginekolog yakayao tek za dve nedelje pregled od kako mi je izostala meca, kaze ranije nema potrebe da dolazis jer se nista nece videti. Tako da ne znam da li mi je gore dok sam iscekivala dve crtice ili sad dok cekam na pregled da mi doca potvrdi da li je sve u redu.

Ostalima zelim da ugledaju svoje dve crtice vidim da ce biti jos lepih vesti uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ta temp jel samo ujutro ili tikom celog dana?meres u ustima?

Ja jos iscekujem,u toku dana me na tren preplavi mucnina,al mislim da je to umisljeno.I stomak me zacne na sekund.Imam jos da cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Temperatura je tokom celog daana i dugo bude 37 , 37 sa 1 ,2 tako da znas to je jedan od sigurnih znaka al uradi test :)))))

e slusaj sad moj slucaj....pojasni mi malo:)) ja sam imala 37 sa 1,2 nekoliko dana posle kasnjenja mens...i sad mi je normalna a mens nema radila sam test...nista...pa dali je moguce da mi je ovulacija kasnila pa test nije pokazao|| ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske kako se borite,Jeko,Ivancice jeste radile test,ja za dan dva idem kod doktora ubi me mucnina,kako ustanem muka mi je i tako do 4-5 popodne,cigare su mi se ogadile jupiii,a jogurta mogu da popijem na litre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske kako se borite,Jeko,Ivancice jeste radile test,ja za dan dva idem kod doktora ubi me mucnina,kako ustanem muka mi je i tako do 4-5 popodne,cigare su mi se ogadile jupiii,a jogurta mogu da popijem na litre

draga ja radila test ...nista...al nema ni vestice...zbunjena sam bas....al cekam jos malo pa cu ponoviti i ne opterecujem se pa kad bude bice... :)) a najvise me buni ta temperatura merila sam pre neki da posle kasnjenja mens i bila je 37 sa 1,2 ceo dan...i sad je oko 37 nekad u toku dana 36 sa8 a test pokaze jednu crtu..ne razumem u cemu je stvar:)))) mislim mozda mi je kasnila ovulacija pa nije mogao da pokaze || nadam se da je to:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako Ivancice ta temperatura jeste jedan od simptoma ja sam je u prvoj trudnoci imala,Jeko opusti se znam da je tesko mi smo dwe godine pokusawali i nije htelo kad sam se opustila ostala sam trudna,a test mozda uradim al sam ja 90%sigurna da sam trudna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svim zenskicama na lepim zeljama i lepim recima ko ceka plusice zelim im uskoro da ih vide ko ih je docekao zelim im lepu i bezbriznu trudnocu :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Jeko ne sekiraj mi se bice kod tebe plusica sl meseca zapni bre ;) pa ko prezivi ;)

Ivancice javi obavezno sta se desava ;)

ljubim vas sve i buduce i trenutne trudnjacice :wub::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..Nova sam na forumu,htela bi da vas pitam nesto,da li postoji razlika u simptomima izmedju kada treba da dobijete ciklus i kad zena ostane trudna..Naime suprug i ja pokusavamo da dobijemo drugu bebu,imamo sincica od dve ipo godine,ali nam nesto neide....sa prvom bebom je sve islo brzo,nisam imala nikave simptome,mada ja kad treba da dobijem bole me grudi stomak,pojacan sekret...itd..pozz svima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..Nova sam na forumu,htela bi da vas pitam nesto,da li postoji razlika u simptomima izmedju kada treba da dobijete ciklus i kad zena ostane trudna..Naime suprug i ja pokusavamo da dobijemo drugu bebu,imamo sincica od dve ipo godine,ali nam nesto neide....sa prvom bebom je sve islo brzo,nisam imala nikave simptome,mada ja kad treba da dobijem bole me grudi stomak,pojacan sekret...itd..pozz svima..

pa evo ja cu ti reci moj slucaj..kod mene sa prvom trudnocom sam imala iste simtome kao i kad treba da dobijem...a pms simptomi su mi sada bolne grudi, blaga mucnina bolovi u stomaku,cesto mokrenje..itd a eto to su i simptomi za trudnocu..tako da draga moja ja se svaki mesec tripujem zbog tih simptoma da sam trudna:))) najbolje ti je da cekas mens..pa lepo testic i gotova stvar:))) ali svaka zena je drugacija u mom slucaju je tako..:)) zelim ti dve crtice sto pre:))) i daaa umalo da zaboravim...DOBRO NAM DOSLA!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..Nova sam na forumu,htela bi da vas pitam nesto,da li postoji razlika u simptomima izmedju kada treba da dobijete ciklus i kad zena ostane trudna..Naime suprug i ja pokusavamo da dobijemo drugu bebu,imamo sincica od dve ipo godine,ali nam nesto neide....sa prvom bebom je sve islo brzo,nisam imala nikave simptome,mada ja kad treba da dobijem bole me grudi stomak,pojacan sekret...itd..pozz svima..

pa evo ja cu ti reci moj slucaj..kod mene sa prvom trudnocom sam imala iste simtome kao i kad treba da dobijem...a pms simptomi su mi sada bolne grudi, blaga mucnina bolovi u stomaku,cesto mokrenje..itd a eto to su i simptomi za trudnocu..tako da draga moja ja se svaki mesec tripujem zbog tih simptoma da sam trudna:))) najbolje ti je da cekas mens..pa lepo testic i gotova stvar:))) ali svaka zena je drugacija u mom slucaju je tako..:)) zelim ti dve crtice sto pre:))) i daaa umalo da zaboravim...DOBRO NAM DOSLA!! :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.