Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

 

Nova sam ovde ,i vrv ne znam kako da postujem pa ako neko zna neka mi pomogne ,naime muz i ja smo poceli da radimo na bebi ...menstruacija mi je prestala 5 januara i  od tad smo svaki dan imali odnose ..pre 5 dana samo pocela vrlo cesto da idem u toalet sto mi se nije ranije desavalo ,imala sam bolove u donjem delu stomaka i levom jajniku koji potraje minut dva i prestane..sad je poceo i stomak da mi se nadima  ,preko dana nista uvece kao da sam u trecem mesecu trudnoce..sta mislite sta se desava?Sad me vec plasi sto imam tolika nadimanja . Da li  rano da se pokaze bilo koji znak da sam trudna?

Izmenjeno od strane Krsticka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage zene, ako iko jos uvijek i cita ovu temu :D .Za poslednjih 5 dana iscitala sam godinei godine pisanja na ovom forumu pa odlucih i ja da se upisem :D  Naimee, moj problem je sledeci... Meni menstruacija kasni vec 8 dana, trebala sam da dobijem 01.03. Inace mi je redovna skoro u minut, dobijam na 27 dana... Naime, ja sam pila antibiotike od 10.-15.februara (neka gripa me uhvatila).. E sad, meme zanima da li je jos nekome toliko kasnila zbog Hemomicina? Da ne zaboravim, test sam radila 4. dana kasnjenja (nije bio prvi jutanji urin) i jutros sam ponovila (8.dan) i oba su bila negativna.. Grudi su me pocele boliti  tek prije dva dana, a inace me bole od ovulacije do dan/ dva pred mens. Imam nagon za povracanjem dok ujutru perem zube, pocnem se tresti ako 2h ne jedem, lice mi se iscistilo sto inace ne bude slucaj pred mens.. Ne znam sta da mislim, da li je neka od vas imala slicna iskustva? Nadam da je trudnoca, ali me stopiraju neg. testovi... i da, blago me boli stomak s vremena na vrijeme, kao pred mens... Izvinite na duuuuzem postuu, i hvala vam unaprijed.. 

 

Mida123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daa, i da dodaam, me piiskim cestoo, ali kad mi se piski imam osjecaj da necu stici do vc-a, a ono izadje samo par kapi... Imam pojacan, vodenast sekret... Radimo na bebi vec 4 godine, svi malazi su u redu, ali eto, ne desava se.. :D Mladi smo, pa se mnogo ne opterecujemoo, ali da se desii bili bii smo najsrecniji na svijetuu

Mida123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo 

Ja imam veliku zbrku u glavi trenutno, naime moj pms je inače tačan u dan nikada nije kasnio nikada nisam imala neke velike probleme bolove , onaj dan kad treba da dodje boli me stomak (JEDINI SIMPTOM) ,pms traje par dana u kraj. 

Prošli mjesec je kasnilo 2 dana i nekako je cudnije sve bulo , prekosutra treba opet da dobijem, vec nekih 5 ili 6 dana me grupi bole, jako su osjetljive, nikad prije nisu .. donji dio stomaka me boli , tesko se umirim pred spavanje ne mogu dugo da zaspem ujutro se  budim umorna, jutros me i donji dio ledja strasno bolio. 

Radimo na bebi vec neki period jako bi volila da ostanem trudna .. 

Da li je neko imao slična iskustva ? 

Hvala mnogo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello 

I have a big confusion in my head at the moment, namely my pms is otherwise accurate in the day it was never late I never had any major pain problems, the day it should come my stomach hurts (the ONLY SYMPTOM), pms lasts a couple of days in the end. 

Last month it was 2 days late and somehow everything was weirder, the day after tomorrow I should get it again, for about 5 or 6 days my group hurts, they are very sensitive, they have never been before .. my lower stomach hurts, I find it hard to calm down before bed no I can fall asleep for a long time in the morning I wake up tired, this morning my lower back hurt terribly. 

We have been working on the baby for some time, I would very much like to get pregnant. 

Has anyone had similar experiences? 

Thanks a lot 

Uradi betu .Npr ja sam imala menstruaciju i bila sam trudna u drugoj trudnoći.Su mi grudi jako bile osetljive i bolne i to nije prestajalo a ja nisam dobijala tako da moguće je da si trudna 

Mida123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi betu .Npr ja sam imala menstruaciju i bila sam trudna u drugoj trudnoći.Su mi grudi jako bile osetljive i bolne i to nije prestajalo a ja nisam dobijala tako da moguće je da si trudna 

Hvala Vam puno,  uradit cu .. Malo mi je sve ovo čudno nikad nisam ni pomislila da mogu ovoliko grudi osjetljive biti, da mogu peckati,  sve me zbunilo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bole grudi mnogo kasni mi 2 dana ali sačekacu imama osećaj kao da cu da dobijem tako mi je i sa prvom trudnocom .. Imala sam biohemijsku trudnoću prošle godine i radimo na bebi i nista 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih imala pitanje . Meni kasni šest dana . Pojačao mi se apetit ,češće idem u wc i stalno sam umorna . Bazalna temperatura mi je 37,3 . Šta mislite da li sam trudna ?

Gagana246 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jesi li radilaa test? Ja bi' crkla kad ne bih uradila kad mi dva dana kasnii :D Mozee da budeer, simptomi su tuuuu.. Drzim figee, javiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa jesi li radilaa test? Ja bi' crkla kad ne bih uradila kad mi dva dana kasnii :D Mozee da budeer, simptomi su tuuuu.. Drzim figee, javiii

Nisam nekako me strah da ne bude negativan .:D Hoću obavezno

Izmenjeno od strane Snežacook

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage zene :D

Moj problem je sledeci....Dobila sam menstruaciju 31. Jula  i trajala je do 3. Avgusta. Posle toga 5. Avgusta smo imali odnose i 6. Avgusta mi se pojavi na gacicama braon iscedak. Mene interesuje da li je moguce da je to impalatacijsko krvarenje? s obzirom da je plodni dan 9. Avgusta?  

Hvala unapred :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage zene :D

Moj problem je sledeci....Dobila sam menstruaciju 31. Jula  i trajala je do 3. Avgusta. Posle toga 5. Avgusta smo imali odnose i 6. Avgusta mi se pojavi na gacicama braon iscedak. Mene interesuje da li je moguce da je to impalatacijsko krvarenje? s obzirom da je plodni dan 9. Avgusta?  

Hvala unapred :P

Zdravo, nije implantacijsko krvarenje, ono se desava 6-12 dana od odnosa, i nije nesto sto se desava kod svake trudnoce. Pokusaj da propratis svoje cikluse i videces kada su ti plodni dani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav djevojke..

Ovako - Zadnju m.sam imala 24 avgusta, muž i ja se malo zezali da tako kažem, (vec imamo dvoje djece) za treće se nešto nismo dogovarali , pričali, nekog kao ajde pa šta bude. Tako da smo mi par puta išli do kraja, i po svemu sudeći i dan pred  ovulaciju ( osjetim svaki mjesec kad je ovulacija, cijeli dan me pomalo zateže ljevi jajnik , i imam neku čudnu bol) i sad trebam dobiti za 7 - 8 dana..  

Nekih 10 dana dana prije nego što trebam dobiti , grudi me ubijaju, a sad nista , ni mrvicu me ne bole , i to mi je čudno. I od juče mi je počeo bol u donjem djelu stomaka kao da ću svaki čas dobiti, a to mi se dešava dva dan pred očekivanu menstruaciju. Sad se pitam da li ovo mogu biti znaci trudnoće, malo me frka iskreno? 

Sa prvo dvoje simptomi su bili isti kao pms, smao što nisam dobila hahahahhaha 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ako uradis sad test, mozda ti i pokaze. Al sacekaj bar do 24. Mozda se i tripujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :) molim za pomoć

Moja priča je sledeća- imam bebu 16 meseci, carski rez, suprug i ja ne radimo na drugoj bebi ali i ne koristimo zaštitu, što znači da pre njegovog završnog čina on se skloni. 

Sad, ciklus mi je kasnio jedan dan, nisam imala bolove niti osećaj da ću dobiti, krenula je oskudna krv svetle boje jedan dan,sutradan jos malo je bilo te svetle krvi i krenuo je po malo braon sluz. Inace nakon početka te oskudne krvi kenuli su grcevi u stomaku, u donjem delu kicme,bol u zeludcu, gorusica konstantno(benzin kao da sam popila i da mi je takav ukus u ustima), umor, gadjenje hrane (ne mogu ni na silu da je progutam) , kafu ne mogu da pijem(inace ih po 4 5 dnevno pijem). 

Radila sam test kada mi je drugi dan bio te oskudne krvi i test je bio negativan ali uradila sam ga popodne.Nakon toga Bila sam kod lekara opste prakse da mi izvadi krv za laboratoriju da vidim da li je neka viroza ili bakterija ili sam pokvarila stomak medjutim meni je krvna slika savrsena. A u crevima osecam kao da imam mutnu vodu,gorusica ne prestaje.

Da li mislite da su ovo rani znaci trudnoce? Ponovicu test za vikend

(Meni su ciklusi bolni,dva dana uvek imam odliv pa se po malo smanjuje, ovakve simptome ni u prvoj trudnoci nisam imala)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :) molim za pomoć

Moja priča je sledeća- imam bebu 16 meseci, carski rez, suprug i ja ne radimo na drugoj bebi ali i ne koristimo zaštitu, što znači da pre njegovog završnog čina on se skloni. 

Sad, ciklus mi je kasnio jedan dan, nisam imala bolove niti osećaj da ću dobiti, krenula je oskudna krv svetle boje jedan dan,sutradan jos malo je bilo te svetle krvi i krenuo je po malo braon sluz. Inace nakon početka te oskudne krvi kenuli su grcevi u stomaku, u donjem delu kicme,bol u zeludcu, gorusica konstantno(benzin kao da sam popila i da mi je takav ukus u ustima), umor, gadjenje hrane (ne mogu ni na silu da je progutam) , kafu ne mogu da pijem(inace ih po 4 5 dnevno pijem). 

Radila sam test kada mi je drugi dan bio te oskudne krvi i test je bio negativan ali uradila sam ga popodne.Nakon toga Bila sam kod lekara opste prakse da mi izvadi krv za laboratoriju da vidim da li je neka viroza ili bakterija ili sam pokvarila stomak medjutim meni je krvna slika savrsena. A u crevima osecam kao da imam mutnu vodu,gorusica ne prestaje.

Da li mislite da su ovo rani znaci trudnoce? Ponovicu test za vikend

(Meni su ciklusi bolni,dva dana uvek imam odliv pa se po malo smanjuje, ovakve simptome ni u prvoj trudnoci nisam imala)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :) molim za pomoć

Moja priča je sledeća- imam bebu 16 meseci, carski rez, suprug i ja ne radimo na drugoj bebi ali i ne koristimo zaštitu, što znači da pre njegovog završnog čina on se skloni. 

Sad, ciklus mi je kasnio jedan dan, nisam imala bolove niti osećaj da ću dobiti, krenula je oskudna krv svetle boje jedan dan,sutradan jos malo je bilo te svetle krvi i krenuo je po malo braon sluz. Inace nakon početka te oskudne krvi kenuli su grcevi u stomaku, u donjem delu kicme,bol u zeludcu, gorusica konstantno(benzin kao da sam popila i da mi je takav ukus u ustima), umor, gadjenje hrane (ne mogu ni na silu da je progutam) , kafu ne mogu da pijem(inace ih po 4 5 dnevno pijem). 

Radila sam test kada mi je drugi dan bio te oskudne krvi i test je bio negativan ali uradila sam ga popodne.Nakon toga Bila sam kod lekara opste prakse da mi izvadi krv za laboratoriju da vidim da li je neka viroza ili bakterija ili sam pokvarila stomak medjutim meni je krvna slika savrsena. A u crevima osecam kao da imam mutnu vodu,gorusica ne prestaje.

Da li mislite da su ovo rani znaci trudnoce? Ponovicu test za vikend

(Meni su ciklusi bolni,dva dana uvek imam odliv pa se po malo smanjuje, ovakve simptome ni u prvoj trudnoci nisam imala)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam ovde... Pa imam jedno pitanje poslednja menstruacija je bil 25og januara,imali smo odnose ovih dana i 11.02 sam primetika ako svetlonbraon tackice na dnevnom  ulosku,danas isto tackice mejdutin ima i svetlonbraon kad se obrisme pa me interesuje ako je neko imao slicnonjel mogucce da je implemetacijsko krvarenje? Inace men mi je otprile 28-32 dana kako kad,muz i ja vec godinu dana pokusavamo 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pozdrav i od mene 

Odradila sam betu 14.02 bila 1,26, a 16.02. Je 20,90 jel da očekujem dve crtice na testu ovih dana?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pozdrav,nova sam na forumu tj.prvi put postavljam pitanje inače sam pratila do sada sve šta se piše na forumu. Interesuje me da li je neka od vas imala slično iskustvo. U poslednje vreme,tačnije od 15-16.06 imam neki čidan osećaj u stomaku. Muž i ja smo radili na bebi ali tek od početka ovog meseca. Pošto on radi u inostrantvu nemamo česte odnose. Poslednji ciklus mi je bio 28.05 i trajao je do 02.06 a već 05.06 smo imali ne zaštićen odnos. Naredni ciklus bi trebao da mi bude 27.06. Od 15.06 osećam neku blagu mučninu,imam česte gorušice,menstrualne bolove,donji stomak naduven,često mokrim,bubuljice na bradi,nelagodnosti u sedečem položaju i bolovi u krstima. Možda sam ja sve ovo umislila ali mi se stvarno nikada  nije desilo da imam ove neke simptome do 4-7 dana pre menstruacije koja mi je tačna u minut. Inače imamo dva sina i uvek nam je bila želja da imamo veliku porodicu. 

Izmenjeno od strane Kris93
Dodatak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Пошто до одавно писала,ситуација је до сада вероватно разјашњена..или си у међувремену добила или је време за тест? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima. Ne znam da lì je ovaj sajt jos uvek aktivan. Voleva bih da se konstatujem sa vama. Zadnju men. Sam imala 24.09.nezasticen odnos sam imala 2.10 I 5.10.po vama kad mogu da uradim test treba da dobijem za 6 dana. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima. Ne znam da lì je ovaj sajt jos uvek aktivan. Voleva bih da se konstatujem sa vama. Zadnju men. Sam imala 24.09.nezasticen odnos sam imala 2.10 I 5.10.po vama kad mogu da uradim test treba da dobijem za 6 dana. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.