Femisan A kapi

odgovora

Objavljeno

Marketinski trik na ovakvoj temi?Mozda ima onih koji se sluze sa tim,ali meni ne bi bilo ni na kraj pameti.Jer se i ja poput mnogih borim sa ginekoloskim tegobama.Obzirom da ih koristim dugo i sa pauzama,na komentar sa negativnim.iskustvima,zelela sam da pomenem i pozitivna,jer u svojoj okolini niko jos nije koristio,a da mu nije pomoglo...Nevernim Tomama,sigurno necu skenirati nalaze jer nemam tu mogucnost, a svakome zelim da proba da koristi,pa da nakon dva meseca proceni,a ne nakon dve bočice..Drugo, ko je imao dodir sa endometriozom zna sta to znaci,a ja cu vam reci da umesto dipherelina,pila sam kapi...A upravo kapi sadrže biljke poput virka,hajducke trave,zdravca...te nema potrebe da uz kapi pijem cajeve,jer najbolji efekat ima rastvor.Izucila sam savrseno dobro,pa sa punim pravom mogu da ih hvalim na sva usta,jer su ama bas svi oko mene imali uspeha...iz mog ugla,vise mi deluje komentar o nizu negativnih iskustva kao marketinski trik :-) btw,od nekog komentara mora da se krene..citanjem foruma,sirite vidike,a svaki podatak je koristan

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da napomenem da je jako malo lekara koji ce ti  biljnu teraer je njih stav da su oni zavrsili medicinupreporucitibiljnuzavucili da  medikamemedikamentimane priznaju drugu medicinu.Ja sam u domu zdravlja i u Visegradskoj doktoru rekla da,pijem Femisan i njihov komentar je bio da nastavim. Uostalom,mnogo njih je ostalo u drugon stanju upravo zahvaljujuci femisanu..a lekar ce ti dati kontracepciju pa klomifen..Iskrica,mora prvo da sredi hormone,a to sigurno nece sa tri bocice.U svakom slucaju nismo ovde svi isti sa tezinom problema.Nekima prosto treba mnogo vise od biljne terapije,nekada ni operacija nema efekta a ne bilje.Ali sustina je da treba isprobati bezbolnije,pa ako moraju hormoni ili operacija boze moj.osetila sam i operaciju i hormonsku terapiju i druge intervencije na svojo kozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se sto sam neverni Toma :rolleyes: #inetrazimskeniranenalazesamoprenosimsvojemisljenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno si u pravu da sve zavisi od tezine problema, da li ce problem resiti ili ne. Ali, to ne iskljucuje negativne/nezeljene efekte koje su zene osetile koristeci ih. Nemam vajde nit da ih kudim nit da ih hvalim,  Moja je zelja da su efikasne jer ih koristim. Mozda si ti savrseno izucila zdravstvene aspekte, ali ja sam savrseno izucila ekonomiju, marketing i trgovinu i sve moguce aspekte po tom pitanju. Dakle, svako po svome i svako na svom. Ponavljam da jaaako zelim da verujem, i trudim se skroz, ali kad ti nesto klimne...sumnjas, tj.sumnjam i nemam problem da svoju sumnju javno ispoljim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marketinski trik na ovakvoj temi?Mozda ima onih koji se sluze sa tim,ali meni ne bi bilo ni na kraj pameti.Jer se i ja poput mnogih borim sa ginekoloskim tegobama.Obzirom da ih koristim dugo i sa pauzama,na komentar sa negativnim.iskustvima,zelela sam da pomenem i pozitivna,jer u svojoj okolini niko jos nije koristio,a da mu nije pomoglo...Nevernim Tomama,sigurno necu skenirati nalaze jer nemam tu mogucnost, a svakome zelim da proba da koristi,pa da nakon dva meseca proceni,a ne nakon dve bočice..Drugo, ko je imao dodir sa endometriozom zna sta to znaci,a ja cu vam reci da umesto dipherelina,pila sam kapi...A upravo kapi sadrže biljke poput virka,hajducke trave,zdravca...te nema potrebe da uz kapi pijem cajeve,jer najbolji efekat ima rastvor.Izucila sam savrseno dobro,pa sa punim pravom mogu da ih hvalim na sva usta,jer su ama bas svi oko mene imali uspeha...iz mog ugla,vise mi deluje komentar o nizu negativnih iskustva kao marketinski trik :-) btw,od nekog komentara mora da se krene..citanjem foruma,sirite vidike,a svaki podatak je koristan

Boldirano definitivno nema smisla, jer uz sve navedeno clanice nisu promovisale nijedne druge kapi niti bilo koju drugu alternativu kao bolje resenje,  a da su ovaj proizvod nipodastavale. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi razumela boldirano ,no nije ni bitno. Naravno da nije poenta da koristis nesto sto ti ne pomaze.Ali suština je da kada ti lekar prepise terapiju npr.meni konkretno qlaire, receno mi je da pijem najmanje sest meseci,a idealno godinu dana,zbog ciste koju sam imala.Ja pijem sest meseci,pa posle toga kazem pomoglo mi je ili nije.Tako isto sa kapima,nije uopste bitno da li je Femisan ili bilo sta drugo biljnog tipa,znaci koristi se duzi period pa ona pomaze ili ne pomaze.Meni se posle sest meseci kontracepcije,cista smanjila sa 5,5 cm na 2,ali cim sam.prestala da pijem opet se povecala...znaci,dzabe sam se trovala..a evo femisan pijem prevemtivno i nema je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uostalom,kad imas problem,hvatas je za slamku..pila sam i cuvarkucu,i belo vino sa travkama,i kontracepciju,pa sam opet zavrsila na stolu.Posle sam krenula sa kapima.Samo kazem,da Femisan ima sastav bilja,koje su nase babe koristile da bi se lecile..A ti bi trebala za PCOS da promenis ishranu,ako nisi..To bi ti bilo najbolje uz terapiju za bolji efekat..

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se evo meca zavrsila, i nisam imala bas nikakav problem, trajao je 5 dana, nije bio obilan, kako ume, nisam imala bolove i za sada sam prezadovoljna. Jedino sto sam primetila, to je da su mi malo vise izasle bubuljice, ne znam da li je od njih, jer ih i inace imam, ali i ne marim. Pred kraju sam 4 bocice i idem dalje, od nove godine je pauza od 2 nedelje, pa cu videti da li cu njih nastaviti ili neke od cajeva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,bubuljice meni uvek izlaze kad ih koristim.Pitala sam.ih da li je to normalno i rekli su mi da je to reakcija hormona,dok se vracaju u normalu.Tako da ocigledno ti reaguje organizam,sto znaci da nesto kapi rade.Ja se ubuljicavim haos,ali navikla sam vec i nemarim vise za to :-) ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,bubuljice meni uvek izlaze kad ih koristim.Pitala sam.ih da li je to normalno i rekli su mi da je to reakcija hormona,dok se vracaju u normalu.Tako da ocigledno ti reaguje organizam,sto znaci da nesto kapi rade.Ja se ubuljicavim haos,ali navikla sam vec i nemarim vise za to :-) ;-)

Bas su mi izasle dosta, sve neke krupne kao da sam u pubertetu, ali snacicu se za bubuljice, to je sada najmanji problem

Samo neka rade hormoni ja se ne bunim, sve cu izdrzati samo da dobijem ono sto odavno zelim :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si, ne razumem ja boldirano, posto ti sve kontas, objasni meni neukoj, bicu ti zahvalna. Moj problem nije PCOS, a savete o ishrani i zdravlju nisam trazila. Hvala. :*  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jos napisi da su i drugi nezeljeni efekti koje su neke zene navele takodje "normalni" poput bubuljica, i Femisan ti garant salje poklon paket, zasluzujes ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Bubuljice nisu nezeljeni efekat,vec normalna stvar kada je disbalans hormona u pitanju..nadam se da si bila u pubertetu,pa znas kako reaguje organizam. Iza mene je jako puno bocica, pa mi ne treba ničije sponzorstvo ;-) A blago tebi,kada na ovoj temi imas ovoliku volju da se raspravljas i nikad da stanes. Zaista nisam.na temi,da se prepucavam vec da podelim svoje misljenje i iskustvo,cujem tudje,i pomognem kome mogu svojim savetom,obzirom na tegobe...sve najbolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam hormonski disbalans, pila sam ove kapi 4 meseca i nisu mi pomogle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ih pila isto zbog hormonskog disbalansa,neredovnih ciklusa i cista.Meni su bas pomogle i kunem se u njim.Dugo se borim sa tim problemom i svasta sam pila od kontracepcije do narodnih lekova,flotavitexa,i ostalih proizvoda.Femisam mi je doktorka preporucila,pila sam 3x40 kapi po dva meseca.Posle 6 meseci sve se sredilo,dobijam u dan.Zbog preventive pijem i dalje po 20kapi  umesto 40.Bila sam skeptik,ali u moru slicnih proizvoda,ovaj nema konkurenciju.Zao mi je sto ranije nisam pocela da pijem,postedela bih sebe mnogo..I da,vukla sam stalno neku trecu grupu,od kada pijem nema od bakterija ni traga ni glasa.Ne dam ih ni za zivu glavu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav! Jel ima neko iskustva sa Floravitex kapima u svrhu "zatrudnjivanja"? :D ja sam imala jedan spontani prosle godine u avgustu u 8.nedelji, zatim smo poceli da "radimo" na bebi u decembru i nista se ne desava. Pratim plodne dane i nista. Sad sam uzela njih da pijem, pre 7 dana, cink+vit C+magnezijum sumece tablete. Suprug isto pije te sumece tablete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav! Jel ima neko iskustva sa Floravitex kapima u svrhu "zatrudnjivanja"? :D ja sam imala jedan spontani prosle godine u avgustu u 8.nedelji, zatim smo poceli da "radimo" na bebi u decembru i nista se ne desava. Pratim plodne dane i nista. Sad sam uzela njih da pijem, pre 7 dana, cink+vit C+magnezijum sumece tablete. Suprug isto pije te sumece tablete. 

Nemoj piti sumece tablete, to ce ti reci svaki farmaceut. Uzmi folnu kiselinu obavezno. Na temi vto procesi pitaj zenice koje vitamine piju za zacece. Da li si proverila hormone, jajnike, secer i insulin? Izvadila briseve?

Popricaj sa dr o tome da li bi smela da pocnes da uzimas Andol od 75mg.

Od alternative hvale caj od virka i crveni zdravac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj piti sumece tablete, to ce ti reci svaki farmaceut. Uzmi folnu kiselinu obavezno. Na temi vto procesi pitaj zenice koje vitamine piju za zacece. Da li si proverila hormone, jajnike, secer i insulin? Izvadila briseve?

Popricaj sa dr o tome da li bi smela da pocnes da uzimas Andol od 75mg.

Od alternative hvale caj od virka i crveni zdravac. 

leni Hvala na odgovoru! :) nisam nista proveravala, jer mi nije ginekolog rekao da treba. Ovo sam uzela da pijem na svoju ruku. Videla sam da postoje kapi virka. Da li i one dolaze u obzir ili samo caj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.