Spisak trudnica

odgovora

Objavljeno

@LopticaSkocica dobro nam dosla i zelim ti lepu i divnu trudnocu! I jos laksi i lepsi porodjaj :)

@JednaHana ja sam za 25.7.2020. Kontam oteliću se do tada (ne zamerite na izrazu) posto mi je stomak sad na ulasku u 4i mesec poprilicno veliki, kao kad sam bila 5i mesec u prvoj trudnoci :blink:

Sve u svemu, imamo mi jos da gegamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@LopticaSkocica dobro nam dosla i zelim ti lepu i divnu trudnocu! I jos laksi i lepsi porodjaj :)

@JednaHana ja sam za 25.7.2020. Kontam oteliću se do tada (ne zamerite na izrazu) posto mi je stomak sad na ulasku u 4i mesec poprilicno veliki, kao kad sam bila 5i mesec u prvoj trudnoci :blink:

Sve u svemu, imamo mi jos da gegamo :D

I moj je sada kao kada sam bila na 12ned u prvoj trudnoci.Sigurno cu biti veca nego prosli put,samo da izguramo do kraja.Prosle nedelje mi je bilo sve jedno hoce li se zadrzati plod ili ne jer nije bilo srcane radnje (kako ovo surovo zvuci) sada mi vec nije sve jedno.Pisite u drugi trimestar :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam trudnice,da vam trudnoca bude laka i da sve dobro prodje na porodjaju. Forum polako ozivljava :)

bepce i JednaHana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi vec o terminima porodjaja,a ja treba jos mesec dana da cekam na prvi pregled. ;)

3.2. su mi zakazali. Pa tek ja ima da se otelim! :lol:

S obzirom na to koliko su mi sve tri trudnoce blizu jedna druge, pretpostavljam da ce mi se sad jos brze stomak izbaciti. Sada sam u 6.nedelji. jos uvek nemam niti jednog simptoma-prestale i grudi da mi oticu. U prve dve mi je jako rano pocela smetati kafa, u drugoj sam jos pre testa pocela imati napade gladi i tako sam znala da sam trudna. Evo sad ama bas nista, pociniem da se pitam jel sve ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam bila kod doktora opet.Termin porodjoja 19.8.2020.Zvuci tako daleko :)

 

Meni je sa sinom bio termin 16.10. 2018. Ali je stigao malo ranije, 10.8.

brzo ce to da proleti. Narocito druga trudnoca, jer si vev okupirana prvim detetom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sa sinom bio termin 16.10. 2018. Ali je stigao malo ranije, 10.8.

brzo ce to da proleti. Narocito druga trudnoca, jer si vev okupirana prvim detetom. 

 kada sam saznala da sam trudna odmah pocela sa Folnom kiselinom,nisam imala apetit uopste a grudi su mi odmah porasle i bolele su me. Oko 6te nedelje vise nisu bile osetljive na dodir a tada je i ovo krvarenje pocelo pa sam mislila da je to to da nema nista od trudnoce,kad ono..

Znam da ce brzo,al ja sam vec sad sva nikakva.Mnogo mi je muka a ne mogu da povratim,stomak me boli,sinoc sam najvise prokrvarila do sada iako sam pre toga stavila Utrogestan.Ne znam zasto krvarim i kako je sa plodom sve uredu i srcanu radnju ima.Uz mi je radjen preko stomaka poslednja dva puta ali za krvarenje ova dr nista nije rekla.Sledece nedelje treba kod svoje da zakazem.Mm je sad ovde sa nama kod mojih smo,pa on sve oko deteta,al to je jos veceras i onda ostajemo sami.Jesva cekam drugo tromesecje valjda ce proci ili se bar malo smanjiti ova mucnina jer ne mogu da fukncionisem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Halo trudnjace kako ste???

Ja evo i dalje nikakvog simptoma nemam,a skoro kraj 6 nedelje....kad samo pomislim da ima 40 nedelja sve ukupno...i da me ceka jos 34. Zvuci tako mnogo,a opet tako malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IPL Schedule 2020

Everyone is very excited for the Season of India Premier League 2020. So we are here If you are looking for Vivo Schedule IPL 2020, IPL Table 2020, Live Score, etc. Then you are the perfect place for the IPL 2020 Emerging Season. The IPL has a large fan base around the world and is the largest cricket series that meets worldwide and in 2014 it was sixth in all sports series.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.