Spisak trudnica

odgovora

Objavljeno

Nema nijedne. I ako dobro pogledate spisak bukvalno sve žene sa spiska su porodjene i novih nema. :( valjda nikad forum nije bio bez trudnica.... 

ali forum je pust.

Пилче i Macka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, primetila sam :(

Tuzno :(

Ajmo trudnice, javite se, trudnoca je tako divno doba :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nijedne. I ako dobro pogledate spisak bukvalno sve žene sa spiska su porodjene i novih nema. :( valjda nikad forum nije bio bez trudnica.... 

ali forum je pust.

Ja se ne javljam iz razloga sto ovaj forum nije vise isti i jako mi je zao...otvaranje tema u kojima se uslovljavaju postovi...ako je tako neka bude.Forum bi trebao svima da bude distupan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usla sam na forum posle skoro 5 godina i nigde nikog :o trudnice prvi trimestar jok?? Ja sam u 6oj nedelji, trudna posle 6 godina od prvog porodjaja i nemam bas sa kim o tome ovde da diskutujem o drugoj trudnoci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usla sam na forum posle skoro 5 godina i nigde nikog :o trudnice prvi trimestar jok?? Ja sam u 6oj nedelji, trudna posle 6 godina od prvog porodjaja i nemam bas sa kim o tome ovde da diskutujem o drugoj trudnoci :(

Čestitam!

Nažalost forum je poslednjih meseci jako slabo posećen, novih trudnica ima jako malo, ako uopšte. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ww,cestitke! 

Da,trudnica ovde

vise nema. Svako udje i izadje i ćaskanja vise ne postoje. Mozes da caskas sa nama u ćaskanju 0-6mesdci. Tu smo sve i caskacemo drage volje :)

Bralac i wonderwoman volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ww,cestitke! 

Da,trudnica ovde

vise nema. Svako udje i izadje i ćaskanja vise ne postoje. Mozes da caskas sa nama u ćaskanju 0-6mesdci. Tu smo sve i caskacemo drage volje :)

Hvala KruelaDevil :) iskreno i nemam mnogo vremena kao u prvoj trudnoci, ali poseticu vas s vremena na vreme. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokusavama da se prikljucim, al za sada ne ide. Jos sam u cekalicama. Kasni mi 2 dana, juce radila test ali negativan. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima, evo da vam se pridruži jedna trudnica. Vidim da je forum slabo aktivan ali dobro. Termin mi je 25.01.2020. Ovo mi je druga trudnoća, imam već ćerku od 5 godina. Pozdrav svima. :)

mozza, Micili i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala:) malo mi je konfuzan forum, još se ne snalazim ali nadam se lepom druženju. 

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Forum je ustvari mrtav,ima nas nekoliko aktivnih clanica,sve smo uglavnom u jednom caskalistu,ovde ima mnogi tema a nisu aktivne,mozda bi trebalo da otvorimo temu gde cemo svi pisati. Sta god te zanima ti pisi i uvek ce se javiti neka aktivna clanica da odgovori.

Tebi se blizi termin,sta ce biti,cura ili decko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala:wub: na kojoj ste vi temi? Ja ovaj put nosim dečaka.:wub:

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve smo u caskalistu od 0-6 meseci ali da tamo pises moras da imas 100 postova,uslovljeno je,pisemo i u drugom trimestu,mozes tamo da predjes dok se nesto ne promeni. Jel sve spremno za porodjaj ili jos uvek ima vremena,jeste odabrali ime?

Alex1989 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala:)

Za bebca skoro ništa nije spremno, ne žurim, samo neke sitne stvarcice sam kupovala.

Bebac će se zvati Sergej:wub:

Izmenjeno od strane Alex1989
Micili, mozza i Bralac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se probam prikljuciti, mada vidim da se svugde slabo pise. 

Meni je 3.trudnoca, nije jos potvrdjeno od strane lekara, tek sam test uradila. 

Za sada imam devojcicu i decaka, muz trenutno navija za dvojke. A meni je svejedno, samo da je zdravo.

Po poslednjoj m, termin mi je 5.9.

Bralac, k a m , leni i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Bepce,mozda cemo se i ovaj put druziti.

Meni je potvrdjena trudnoca ali jos uvek nema srcane radnje.3 puta sam bila na UZ do sad,jednom da se utvrdi i tada sam bila 5+4,dr je tad rekao da je trudnoca stara bukvalno 5min sto znaci da se od starta nije razvijalo kako treba..mozda.Drugi put u subotu jer sam prokrvarila,dr u Visegradskoj je bila i vise nego odvratna mislila da je da sam dosla da mi utvrdi trudnocu iako sam joj rekla da je potvrdjena,krvarenje nije videla pa je pobesnela jos vise i bila je ubedjena da sam doalana utvrdjivanje,napisala je u izvestaju da je plod vitalan.I 3 put u ponedelkak 30.12 moja dr je rekla da vidi jedan plod ali da misli da su bile dvojke jer vidi i ostatke necega i da je krvarenje bilo posledica toga.Ovaj jedan  plod sto je ostao velicine je 3.5mm odgovara za tu nedelju tj 6+5 ali nije se razvio dovoljno za tu nedelju i nema srcane radnje,cak ni ne nazire na monitoru,ne trperi.Danas san vadila krv i testirala se na virise,u ponedeljam imam opet uz zakazan da vidimo sta se desava.Od subote krvarim po malo,nije sveza krv vec braon ali je vodenasto,nekad samo kad se obrisem imam, nekad bude citav dan,onako kada je poslednji dan m.Ne znam ni sama sta da mislim,imam i mucnine,nekad osecam glad citav dan,grudi su mi ogromne a stomak kad imam krvarenje bude bas veliki a kad nemam smanji se,boli me povremeno,grceve imam.Samo da se ne namucim kao prvi put...Danas sam 7+2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima! Ja sam sad u 12oj nedelji, mucnine prosle konacno, sve je okej osim sto sam na papi bila 3a i kasnije se ispostavilo da imam ureaplazmu 10na4 pa sam jos uvek pod terapijom eritromicinom oralno i vaginalete, inace sve je super!

@JednaHana pobogu sta se to desava!? Javljaj obavezno kad saznas, nadam se da ce biti sve okej.

@bepce cestitam, trece svaka cast! Meni je ovo druga trudnoca posle 7 godina, imam sina i nadamo se svi devojcici ali ja se najvise nadam zdravoj bebi i dobroj trudnoci i laganom porodjaju :) 

@Alex1989 cestitam i tebi, pa ti si vec na kraju sad, svaka cast! 

k a m , bepce i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam novim trudnicama i želim bezbrižne trudnoće i zdrave bebice! Ajde napunite sad tromesečja :)

Bebče, navijam da bude sve ok! 

 

bepce i Bralac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se probam prikljuciti, mada vidim da se svugde slabo pise. 

Meni je 3.trudnoca, nije jos potvrdjeno od strane lekara, tek sam test uradila. 

Za sada imam devojcicu i decaka, muz trenutno navija za dvojke. A meni je svejedno, samo da je zdravo.

Po poslednjoj m, termin mi je 5.9.

Ja tek sada videla divne vesti, čestitam od srca! 

Inače imala sam isti termin pre 3 godine sa Milom. 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, evo da vam se prikljuci jos jedna nova trudnica koja je trenutno u 7+4 gn. Pratim, pa gotovo sve vreme pokusavanja da ostanem u drugom stanju, forumcic, i evo sada napokon mogu da otvorim svoj profil. Termin nam je 18.08. ako sve bude kako treba. Prica koju donosi ova beba je tako puna slucajnosi i suza i radosti, a pogotovu cinjenica da smo saznali da cemo imati prinovu sasvim slucajno, i to sada 31.12. Pravi dar!

Zelim svim trudnicama sto manje mucnina i sto lepse i ugodnije porodjaje. 

mozza, miliccam, bepce i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam novim trudnicama i želim bezbrižne trudnoće i zdrave bebice! Ajde napunite sad tromesečja :)

Bebče, navijam da bude sve ok! 

 

Htedoh reci MalaHana !

Al svejedno navijam za sve vas. Uživajte!

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@JednaHana nadam se da ce sve biti ok. Mozda je i dobro sto se ovde radi kako se radi, da prvi pregled zakazuju tek oko 8-9 nedelje od zadnje menstruacije. Bas zbog tog cimanja oko srcane radnje. Ja sam prvi put biila sva panicna jer sam morala cekati toliko dugo. Sad jos nisam ni nazvala ginekologa! Mozda sam malo previse opusteno sve prihvatila. 

Hvala svima. Drago mi je da se opet malo popunjavaju ove teme. Nadamnse da cemo se lepo druziti. Sad jos dok radim, nemam puno vremena,ali kad otvorim bolovanje bice lakse. 

Za sada nema nikakvih simptoma, osim povremeno naduvanih grudi...

leni, miliccam, mozza i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.