Spisak trudnica

odgovora

Objavljeno

Alex, i ja bih volela jednog decaka, nije greh zeleti. Jednako su nam vazni i jedni i drugi, nema zivota bez oba pola.

Lose si se izrazila, reci "volela bih jednog batu" nije isto sto i "bata je bata", kao da je bata vredniji od seke. Toliko nam je vekova trebalo da dodjemo do toga da je i seka vredna porodici, a ne kamen oko vrata...

Nisam htela da te nerviram, trudnice su osetljive i nezne :) Zelim ti zdravu i skolsku trudnocu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

alex sada si me razocarala iskreno,bila si nekako super,a sada.... no,ja imam devojcicu i decaka... moja curica nije njanjava niti teza za odgoj... uvek je bila pravi mali heroj,nikada plakala za bocu,vadjenje krvi i sl.... jako gresis 

ja imamm decu uzrasta od 4-7 god najmaldju grupu i 90% klinaca je doslo nanjavo.. ali naravno... sve se da ojacati i uneju one da budu mnogooooo borbenije i jace od decaka... mnogo... ali veci broj su devojcice njanjave.. cast izuzecima.. devojcice subi pametnije i brze kapiraju od decaka. Vise se trude... sve to znam iz prakse. Al opet kazem.zelim sutra 5klinaca da imam sig cu imati i devojcice.. i ako budu neka su zive i zdrave. Samo kazem da bih volela vise decaka. Bar za pocetak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, i ja bih volela jednog decaka, nije greh zeleti. Jednako su nam vazni i jedni i drugi, nema zivota bez oba pola.

Lose si se izrazila, reci "volela bih jednog batu" nije isto sto i "bata je bata", kao da je bata vredniji od seke. Toliko nam je vekova trebalo da dodjemo do toga da je i seka vredna porodici, a ne kamen oko vrata...

Nisam htela da te nerviram, trudnice su osetljive i nezne :) Zelim ti zdravu i skolsku trudnocu!

ma ja sam debil... koji je def kad tako pogledate nije trebalo tako da se kaze.... devojcice su devojcice... i sve sto si rekla slazem se... kretenski je da se onako izrazim. Ali volela bih batu! ;( ali opet dete je dete.. neka je samo zivo i zdravo... moji lapsusi su uzasni danas... izgleda da mi nije dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sou! Alex, koliko ti imas godina?

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam shvatila Sta si htelawda kazes, Zato uzivaj u trudnocu . 

Prva reakcija mi je bila wow sta ona prica, Ali ok je shvatili smo vecina da nisi mislila nista lose . 

Uzivaj ssd u trudnocu i ne brini. Svako nosi svoj krst na Ledjima kako kazu stari, tesko je i muskarcima i zenama u zivotu ...

sad mi krivo... :( stvarno... nisam bas nista lose mislila... a stvarno sad kad pogledam bas sam budala... izvinite drugari;( izviniteee :(((((( hvala na razumevanju.. jbg debil sam...

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sou! Alex, koliko ti imas godina?

26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad mi krivo... :( stvarno... nisam bas nista lose mislila... a stvarno sad kad pogledam bas sam budala... izvinite drugari;( izviniteee :(((((( hvala na razumevanju.. jbg debil sam...

ma Znam uzivaj , rekla sam vecina nas su shvatili Sta si htela da kazes 

tako ti je to kad je jezik brzi od pameti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma Znam uzivaj , rekla sam vecina nas su shvatili Sta si htela da kazes 

tako ti je to kad je jezik brzi od pameti :)

;( najgore je sto ja decu OBOZAVAMMMMMMMM ..... I kad mi sad kazu nesto za devojcice... meni krivo... nisam mislila nista lose.. samo bih volela prvo da bude bata... al isto tako ne dozvoljavam da neko misli da su mi devojcice nebitne... samo one znaju da se zatrceeeee i zagrle jako.... ma jbg.. lose sam rekla.. dzabe se sad izvlacim.. samo mi krivo!!! ;(((

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo ja kazem, Alex je fenomen. :D

I menjam opkladu na dve devojcice. Napred Alex! 

 

hahaha :) ma aj moze i 3 :) samo da su zive i zdrave :) i vidim nema spavanja :) tesko je spremati ispite i cekati da prodju nedelje i da se ide na pregled. Danas isla na pregled .. kaze zena dodji sledece nedelje. Jos je rano! ;(  rekoh ok... kako zelite :) moram krvnu grupu da vadim.. pa onda predpostavljam krece mnogo analiza i papira! Bar mi drugarica sad rece :) da je tako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex,imamo super caskaliste Prvi trimestar,treba im pojacanje.

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, draga, ja zaista shvatam i razumem da nisi tako mislila. Ali čisto mislim da bi možda i tebi bilo lakše nekad u budućnosti da ne generališeš stvari. Drago mi je što radiš sa decom (meni to izgleda kao najlepši posao na svetu) i verujem da ih obožavaš, ali ne možeš reći da su devojčice njanjavije od dečaka ili da su dečaci sposobniji i slično. Prosto svako je za sebe individua, bilo da je dečak ili devojčica.

Ovo je čist dobronamerni savet, nadam se da ne zameraš :)

Inače, želim ti da budu blizanci, jer je meni to potajna želja i nadam se da ću ih imati nekad u budućnosti :) ali u svakom slučaju nek ste i ti i beba/bebe dobro, pa koliko god da ih je ;)

 

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, draga, ja zaista shvatam i razumem da nisi tako mislila. Ali čisto mislim da bi možda i tebi bilo lakše nekad u budućnosti da ne generališeš stvari. Drago mi je što radiš sa decom (meni to izgleda kao najlepši posao na svetu) i verujem da ih obožavaš, ali ne možeš reći da su devojčice njanjavije od dečaka ili da su dečaci sposobniji i slično. Prosto svako je za sebe individua, bilo da je dečak ili devojčica.

Ovo je čist dobronamerni savet, nadam se da ne zameraš :)

Inače, želim ti da budu blizanci, jer je meni to potajna želja i nadam se da ću ih imati nekad u budućnosti :) ali u svakom slučaju nek ste i ti i beba/bebe dobro, pa koliko god da ih je ;)

 

hvala puno na divnim recima... upravu si za sve.. jbg.. definitivno je bio los dan... da ga zaboravimo ;)

joj i ja imam zelju za blizancima. Tako da te razumem. :) saznacemo u utorak na ultra zvuku ;) sta god da je i koliko god da ih je. Srecna sam i hvala Bogu sto mi ih je podario. Obozavam tudju decu i jedva cekam svoju da imam :) tako da sta god da je... dobro dosla beba :) volece se maximum sta god da je.. mada mislim da cu devojcicu mnogooooooo vise razmaziti od decaka :) ali kako god ;) neka je dobro :) 

p.s. meni je stomak bas nadut :) ne verujem da bi ovakav trebalo da bude. Bukvalno kao da sam u 3-4mesecu pa se stomak oblikuje. Doduse krupna sam. Ali stomak je sad bas okrugao :) tvrd :) tako da imam osecaj da nije unutra samo jedna beba ;) a ako jeste dobro dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Alex,jos je rano da stomak raste od bebe,ona je jos nisko i mrvica je,tik iznad pubicne kosti.Hoce da se naduje dtomak od hormona,usporenog varenja itd.

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Alex,jos je rano da stomak raste od bebe,ona je jos nisko i mrvica je,tik iznad pubicne kosti.Hoce da se naduje dtomak od hormona,usporenog varenja itd.

slazem se da je prerano... samo kazem da mi je cudno :) hahah a stomacic je tvrd :) valjda je to normalno ;) a trudim se max da izbacim slatkise, ne pijem gazirano, kafu i ne pusim ;) samo vockice u blender i kidanjee po ceo dan... :) valjda ce sve biti dobro na pregledu u utorak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex cestitam.Kao majka dvoje muske djece zelim ti da docekas isto sto i ja pa da onda svom dusom iscekujes zensko dijete i da shvatis koliko NISI bila u pravu.Mozda se jesi izrazila pogresno,ali generalno tvoj stav je taj.

Zaista meni pol nikada vazan bio nije,ali poslije dva sina nije tajna da bih voljela djevojcicu mada vjerujte da od zadnje kontrole u suboti kada sam ono bila jos u panici jesam li prelezala boginje ili ne,pa kada sam ga videla na UZ,toliko mi je bilo NEBITNO je li musko ili zensko.Najbitnije je da se molis da se dijete rodi zdravo i da ga lako iznosis,skroz je nebitno sta je.

Ako cemo tako,imam dva sina ali djevojcice su osjecajnije,brizljivije,umiljatije i zelim bar po jednu svima nama :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex cestitam.Kao majka dvoje muske djece zelim ti da docekas isto sto i ja pa da onda svom dusom iscekujes zensko dijete i da shvatis koliko NISI bila u pravu.Mozda se jesi izrazila pogresno,ali generalno tvoj stav je taj.

Zaista meni pol nikada vazan bio nije,ali poslije dva sina nije tajna da bih voljela djevojcicu mada vjerujte da od zadnje kontrole u suboti kada sam ono bila jos u panici jesam li prelezala boginje ili ne,pa kada sam ga videla na UZ,toliko mi je bilo NEBITNO je li musko ili zensko.Najbitnije je da se molis da se dijete rodi zdravo i da ga lako iznosis,skroz je nebitno sta je.

Ako cemo tako,imam dva sina ali djevojcice su osjecajnije,brizljivije,umiljatije i zelim bar po jednu svima nama :) 

 

ima istine ;) hvala ti puno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da dodam da djevojcice nisu njanjave po rodjenju i zato sto su djevojcice, niti djecaci nenjanjavi ili kakvi vec zato sto su djecaci. To je sve do roditelja kako se postave prema djeci, njihovog stava i pogleda na zivot, djecu: musko treba da je cvrsto, jako, ne smije da place...., zensko treba da je umiljato, njezno, princezasto, obavezno mu treba sva moguca zastita(otac, stariji brat, rodjak...(obrati paznju da su zastitnici obavezno muskarci))...

Sve je do tebe, i naravno do okoline u kojoj dijete odrasta. Bez uvrede ali sa svojih 26 godina mi djelujes dosta zeleno, neiskusno(bez obziro sto ti je toliki broj djece prosao kroz ruke kako navodis), i zatvorenih vidika si. Zensku ne treba stariji brat zastitnik, zensko se zna snaci i pobrinuti i samo za sebe ako ga tako naucis, odgojis. Takodjer i mladji brat moze mnogo da nauci i ima koristi od starije sestre. Svaka kombinacija je savrsena, samo nek su zivi i zdravi. Ako vec planiras da imas mnogo djece, uopste nije bitno koje ce biti prvo. Zapravo i da ne planiras, opet nije bitno.

Od srca ti zelim bezbriznu trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da cestitam Alex na trudnoci,i zelim joj da bude onako kako zaista zeli.Vidim da su se ovde pronasle majke devojcica,i ja bih da je imam.Ja imam tri sina i mogu reci da su zelje jedno a realnost drugo.Prvi put kada sam ostala trudna zelela sam devojcicu,drugi put takodje sam zelela devojcicu,treci put (pogadjajte)zelela sam devojcicu.Ali kao sto je ovde neko rekao covek se navikne na ono sto ima,sada kada ih vidim kako rastu i brinu jedan za drugog puno mi je srce.I sve je stvar odgoja neko moze imati pet sinova a da nema problem sa njima a nekome jedna cerka moze napraviti problem za ceo zivot i obrnuto.Neka su nam deca ziva i zdrava sta god da su

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da cestitam Alex na trudnoci,i zelim joj da bude onako kako zaista zeli.Vidim da su se ovde pronasle majke devojcica,i ja bih da je imam.Ja imam tri sina i mogu reci da su zelje jedno a realnost drugo.Prvi put kada sam ostala trudna zelela sam devojcicu,drugi put takodje sam zelela devojcicu,treci put (pogadjajte)zelela sam devojcicu.Ali kao sto je ovde neko rekao covek se navikne na ono sto ima,sada kada ih vidim kako rastu i brinu jedan za drugog puno mi je srce.I sve je stvar odgoja neko moze imati pet sinova a da nema problem sa njima a nekome jedna cerka moze napraviti problem za ceo zivot i obrnuto.Neka su nam deca ziva i zdrava sta god da su

eh.. razumes me... isto tako ako budem imala 3 cerke isto ce biti.. zelje su jedno situacija drugo ;) sta god da su ili da je... neka je zivo i zdravo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas nemojte više pisati o ovoj temi, ne može Alex da razmišlja kao neko ko ima dvoje troje dece. Nego dajte spisak trudnica da vidim gde sam na top listi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas nemojte više pisati o ovoj temi, ne može Alex da razmišlja kao neko ko ima dvoje troje dece. Nego dajte spisak trudnica da vidim gde sam na top listi ;)

  1. Kimon 21.06.2017.
  2. Chipsym 24.06.2017
  3. MalaNina 26.06.2017.
  4. SDH 30.06.2017.
  5. Bubu 2  1.07.2017.
  6. Cipelic 10.07.2017.
  7. Smizla_NS 15.07.2017. 1+
  8. eleena 21.07.2017.
  9. Shana 22.07.2017.
  10. Mamino 23.07.2017. 
  11. Ticana 28.07.2017.
  12. Vaskrsija 23.08.2017.
  13. miliccam 05.09.2017.
  14. Oblacak 07.09.2017. 1+1
  15. Anonymous 17.9.2017.
  16. Margaritta 18.09.2017.
  17. Ivana2013 21.10.2017.
  18. Lena 77 08.11.2017.
  19. pupsik 11.11.2017.
  20. Plusic 14.11.2017.
  21. Tijanaaa 19.11.2017.
  22. Sargarepica 27.11.2017.
  23. neca79 06.12.2017.
  24. bikica85 06.12.2017
  25. Ummu 01.01.2018.
  26. Alex00 10.02.2018.
Mamino voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uvek sam bila fenomen za sve... ne bi ne cudilo i da su blizanci :) samo da nije devojcica. Tj. Neka je zivo i zdravo. Ali bata je bata :)

alex ne bih da te razocaram ali visoka beta ne mora da znaci  blizance ukazuje i na devojcice :D.

Inage ovaj  stav bilo  pogresno izrazen ili kako god je odvratan.

Imam 2 predivne devojcice,trudna sam treci put, nismo jurili pol moj suprug i ja ali  smo se nadali jos jednoj devojcici jer one su zlato,sve deca su zlato. Ali izgleda da ipak stize decak I nikadaa necu reci decaci su decaci,sve deca su mi ista.

Mrzim ova  primitivna shvatanja!:angry:

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

alex ne bih da te razocaram ali visoka beta ne mora da znaci  blizance ukazuje i na devojcice :D.

Inage ovaj  stav bilo  pogresno izrazen ili kako god je odvratan.

Imam 2 predivne devojcice,trudna sam treci put, nismo jurili pol moj suprug i ja ali  smo se nadali jos jednoj devojcici jer one su zlato,sve deca su zlato. Ali izgleda da ipak stize decak I nikadaa necu reci decaci su decaci,sve deca su mi ista.

Mrzim ova  primitivna shvatanja!:angry:

svekrva i zeli devojcicu :) sve jedno... samo neka je ziva i zdrava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.