Spisak trudnica

odgovora

Objavljeno

Ja tipujem na blizance :)

i ja mislim ali videcemooo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na devojcicu. ;)

U pocetku beta raste najbrze, ali ko bi znao tacan tempo, jer ko jos ustanovljava trudnocu sa betom 4. Alex je fenomen. ;)

sta reci :) prosto sam.bila sigurna da je to to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:baby::wub:

I ja navijam za blizanceeee! :)

Alex normalan jento bol,siri se materica. Mislim prvo to ugnezdenje pa se siri pa dize pa spusta,sve u svemu dok nije bol jak i ostar ne brini. Odmaraj,uzivaj i cuvaj mrvu(ili mrvice :D ):babymommy:

a hvala tiii saznacemooo uskorooo :) nemoj da brinete sve cu vam javiti. Hvala na p

Podrsci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se secam Ljube sa Plusica i njene vrednosti bete 9,ali je Alex definitivno fenomen :)

uvek sam bila fenomen za sve... ne bi ne cudilo i da su blizanci :) samo da nije devojcica. Tj. Neka je zivo i zdravo. Ali bata je bata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic,hvala,samo da kazem da nosim decaka,mozda nisam rekla. :) Auuu,tek sam 8. po redu. Da se pridruzim cestitkama Alex,bravo,sada uzivaj. :)

 

Alex00 i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uvek sam bila fenomen za sve... ne bi ne cudilo i da su blizanci :) samo da nije devojcica. Tj. Neka je zivo i zdravo. Ali bata je bata :)

Ne mogu da verujem da si ovo napisala "Samo da nije devojcica". 

Ti si ta devojcica, a sada ces biti majka. A ovo je 21. Vek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da si ovo napisala "Samo da nije devojcica". 

Ti si ta devojcica, a sada ces biti majka. A ovo je 21. Vek.

znam.. ali volim decake... nekako ne znam.. volim musku decu vise.. manje se muce... nema menstruaciju..trudnocu.. bla bla uziva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic,hvala,samo da kazem da nosim decaka,mozda nisam rekla. :) Auuu,tek sam 8. po redu. Da se pridruzim cestitkama Alex,bravo,sada uzivaj. :)

 

hvalaaaa hvalaaa :) samo da prodje prvi pregled pa cemo videti kako stoje stvari ;)

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex00 nemoj tako za devojčice.:babymommy:

ma one su divne nezne duse. Ali sta da radim kada su mi decaci lepsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se beta svakog dana duplira onda je taman za 4 dana porasla koliko treba. Ono sto se nije desilo jeste da proradi cisti majcinski osjecaj, vec se ispoljila duboko usadjena mizigonija. Tuga.

Alex00, Chipsym, pupsik i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzdahni duboko i broj do 10 ne djeluje uvijek.

Bolje da idem praviti veceru i pokusati jos koji put da udahnem i izbrojim do 10.

miliccam i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Alex00, ne poznajem te i želim ti svu sreću, ali ovakve stavri se nikako ne pišu na ovako osetljivim forumima. Neki žele decu i ne mogu da ih imaju, a ti javno kažeš ''samo da nije devojčica'', izvini, ali meni je to užas jedan. Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali bre buduća majka tako nešto da izjavi, nemam reči. Prvo pomislih neka interna šala, kad ono nije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemijte odmah napadati,nije ni moguce da se ispolji majcinski instinkt kad nema dete. Cekajte,polako. Ako bude imala i dve devojcice,videcete volece ih i ne bi zelela da ih menja ni za 100decaka. Sigurni nije mislila nista lose . 

Slazem se sa ne nije trebalo tako da pise,ali ljudi smo,svi gresimo. Nije da nece voleti dete. :)

Alex00, Chipsym, leni i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A nece roditi devojcicu, rodice decaka. Nadam se samo da nece zazaliti zbog ovakve gluposti koju je napisala. "Bata je bata"... To ne bi ni moja baba napisala, a ne jedna zena koja je imala mogucnost da se obrazuje, ima internet, moze da putuje i upoznaje svet.

Kao majka 3 devojcice, nadam se da necu imati prilike da mi jedna takva majka decaka bude svekrva cerki. Jer ce biti krvi do kolena.

Odoh i ja da izbrojim do 10 da ne bih rekla nesto grdje.

%#@#####%%%%%

Earl Grey, shana, Chipsym i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja procitala i u soku sam !! 

Mislim helou madam budi zahvalna i to sto si ostala u drugo stanje, neko sanja za to .. Nije lepo s tvoje strane, citam i razmisljam O boze dragi pa ja nikad nijednu zelju ne bi Imala samo da vidim plus na testu,  da mi kasni il pozitivna Beta , a cuj ti vamo Sta ova govori! 

Kakvo god da je Nije bitno, nek samo Bude zivo i zdravo da vas raduje celi zivot .. 

zelim ti sve najbolje i promenices ti svoje misljenje kad tad, nisi ti to tako mislila Znam tacno Sta si htela da kazes, ali za neke od nas je to stvarno nezahvalnost ! 

Pozdrav i zelim ti laku i skolsku trudnocu ! 

 

Alex00, pupsik i MicaZoki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Alex... :(

ma neka je zivo i zdravo. Samo kazem da bih vise volela da je decak :) sta god da je neka je.. ljubav ce biti ista :) ali zelje su jedno, realnost drugo. Hvala Bogu sto je uopste ttu :) zahvalna sta god da je ;)

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Alex00, ne poznajem te i želim ti svu sreću, ali ovakve stavri se nikako ne pišu na ovako osetljivim forumima. Neki žele decu i ne mogu da ih imaju, a ti javno kažeš ''samo da nije devojčica'', izvini, ali meni je to užas jedan. Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali bre buduća majka tako nešto da izjavi, nemam reči. Prvo pomislih neka interna šala, kad ono nije. 

ma nisam lepo rekla, neka je zivo i zdravo sta god da je. Ne kazem da ne zelim devojcicu ;( znam da je devojcica ;) i ne bunim se :) osecaj me ne vara :) bas zelim bebicu :) sta god da je. Neka je... ne bunim se. Samo kazem da mi je devojcica nekako teza, njanjava... al opet kazem sta god da je neka je. Neka je zivo i zdravo. I izvinjavam se svima. Stvarno nisam nista lose mislila. Radim sa devojcicama... sve znam. Dobre su one.. ali jbg.. od malena govorim kako bih volela da imam 4decaka i jednu devojcicu za kraj da je braca cuvaju! 

Babyboom i MicaZoki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemijte odmah napadati,nije ni moguce da se ispolji majcinski instinkt kad nema dete. Cekajte,polako. Ako bude imala i dve devojcice,videcete volece ih i ne bi zelela da ih menja ni za 100decaka. Sigurni nije mislila nista lose . 

Slazem se sa ne nije trebalo tako da pise,ali ljudi smo,svi gresimo. Nije da nece voleti dete. :)

ja devojcice obozavam i radim sa decom i devojcice od 4god do 12 me obozavaju... lose sam rekla naravno.. slazem se.. samo sam htela reci da bih zelela decaka. Nista vise.. a ako bude devojcica.. volece je jos vise i pazice se jos vise :) nikad nijedno dete ne bih odbacila niti bilo sta slicno. Tudju decu obozavam.. kamoli sutra svoju.. tako da bez vredjanja :) dete je dete.. volece se koji god pol bude :)

 Ej hvala za odbranu :) :* kisici ;) i opusteno :) hvala na razumevanju. 

Babyboom i MicaZoki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nisam lepo rekla, neka je zivo i zdravo sta god da je. Ne kazem da ne zelim devojcicu ;( znam da je devojcica ;) i ne bunim se :) osecaj me ne vara :) bas zelim bebicu :) sta god da je. Neka je... ne bunim se. Samo kazem da mi je devojcica nekako teza, njanjava... al opet kazem sta god da je neka je. Neka je zivo i zdravo. I izvinjavam se svima. Stvarno nisam nista lose mislila. Radim sa devojcicama... sve znam. Dobre su one.. ali jbg.. od malena govorim kako bih volela da imam 4decaka i jednu devojcicu za kraj da je braca cuvaju! 

alex sada si me razocarala iskreno,bila si nekako super,a sada.... no,ja imam devojcicu i decaka... moja curica nije njanjava niti teza za odgoj... uvek je bila pravi mali heroj,nikada plakala za bocu,vadjenje krvi i sl.... jako gresis 

Chipsym, LadyN, miliccam i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A nece roditi devojcicu, rodice decaka. Nadam se samo da nece zazaliti zbog ovakve gluposti koju je napisala. "Bata je bata"... To ne bi ni moja baba napisala, a ne jedna zena koja je imala mogucnost da se obrazuje, ima internet, moze da putuje i upoznaje svet.

Kao majka 3 devojcice, nadam se da necu imati prilike da mi jedna takva majka decaka bude svekrva cerki. Jer ce biti krvi do kolena.

Odoh i ja da izbrojim do 10 da ne bih rekla nesto grdje.

%#@#####%%%%%

izvini... ali moras jedno da znas... kada bih ja bila svekrva tvojoj cerkici, veruj mi bila bi najsrecnija mama. Zato sto bih tvoju cerku gledala kao malo vode na dlanu. Nikad ne bih dozvoli da ona radi... decu obozavam. I deca mene obozavaju.. po 100x radim sa decom. I nemam problem.. samo sam rekla da bih volela decaka.. nisam nista lose rekla niti mislila. Svaka cast svim mama koje imaju devojcice. Ja planiram puno dece minimum 5... tako da imacu devojcice sigurno. I neka su zive i zdrave. Dacu im kozu.. srce.. sve od sebe za svako dete ponaosob... izvinjavam se sto sam uopste to spominjala.. a hvala vam sto me ovako trudnu ervirate i podizete pritisak... jer svi koji ne znaju ... znaju da ja za decu sve dajem... i da sam uvek tu za svako dete.. milion klinaca mi je kroz ruke proslo... neki su vec sad punoletni... a neki su jos maleni... za svakog sam dala maximum.. i ko god da me  pozove i bilo sta da zatrazi tu sam sta god da je u pitanju. Da li je sport..  ili bilo sta drugo... za decu tudju sam uve tu.. nije bitno da li je bata ili seka...decu volim.... i deca su blago... da vidite moj rad i tu ljubav koju im pruzam nikada tako nesto ne bi rekli!!!

leni, MicaZoki i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam shvatila Sta si htelawda kazes, Zato uzivaj u trudnocu . 

Prva reakcija mi je bila wow sta ona prica, Ali ok je shvatili smo vecina da nisi mislila nista lose . 

Uzivaj ssd u trudnocu i ne brini. Svako nosi svoj krst na Ledjima kako kazu stari, tesko je i muskarcima i zenama u zivotu ...

Alex00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja procitala i u soku sam !! 

Mislim helou madam budi zahvalna i to sto si ostala u drugo stanje, neko sanja za to .. Nije lepo s tvoje strane, citam i razmisljam O boze dragi pa ja nikad nijednu zelju ne bi Imala samo da vidim plus na testu,  da mi kasni il pozitivna Beta , a cuj ti vamo Sta ova govori! 

Kakvo god da je Nije bitno, nek samo Bude zivo i zdravo da vas raduje celi zivot .. 

zelim ti sve najbolje i promenices ti svoje misljenje kad tad, nisi ti to tako mislila Znam tacno Sta si htela da kazes, ali za neke od nas je to stvarno nezahvalnost ! 

Pozdrav i zelim ti laku i skolsku trudnocu ! 

 

izvini stvarno.. i stvarno se izvinjavam svim zenama.. sve mi je jasno.. ali valjda zelja za bebom... a  najzad je tu.. mada je beta mala.. nece da me pregledaju.. i a imam probleme.. nije mi bas divno.. ali opet se nadam da ce biti sve ok i srecna sam..  zato sam od srece to rekla...nista lose nisam rekla.. i ja dugo radim na bebi.. i sve mi je jasno i razumem osudu i price.. ali jbg.. rekla sta sam rekla.. sad je gotovo.. iako nisam mislila nista lose ;)

leni, Bubu 2 i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.