• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Čekamo plusiće
      Započeo/la Earl Grey · Objavljeno
      nekako mi je tako delovao tvoj upad , pozitivno, ili prosto samo nedostaješ  Bas bi bilo lepo bar jedan dan ovaj forum u punom sastavu. lepo je sto si uspešna na svim poljima. Uzivaj u tome . Ništa nije sa neba palo ali tako se više ceni  i sada znaci nova runda?
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la *andjelcic* · Objavljeno
      Čestitam! Nemam smajlije ♥ imaš dva dečaka i dve devojčice ili? Hajde da se kamen reši na najbezbolniji način! Bar znaš da je imalo cenu sve Evo pišem i brišem, ne znam šta da ti kažem, puna elana baš lepo zvuči. Ništa, položila sam prekvalifikaciju i radim evo tri godine, od kad je Bane krenuo u jasle sa godinu dana.  
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la Earl Grey · Objavljeno
      takođe i tebe.  kod mene je sada četvoro, mala , najmlađa ima 4 meseca. I to je to od nas.  Izmedu ostalog sam zaradila kamen u žuči, ali šta ćeš , sve ima svoju cenu  zelim ti od srca da ti se ostvari želja tvoja . Kako si ti?  Delujes mi nekako puna elana
    • Žene gde je....?
      Baš sam pomislila isto kad sam se ulogovala...
    • Čekamo plusiće
      Dobrodošla i želim ti da ovaj red čekalica brzo dočekaš i da što pre odeš na trudničke teme. Da li je tvoj partner radio neke analize? Ovulatorna faza je uglavnom u istom periodu ciklusa, najčešće oko 14dc, a lutealna faza je ta koja se produži kada kasni ciklus. Koje trakice koristiš i kada? Ja sam koristila tračice kada sam planirala drugo dete, neke trakice su mi pokazivale čak dva puta ovulaciju u razmaku od 6 dana, za šta je dr rekla da je apsolutno nemoguće (ako i postoje dve ovulacije one su veoma blizu, uglavnom u periodu od 24h jedna za drugom i ne mogu se prepoznati tračicama, već na uz po puknutim folikulima). Ovog puta ne pratim bazalnu tt, tračice i položaj grlića. Samo folikulometrija i hormoni, ja sam se umorila planirajući drugu trudnoću od svih metoda praćenja ovulacije kod kuće. Što se tiče analiza, uglavnom ide redom, hormoni, folikulometrija, HSG, OGTT, trombofilije...
  • Teme