U kupovinu sa dragim???

odgovora

Objavljeno

Na "Bebac" portalu ima zanimljiv clanak o ovoj temi...

Ja sam ranije u kupovinu isla sa dragim i obavezno bi se posvadjali negde na pola puta :rolleyes: . On bi otisao na svoju stranu, ja na svoju...i naduveni bi dosli kuci. Ja volim da obidjem sve butike i radnje, volim da isprobam nekoliko stvari dok ne  kupim jednu i obavezno kad dodjem kuci i tu istu stvar probam - ona mi se ne svidi i obicno se vratim i zamenim je :blink: . Sta cu - takva sam.

Poslednjih nekoliko godina idem sama u kupovinu i uzivam u setnji iz butika u butik. :D

Prosle godine smo kupovali lezajeve za sobu. Koji god sam mu pokazala on je reagovao u stilu: "Ako se tebi svidja i meni se svidja". 

Idete li vi u kupovinu sa muzevima ili to radite sami? Kako oni reaguju na vase isprobavanje krpica i obuce???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIKAD VISE necu s njim da idem u soping.Stalno zvoca :"Pozuri istecice nam parking"

Ili kad mi kaze "To ne nose udate zene"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma svi su izgleda isti. I ja volim da obilazim radnje i isprobam brdo stvari a na kraju kupim ili ništa ili vrlo malo. Moj muž kupuje prvo šta mu se učini da nije loše i uvek zvoca- ma kupi već jednom pa da idemo kući :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kupovinu najrađe idem sa nim, verovali ili ne...

Najiskrenije mi kaže kako mi nešto stoji, ne mrzi ga dok se ja isprobavam, čak kad sam neodlučna kaže "ajde opet probaj ono prvo pa ćemo videti " :D :D :D

Kad on kupuje isto najviše ceni moje mišljenje... Volim da idem sa njim pošto je njemu u principu najteže pare da da za sebe pa treba malo da ga "poguram"...A kad treba da se iskkešira za mene ili dete nikad nije problem... Srećica moja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kupovinu najrađe idem sa nim, verovali ili ne...

Najiskrenije mi kaže kako mi nešto stoji, ne mrzi ga dok se ja isprobavam, čak kad sam neodlučna kaže "ajde opet probaj ono prvo pa ćemo videti " :D:D:D

Kad on kupuje isto najviše ceni moje mišljenje... Volim da idem sa njim pošto je njemu u principu najteže pare da da za sebe pa treba malo da ga "poguram"...A kad treba da se iskkešira za mene ili dete nikad nije problem... Srećica moja :D

Hahahah, zamisljam ovog mojeg k ako ceka dok ja isprobavam dve-tri stvari...ma nema sanse :lol::lol::lol:

Jok, ne smem ni da pomislim sta bi se desilo :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kupovinu najrađe idem sa nim, verovali ili ne...

Najiskrenije mi kaže kako mi nešto stoji, ne mrzi ga dok se ja isprobavam, čak kad sam neodlučna kaže "ajde opet probaj ono prvo pa ćemo videti " :D :D :D

Kad on kupuje isto najviše ceni moje mišljenje... Volim da idem sa njim pošto je njemu u principu najteže pare da da za sebe pa treba malo da ga "poguram"...A kad treba da se iskkešira za mene ili dete nikad nije problem... Srećica moja :D

svaka cast za tvog muza!moj je odprilike kao i ostali,s tim sto ne zvoca vec nervozira cutke i jedva ceka da se sve zavrsi.nemora nista ni da kaze jer mu sve citam iz pogleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka cast za tvog muza!moj je odprilike kao i ostali,s tim sto ne zvoca vec nervozira cutke i jedva ceka da se sve zavrsi.nemora nista ni da kaze jer mu sve citam iz pogleda

I ja sam se iznenadila kad sam videla da ga ništa ne mrzi. Imam rođenog burazera koji je klasičan primer muškarca sa ovih prostora pa mi je sve to bilo neobično.... Ali, brzo sam se navikla jer se čovek uvek na dobro brzo navikikne i sad uživam.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili kad mi kaze "To ne nose udate zene"

... :lol::lol::lol: ... a šta bi to trebalo da nose udate žene? ... vreću krompira (da neki drugi muškarac ne bi pogledao "kako ne treba")? ... vidim, imaš 20 godina ... ma nosi šta ti prija i sviđa ... sigurna sam da ti sve lepo stoji ... ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi uvek rado ide sa mnom, ali mi, bas, nesto i ne pomaze. Njegovi odgovori su tipa: Pa ne znam, Nije lose, Kako ti hoces,... Na kraju sam provalila da po njegovoj faci shvatim da li bi trebalo da kupim ili ne :) Sto nije k`o moj tata!!! On uvek kaze sta misli! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je isti ko Tacin 75. Besni u sebi vec posle sat vremena setnje po radnjama. Ja cutim i nastavljam dalje i ako trazim njegovo misljenje o nekoj stvari - ne znam,kupi sta hoces,poludeo sam -.I obavezno besni sto ja razgledam sve zivo. On razmislja od prilike ovako - ako kupujes jaknu,nemoj usput da razgledas i cipele,bluze,carape,nakit...,kupis sta ti treba i pici-. Da naglasim da ne zivimo u gradu pa kad krenemo u kupovinu naravno da sam ko kuce s lanca, na sve strane zveram i sve mi treba jer nisam u prilici da setam gradom kad god mi dune. Zato nam je najbolje kad pazarimo u Uscu. On se lepo zavali u nekom kaficu i uziva,a i ja vala uzivam, ali onda moram da pazim na vreme,a ako ne, zove i - pa ajde,gde si, vec tri sata pazaris,kad zavrsavas?-. Izgleda da su skoro svi isti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi svuda idemo zajedno. Svaku kupovinu (garderoba, hrana, pokloni...) obavljamo zajedno. Ako je neko od nas sam na ulici, odmah ljudi pitaju gde je ono drugo. Svi su već navikli na nas!!!

Najžešća stvar je što i radimo zajedno :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kupovinu? NEVER! Zato sto samo nervozise i sve ga mrzi i sve mu je skupo i onda kad mu se svidjaju patike koje kostaju 10 000 (on stvarno sebi nikad nista ne kupi i to su npr. jedine u celom gradu koje mu se bas svidjaju) on nece da ih kupi! Njemu je zao da da tolike pare,a nijedne druge nece da kupi i na kraju ne kupi nista-ni patike,ni trenerku,ni duks,ni farmerke,NISTA,NISTA,NISTA! A ni ja ne kupim nista,zato sto se iznerviram sto on sebi nece da kupi... Zato lepo idem sama,natenane,ili eventualno sa sestrom jer ima strpljenja da obidjemo 101 prodavnicu dok ne nadjemo nesto sto nam se svidja...:) Ali najlepse stvari kupim kad sam u gradu pa onako slucajno naidjem na nesto lepo/povoljno/neobicno-ono sto mi se svidi... Ne volim kupovinu pod pritiskom i obavezom da moram nesto da kupim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je valjda nesto sto me najvise ljuti-njegova sestra mesecno kupi po tri kompleta trenerki,sto kosta svaka 5 000,patike 5 000,usput ovo i ono...stalno nesto,a njemu je zao da potrosi jednom u pola godine na sebe 10 000. Pa majku mu,ako ti se svidjaju te patike,kupi ih pa nemoj nista vise sebi kupiti,ali kupi ih i budi srecan i zadovoljan. U tome je poenta,zar ne,kupiti nesto da bi bio zadovoljan,pa ako neku stvar i skupo platis,ali si srecan,nekih drugih-bezveznih mozes i da se odreknes? I da,ni ja ne idem cesto do grada zbog posla,pa onda kad imam priliku,volim sve da pogledam...mislim,otkud znam sta gde ima ako nisam ni prosetala da vidim?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besni u sebi vec posle sat vremena setnje po radnjama. Ja cutim i nastavljam dalje i ako trazim njegovo misljenje o nekoj stvari - ne znam,kupi sta hoces,poludeo sam -.I obavezno besni sto ja razgledam sve zivo. Izgleda da su skoro svi isti

Isti slucaj,zato sve zavrsavam sama.

On nema zivaca za Tempo,kamoli za setkanje po gradu i buticima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi svuda idemo zajedno. Svaku kupovinu (garderoba, hrana, pokloni...) obavljamo zajedno. Ako je neko od nas sam na ulici, odmah ljudi pitaju gde je ono drugo. Svi su već navikli na nas!!!

Najžešća stvar je što i radimo zajedno :D :D :D

To mi je nesto poznto. :D Tako i nama pricaju: "Sta, sam/sama si? Sta to mora da znaci?!" :D Ma, s njim volim da idem svuda! U kupovinu, pa makar samo stajao i cutao :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To mi je nesto poznto. :D Tako i nama pricaju: "Sta, sam/sama si? Sta to mora da znaci?!" :D Ma, s njim volim da idem svuda! U kupovinu, pa makar samo stajao i cutao :):wub:

Takođe :D:P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice butika isti je kao Alexin,hoce da mi pomogne pri izboru...Ali kada idemo u neki veliki market i u vecu kupovinu,ma moram da napisem na papiric i toga da se pridrzavam,ne smem sa strane da gledam odmah me pozuruje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam srecu, moj voli ici u kupovinu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam srecu, moj voli ici u kupovinu. ;)

Voli i moj, ali uvek mi kaze:" KAKO TI HOCES." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voli i moj, ali uvek mi kaze:" KAKO TI HOCES." :)

Uf...sto ja mrzim kad tako kaze...isto kao i da nije posao. :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...sto ja mrzim kad tako kaze...isto kao i da nije posao. :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos dok smo bili momak i devojka smo se posvadjali oko kupovine cipela za mene i od tada izbegavam kupovinu sa njim osim kada moram...ja volim svugde da zavucem nos, kao i vecina zena, i sve da vidim a on ne, kao i vecina muskaraca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i moj mi nije drustvo za kupovinu i drage volje me otpremi samu! Sve bi uradio da ne mora samnom po radnjama :lol:

Ako je tu, u shoping centru, onda on i mala odu na igraliste, u igraonicu, prodavnicu igracaka isl, ko smo samo on i ja ceka me obicno ispred radnje i na kraju ga pozovem da izabere izmedju par stvari- ako je za melanu, ako je za mene kupujem sama. On sebi jako retko kupuje pa ga razmazimo za Bozic i rodjendan da ne mora da se muci po radnjama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM VOLI DA KUPUJE ALI NAJVISE VOLI DA IDE U NABAVKU U SUPERMARKET...A JA NAJVISE VOLIM DA IDEM SA NJIM U SHOPPING JER SAM JAKO NEODLUCNA, PA MI JE LAKSE KAD IMAM NJEGOVO MISLJENE PRIDE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trenutno idemo svuda zajedno ,uglavnom gledamo stvari za bebu.diskutujemo koliko planiramo da damo za kolica,koja nam se vise svidjaju itd itd.on aktivno ucestvuje u ovome i bas mi je drago zbog toga.inace za druge vrstsa kupovine,recimo odece,tu smo suprotnosti.Ja uvek u prolazu snimim sta me interesuje,pa kaddobijem novac ,znam gde da se uputim i sve brzo obavim.S druge strane ,on nikad nema predstavu sta tacno zeli,pa se sve svede na visenedeljno obigravanje prodavnica,isprobavanja itd-da poludis,kao nova mlada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.