U kupovinu sa dragim???

odgovora

Objavljeno

I nama se svaka kupovina zavrsava u kafani "na po jedno `ladno!" :D

Taki, zar i sad?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...sa kačketom!

Vidim ja da su nam muzevi isti, moj se ne odvaja od kacketa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž i ja uživamo u zajedničkoj kupovini. Posle uspešno završenog obilaska radnji obavezno svratimo na pivo. Istina, sad retko idemo zajedno, jedno uvek ostaje sa bebom...ali i to će proći za par meseci. Jedva čekam da svi zajedno krenemo po radnjama.

I mi obavezno svratimo, ali ne na pivo. Mi na kaficu, a sad kad krenu ove vrućine na sladoled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, zar i sad?!

Sto da ne? : Malo vitamina B.

A i ne pijem svaki dan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Podržavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim ja da su nam muzevi isti, moj se ne odvaja od kacketa...

I ja se pridruzujem,moj kao da se rodio sa kacketom ima kolekciju i svaki put kad idemo u kupovinu on bi jos neki,a ja moram da ga obuzdavam.

Ja obozavam kupovinu sa njim,on jednostavno voli da udje u radnju i prvo krene na stranu sa zenskom garderobom da vidi jel ima nesto za mene da mi da njegov predlog,a onda trazi za sebe.Ovo nije preterivanje stvarno je takav i to mi je u pocetku smetalo,ali sad sam se navikla. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nosi kačket da prikrije neke nedostatke(kosa je u pitanju)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nosi kačket da prikrije neke nedostatke(kosa je u pitanju)...

Isti slučaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Podržavam...

Nemoj da "pališ" trudnice...žene ne slušajte je...jel vi znate da je ona jutros u "ženskim pričama" pila džin/tonik... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uvek i svuda idemo zajedno.

Ja kupujem brzo, odmah znam sta hocu, a on! Kao neka Persa, sto puta obidje sve butike, sto puta proba i nikad mu nista nije tesko :blink: Uvek padnem s nogu...

Jednom sam u sred trznog centra rekla da cu poceti da placem ako mi ne kupi nesto da jedem, jer za malo da umrem od gladi! :angry:

Ako slucajno ide sam do prodavnice, da kupi obicne tri stvari, nazove me 5 puta, jer ne zna da li da kupi Coctu ako nema Coca Cole :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izbegavam kupovinu sa mojim muzem jer on nema zivaca da udje u svaki butik i da me saceka dok isprobavam stvari...tako da butike obilazim sa drugaricama...Jedino kad kupujemo za bebu idemo zajedno jer nam to oboma pruza zadovoljstvo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zajedno idemo u nabavku za kucu,mada sve cesce ide sa decom,jer je zadovoljstvo obostrano.Lepo je tati a i deci.T

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zajedno idemo u nabavku za kucu,mada sve cesce ide sa decom,jer je zadovoljstvo obostrano.Lepo je tati a i deci.

Sto se tice kuce,odnosno aparata i namestaja,zajedno kupujemo,ali sve ostalo svako za sebe.Niti on mene smara,niti ja njega vodam sa sobom.Na pocetku braka je i hteo da ide sa mnom ali smo brzo odustali od toga jer je to bilo mucenje za njega a i za mene jer me je pozurivao.On je veoma sposoban i sebi kupuje sve od glave do pete.Sto se dece tice uglavnom im kupujem ja ali kupi i on kad mu se nesto svidi.Ja cesto pozovem mamu da ide sa mnom u kupovinu ali u poslednje vreme najvise volim da idem sama.Retko kad obilazim sve butike jer i mene to vec mrzi,nego odem s namerom.Sreca pa zivimo u centru grada,tako da ne moram u jednom danu sve da obavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako!!! Samo se iznerviramo i on i ja.. On prosto ne moze da ceka, a ja ne mogu da kupim sta mi treba za 2min. Sada kad sam trudna mora ici samnom ali inace niposto. Ali zato za neke gluposti moze daa izdvoji neograniceno vreme..hm, muskarci.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhhhhhhhhhh ma nisu muskarci za kupovinu...moj se smori posle 10 min tako da kad god mozemo ne sopingujemo zajedno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi obozavamo zajedno da idemo u kupovinu, svega i svacega. I dok smo opremali stan, posto smo ga morali potpuno renovirati, a nismo imali novca za preduzimaca i arhitektu, onda smo obisli doslovno sve prodavnice plocica u gradu, pa namestaja, pa sajmove, pa kupuje sitnice, kasike, tanjire, peskire.... Tako je i za garderobu i hipermarket! Uzivamo lagano! A mozda i zato smo smo jos uvek sami, pa odvojimo vreme i nema tenzije niti zurbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mrzim da idem sa mojim!!!!

Kada god uđem sebi nešto da pogledam od ide samo zamnom i dahće mi za vratom, ili stoji ispred i onda ja imam utisak da ga to smara i samo preletim po prodavnici i nište ne nađem!!!smiley-angry002.gif

Skontala sam da sam poprilično promenila svoj stil oblačenja od kada sam sa njim, verovatno nesvesno, ali mi to sada smeta...ne pamtim kada sam zadnji put obula štikle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, za kucu i bastu sve zajedno kupujemo! Ne sme samu da me pusti, previse sam kreativna za njegov ukus :lol: a lupam i po dzepu pa je tu da me drzi na kratko! ;)

Kupovali smo nedavno tanjire i cinije i bas se uziveo samnom u odabiru :P E jedino sta je za dekoraciju a ne praktiku (tipa vaze, svecnjaci, statue) to ga ama bas ne interesuje...

Za vikend je isao samnom i sa mojima i bogami se nacekao ispred radnji! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim da idem sa mm u kupovinu, ali iz sasvim suprotnih razloga! Kod nas je obrnuta situacija. Ako kupujemo za kuću, imam unapred pripremljen spisak i pridržavam se toga, a ako kupujem za sebe, uglavnom tačno znam šta hoću, pa onda stvari koje ne želim takoreći i ne primećujem. Ali on, on mora sve da pogleda, ako kupuje recimo farmerke, isprobavanje će prilično da potraje i ja na kraju poludim. Posle kupovine sa njim, obično se osećam kao da me pregazio voz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na "Bebac" portalu ima zanimljiv clanak o ovoj temi...

Ja sam ranije u kupovinu isla sa dragim i obavezno bi se posvadjali negde na pola puta :rolleyes: . On bi otisao na svoju stranu, ja na svoju...i naduveni bi dosli kuci. Ja volim da obidjem sve butike i radnje, volim da isprobam nekoliko stvari dok ne  kupim jednu i obavezno kad dodjem kuci i tu istu stvar probam - ona mi se ne svidi i obicno se vratim i zamenim je :blink: . Sta cu - takva sam.

Poslednjih nekoliko godina idem sama u kupovinu i uzivam u setnji iz butika u butik. :D

Prosle godine smo kupovali lezajeve za sobu. Koji god sam mu pokazala on je reagovao u stilu: "Ako se tebi svidja i meni se svidja". 

Idete li vi u kupovinu sa muzevima ili to radite sami? Kako oni reaguju na vase isprobavanje krpica i obuce???

Iskreno, dok smo bil na pocetku braka, pa i dok smo se zabavljali, zelela sam da idemo zajedno u kupovinu,ali to bi se obicno zavrsavalo njegovim nestrpljenjem, neprijatnoscu...bila sam ocajna....vremenom sam shvatila da ne treba da insistiram i dovoduim sebe u neprijatne situacije....u obilazak butik obavezno idem sama ili sa drugaricama, a sto se tice kupovanja namestaja_ i mi smo kupovali lezajevce za sobu prosle godine, bio je zadovoljan onim sto sam odabrala,samo da sto pre iozadjemo odande!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na "Bebac" portalu ima zanimljiv clanak o ovoj temi...

Ja sam ranije u kupovinu isla sa dragim i obavezno bi se posvadjali negde na pola puta :rolleyes: . On bi otisao na svoju stranu, ja na svoju...i naduveni bi dosli kuci. Ja volim da obidjem sve butike i radnje, volim da isprobam nekoliko stvari dok ne  kupim jednu i obavezno kad dodjem kuci i tu istu stvar probam - ona mi se ne svidi i obicno se vratim i zamenim je :blink: . Sta cu - takva sam.

Poslednjih nekoliko godina idem sama u kupovinu i uzivam u setnji iz butika u butik. :D

Prosle godine smo kupovali lezajeve za sobu. Koji god sam mu pokazala on je reagovao u stilu: "Ako se tebi svidja i meni se svidja". 

Idete li vi u kupovinu sa muzevima ili to radite sami? Kako oni reaguju na vase isprobavanje krpica i obuce???

Kod nas je obrnuta situacija! Ja sam ta koja brzinski odlucuje, a on bi sve da pogleda, razgleda, opipa. Najgore mi je kada idemo u kupovinu hrane i on krene da seta kroz market k'o na modnoj pisti i da razgleda cijene i da gleda i gleda i gleeedaaa. Sta vise gleda kada tu stalno kupujemo i kupujemo iste proizvode i znamo cijene?!?! <_< <_<

Sto se gardarobe tice, ja vidim, probam i uzmem! On je tu da ocjeni i rijetko kad kaze da mi sta ne stoji, posto sam bas probirljiva po pitanju gardarobe i cipela, posto ja u vecini slucajeva izaberem ono sto mi stoji! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm uziva da ide u kupovinu sa mnom.Strpljiv je uvek,cak i kada probam 100 stvari.Uvek mi iskreno kaze sta misli o onome sto kupujem.On je moja naj drugarica za soping:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma rekla sam nikad vise sa njim u shoping.... smorcina ziva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno, meni on ne smeta.. cak mi i prija da mi unapred da svoj komentar. on ne voli bas da GUBI VREME ali me ispostuje ako zna da mi je bitno i da zelim da je uz mene.. ok je sto se tice mog sopinga ali ga smara da sebi kupuje i probava gomilu stvari..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee,

a mm i ja kad idemo se svodi na: Ajde Srki požuri, ne mogu više da zagledam.

Ja pretrčim sve radnje očas posla - i oduvek je tako, a on iz jedne u drugu, svaka po pola sata... Brrr, smorim se od hodanja....

Sad smo u gužvi a i nismo skori išli... sve nekako usput...

Kupovine koje obavljamo za kuću (namirnice) ne računam - tu smo isti - ne umemo da izađđemo iz hipermarketa... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.