U kupovinu sa dragim???

odgovora

Objavljeno

Nas dvoje uvek idemo zajedno u kupovinu, i ponekad mislim da on u tome više uživa od mene. Mene mrzi tonu stvari da isporbavam, a on je u fazonu probaj još ovo i ovo i ovo... Generalno on obožava da troši pare na mene, a bogami i na sebe :D

Trenutno smo u fazi biranja stvari za decu, opremanja sobice i tako toga, i srećom ukusi nam se poklapaju pa nije teško napraviti izbor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi obozavamo da idemo zajedno u kupovinu g045.gif Samo sto stvarno ne znamo s parama jer ih uvek sve spiskamo.. hehehe.. Oboje smo trosadzije, ali kad smo udruzeni, onda je to jos gore.. Zato se svaki put zgranemo kad dodjemo na kasu s030.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi obozavamo da idemo zajedno u kupovinu g045.gif Samo sto stvarno ne znamo s parama jer ih uvek sve spiskamo.. hehehe.. Oboje smo trosadzije, ali kad smo udruzeni, onda je to jos gore.. Zato se svaki put zgranemo kad dodjemo na kasu s030.gif

Joj, što mi je to poznato!!! Mi smo pravi kupoholičari a080.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi obozavamo da idemo zajedno u kupovinu g045.gif Samo sto stvarno ne znamo s parama jer ih uvek sve spiskamo.. hehehe.. Oboje smo trosadzije, ali kad smo udruzeni, onda je to jos gore.. Zato se svaki put zgranemo kad dodjemo na kasu s030.gif

VASA DEVIZA JE-,,ZAJEDNO SMO JACI!`` hahahah :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek ga vodim sa sobom, pa ko bi nosio sve to što ja kupim?! A da ne grešim dušu, pomaže i oko izbora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navikli smo zajedno da idemo u kupovinu. Nekada mi cak i iskrenije kaze sta misli o tome kako mi stoji neka krpica nego drugarica. Posto ja cesto zatezem oko placanja- "pa to je skupo, pa ne znam, nije moj fazon", on me uvjeri u suprotno i vratim se kuci zadovoljna! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto ja cesto zatezem oko placanja- "pa to je skupo, pa ne znam, nije moj fazon", on me uvjeri u suprotno i vratim se kuci zadovoljna! :D

A joj, moj kad bi trebalo jos da me ohrabruje ja bih tek onda duboko zagazila u problem zavisnosti od kupovine! Nego meni blam da kupujem kad sam sa njim, znam mu pogled kad dovucem sve one vesalice na kasu, pa ga zato otpratim dalje i sama pazarim, cak i kad pita precutim sta sam uzela i koliko je kostalo. U pravu je on- trebalo bi da se stedi ako stvarno hocemo krupne stvari, da se na sitnim pazi... Ima dana i meseci kada sam super, a onda dodju oni kada se otmem kotroli... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj, moj kad bi trebalo jos da me ohrabruje ja bih tek onda duboko zagazila u problem zavisnosti od kupovine! Nego meni blam da kupujem kad sam sa njim, znam mu pogled kad dovucem sve one vesalice na kasu, pa ga zato otpratim dalje i sama pazarim, cak i kad pita precutim sta sam uzela i koliko je kostalo. U pravu je on- trebalo bi da se stedi ako stvarno hocemo krupne stvari, da se na sitnim pazi... Ima dana i meseci kada sam super, a onda dodju oni kada se otmem kotroli... :blink:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se sa mojim pre neki dan toliko posvadjala na kasi bas zbog gore nevedenih (micilici) vesalica......toliko sam se drala, da su me svi gledali i verovatno su pomislili "gledaj ove strance nekulturne"...kao najgora ganci.......:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj..kada sa njim kupujem kao da sam na nekom takmičenju u brzini hehhe..sve bi on to kupio začasd..a ja volim da razgledam i razgledam.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj..kada sa njim kupujem kao da sam na nekom takmičenju u brzini hehhe..sve bi on to kupio začasd..a ja volim da razgledam i razgledam.. :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim da idem sa svojim muzem u kupovinu jer mi zaista dosta pomogne oko izbora...bilo da kupujem garderobu ili idem u maxi.Jednostavno nista bez njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim da idem sa svojim muzem u kupovinu jer mi zaista dosta pomogne oko izbora...bilo da kupujem garderobu ili idem u maxi.Jednostavno nista bez njega

t4537.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI IDEMO ZAJEDNO U KUPOVINU,ALI NEKO SE NA KRAJU IZNERVIRA/UGLAVNOM ON,JER JA VOLIM DA OSTANEM MNOGO DUZE OD NJEGA U RADNJAMA I DA RAZGLEDAM SVE POLAKO!PRI TOM JA IDEM I SA MALO PARICA U DZEPU U KUPOVINU,A ON TO NIKAD NE BI URADIO.BOLJE DA IDE SVAKO SAM DA SEBI KUPUJE,I TAKODJE TESKO POGADJA MOJ UKUS,A UBEDJEN JE DA SVE POGODI!t8619.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz niti voli niti ne voli, svejedno mu je. Kada ga zamolim ode sa mnom ali uglavnom volim da sam sama ili sa sestrom/drugaricom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vise volim sa drugaricom, ili sama, mada mi nije tesko ni sa njim, niti njemu sa mnom! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svuda idemo zajedno a narocito u kupovinu. Dajemo savet jedno drugom i pomazemo da se izabere sta ce mo kupiti. Ranije me je pozurivao, ali posto je on gori od mene kada kupuje nesto sebi sada cuti i pustime da na miru gleda i isprobavam...ali ima srece jer mene uglavnom mrzi da isprobam pa kupim onako na oko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim ići sa svojim mm, ali na kraju se ispostavi da on kupi više stvari od mene(ipak volim da imam zgodnog muškarca kraj sebe)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vau...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vau...

Hm...sa kačketom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim ići sa svojim mm, ali na kraju se ispostavi da on kupi više stvari od mene(ipak volim da imam zgodnog muškarca kraj sebe)...

Super muskarac! ;)

Moj je za vikend trazio da kupi polo majice i nista nije nasao u ogromnom trznom centru! :rolleyes: Trazio bas onakvu kakvu sam mu ja kupila per godinu i po dana, u istoj boji, isti materijal, marka nije bitna, a da je kvalitetna :blink:

Ja sam dok mi se on sa malom nije pridruzo napunila kese, otkad su dosli nista nisam kupila :rolleyes: Pitam ga lepo jel hoce da se razdvojimo ja cu sa malom, on nek trazi svoje- ne nece! E pa kad nije hteo onda i nije cudo sto nije nasao jer ni pola radnji nije prosao! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je najteži posao u bračnom životu :blink:

Ja uđem u radnju, kupim sve što mi treba i završim za 5 minuta a ona .... ooooo, Bože, 100 puta se presvuče za jedan dan :o jedva čekam kraj ... E od sada će da bude druga priča, momčina i ja idemo u šetnju dok mama kupuje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž i ja uživamo u zajedničkoj kupovini. Posle uspešno završenog obilaska radnji obavezno svratimo na pivo. Istina, sad retko idemo zajedno, jedno uvek ostaje sa bebom...ali i to će proći za par meseci. Jedva čekam da svi zajedno krenemo po radnjama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž i ja uživamo u zajedničkoj kupovini. Posle uspešno završenog obilaska radnji obavezno svratimo na pivo. Istina, sad retko idemo zajedno, jedno uvek ostaje sa bebom...ali i to će proći za par meseci. Jedva čekam da svi zajedno krenemo po radnjama.

I nama se svaka kupovina zavrsava u kafani "na po jedno `ladno!" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nama se svaka kupovina zavrsava u kafani "na po jedno `ladno!" :D

E to je uživancija, valjda zbog tog 'ladnog i volim kupovinu sa njim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.