Varicella (ovčije boginje)

odgovora

Objavljeno

Bas si me obradavala sa ovim postom. Dakle, predrasude su najveci problem, kao i u vecini slucajeva kada je odrastanje u pitanju. Hvala ti sto si podelila sa nama iskustvo. Meni ovo puno znaci.

I meni isto :)

I eto, dobro je sto su me zene isamarale posto smo ove sezone hvala Bogu ostali bez boginja :) al za ubuduce da znam, hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra idemo kod lekara...ali ja bih rekla da je Aleksa konačno dobio boginje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Neuhvatljiva javi se sutra. Ako je dobio ako hoces saljem ti preparate koji su mi preostali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra idemo kod lekara...ali ja bih rekla da je Aleksa konačno dobio boginje... :)

Neuhvatljiva,sta bi?Jeste vodili Aleksu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potvrđeno...za sada je sve ok...juče je imao T 37,5....ali kao i da nije imao...istačkala sam ga sa onim belim krečom i baš je smešan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potvrđeno...za sada je sve ok...juče je imao T 37,5....ali kao i da nije imao...istačkala sam ga sa onim belim krečom i baš je smešan...

:rolleyes: Super,znaci za sad dobro podnosi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Super,znaci za sad dobro podnosi?

Da...odlično je to što nije imao T...zato tako dobro podnosi...sećam se da je Anja imala T i do 39, dok nisu sve izbile..pa je uglavnom bila smorena i uspavana, i slabog apetita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo ozdravljenje želim... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo ozdravljenje želim... :)

Hvala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da prodje sto lakse! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da prodje sto lakse! ;)

Hvala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva hoces li da ti saljem preostale mackalice?

E da, Jana nije uopste imala T

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva hoces li da ti saljem preostale mackalice?

E da, Jana nije uopste imala T

Baco, hvala :rolleyes: ..ali nema potrebe...ja mu ujutro i uveče namažem ovaj tečni puder...on isto nema T..niti se žali da ga svrbi ili bilo šta drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, hvala :rolleyes: ..ali nema potrebe...ja mu ujutro i uveče namažem ovaj tečni puder...on isto nema T..niti se žali da ga svrbi ili bilo šta drugo.

Otporan decko...na mamu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, hvala :rolleyes: ..ali nema potrebe...ja mu ujutro i uveče namažem ovaj tečni puder...on isto nema T..niti se žali da ga svrbi ili bilo šta drugo.

OK kako hoces, prosto me zao da propadne skoro nekoriscena ona pena za rashladjivanje. Mislim da nije ni jeftina, to je moja mama kupila i poslala Jani, ali je njoj bio vec peti dana tako da... Brz oporavak vam zelim :) .

Otporan decko...na mamu... :rolleyes:

da, da, celicni momak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin je sinoc dobio manji osip nalik na bubuljice i ima temperaturu 37 ima natecene zlezde iza oba uha :blink: zbunjena sam ne znam da li je rec o boginjama?

Molim vas da mi sto pre odgovori neko ko se vec susreo sa ovim

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin je sinoc dobio manji osip nalik na bubuljice i ima temperaturu 37 ima natecene zlezde iza oba uha :blink: zbunjena sam ne znam da li je rec o boginjama?

Molim vas da mi sto pre odgovori neko ko se vec susreo sa ovim

Hvala unapred!

Gde ima taj osip? Jel svrbi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ima taj osip? Jel svrbi?

Veruj mi sada ima samo po licu jos je beba ne ume da govori ne znam sta mu je nikako plasim se da mu se stanje ne pogorsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi sada ima samo po licu jos je beba ne ume da govori ne znam sta mu je nikako plasim se da mu se stanje ne pogorsa

Onda je moguce da je samo neki virus. Ako je tako mali onda su sanse za boginje minimalne.

Ostaje ti da se smiris, pratis mu stanje tokom noci i meris temeraturu, ako predje 38 sa 5 dajes mu neki sirup na bazi paracetamola.

Ako se sutra nastavi isti osip sa temeraturom, idi kod doktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda je moguce da je samo neki virus. Ako je tako mali onda su sanse za boginje minimalne.

Ostaje ti da se smiris, pratis mu stanje tokom noci i meris temeraturu, ako predje 38 sa 5 dajes mu neki sirup na bazi paracetamola.

Ako se sutra nastavi isti osip sa temeraturom, idi kod doktora.

Hvala ti puno malo si mi olaksala :rolleyes: inace sam planirala da ga vodim ko dlekara ali kad mu dohvatim nezno rukom osip kao da "bubuljice" gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno malo si mi olaksala :rolleyes: inace sam planirala da ga vodim ko dlekara ali kad mu dohvatim nezno rukom osip kao da "bubuljice" gore

MOzda imas takav osecaj zbog temerature.

Da nije alergican na nesto?

Jel jeo nesto novo? Jel si promenila oplemenjivac, prasak za ves? Da ga nije ugrizlo nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOzda imas takav osecaj zbog temerature.

Da nije alergican na nesto?

Jel jeo nesto novo? Jel si promenila oplemenjivac, prasak za ves? Da ga nije ugrizlo nesto?

Bio je u kontaktu sa jednom devojcicom iz komsiluka koja je dobila boginje dva dana nakon toga pa se plasim da ga nije zakacilo citala sam da to moze da bude kobno za bebe a posteljinu menjam redovno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bio je u kontaktu sa jednom devojcicom iz komsiluka koja je dobila boginje dva dana nakon toga pa se plasim da ga nije zakacilo citala sam da to moze da bude kobno za bebe a posteljinu menjam redovno

Koliko je star?

Jel ga dojis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je star?

Jel ga dojis?

Star je 3 meseca

Dojim ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Star je 3 meseca

Dojim ga

Onda sigurno nisu boginje, on je zasticen preko tvog mleka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.