Prebacivanje kartona iz grada u grad

odgovora

Objavljeno

Da li neka od vas ima iskustva sa ovim?

Mene su potpuno sludeli. U toku sledece nedelje cu promeniti licnu kartu. U socijalnom su mi rekli da sa novom licnom kartom kao dokazom da od tog trenutka se vodim da sam stanovnica konkretno novog sada i nekim ot obrascem dodjem kod njih i oni ce mi odjaviti zdravstvenu knjizicu.

Posle toga su mi rekli da odem i raskinem ugovore sa ovdasnjim izabranim lekarom i ginekologom i ako je moguce dobijem kartone na ruke da ih nosim za novi sad. Sa tim idem u njihovo socijalno da mi valjda srede knjizicu, pa dalje u novi dom zdravlja itd.

Medjutim zena koja je nacelnica trece zdravstvene koja je moj dz mi kaze da to nije tacno, da se promenjenom knjizicom u novom sadu biram nove lekare i tek onda jedni drugima salju dopis da se moji kartoni dostave po sluzbenoj duznosti.

I ko je sad tu lud? :huh:

Da nisam u 7. mesecu trudnoce bolelo bi me uvo, neka ih nek se igraju gluvih telefona. Ovako brinem se koliko ce sve to potrajati, hoce li stici neko iz novog sada da mi otvori porodiljsko, da se ne porodim...

Svaki pomoc je dobrodosla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su moj karton izgubili negde.

Poslali su iz DZ odkale sam u DZ u Bg, tacnije u Dz Savski Venac, i kazu da nikad nije dosao, a ovi tamo kazu da su poslali, i da se nikad nije vratio..

i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, tudna si, 7. mesec. Insistiraj da ti karton daju na ruke i neka napišu na papiru da ti ga daju, ja sam moj tako prebacila. To kada oni službeno šalju u većini slučajeva ne stigne na odredište...pogotovo iz grada u grad. Kartone ne nosiš u socijalno, njima to ne treba...njima treba samo tvoja odjava zdravstvene knjižice. Karton nosiš isključivo u DZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, tudna si, 7. mesec. Insistiraj da ti karton daju na ruke i neka napišu na papiru da ti ga daju, ja sam moj tako prebacila. To kada oni službeno šalju u većini slučajeva ne stigne na odredište...pogotovo iz grada u grad. Kartone ne nosiš u socijalno, njima to ne treba...njima treba samo tvoja odjava zdravstvene knjižice. Karton nosiš isključivo u DZ.

problem je sto je to sad zagubljeno, ne zna se gde je. makar sto se nas dve tiche :D

a Mila♥ ako nije jos nista dirala po tom pitanju, nek uzme na ruke, da ne dodje u istu situaciju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.