Kako Imati Redovan Sex Pored Bebe Koja Vam Se Uselila U Krevet ...


odgovora

Objavljeno

Ma, sta da vam kazem! Ja sex ni nemam uopste! :D

:) Neka si rekla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa ovim se ne slažem. Možda u nekim slučajevima to i jeste tako, ali u globalu smatram da se deca koja nisu imala tu presiju "osamostaljivanja" u ranom detinjstvu, kasnije lakše odvajau od roditelja kada za to zaista dođe vreme. Ja sam bila mažena, pažena, jedinica i prvenica (i prvo dete i prvo unuče), svi su me njanjali, uspavljivali na rukama...i sa petnest godina sam počela da živim sama :) No, to sad nije tema pa da ne dužim.

Ne mislim da bilo ko greši, svako radi kako je naučen i kako smatra da je najbolje za njegovo dete. Meni ne smeta to što Tisa spava sa nama, ali mi ne bi smetalo ni da spava u krevecu da hoće. E pošto gospojica neće, ja je neću siliti nego će spavati sa nama dokle god bude htela, a mi ćemo se seksati na svim ostalim mestima. To je samo razlog više za kreativnost :D

Mislim da si ovo već negde pisala,i sviđa mi se,nemam više like-ova.Nisam ni ja za tu kao što kažeš presiju "osamostavljivanja",jer čini mi se da to dovodi u samo veću nesamostalnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

paz'te sad: garsonjera, deca nemaju svoju sobu, teodorim krevet na metar od naseg, tijana uvek zaspi kod nas u krevetu pa je posle prebacim u krevetac (ako me ne mrzi)

a sex redovan i bez ikakvih problema i u krevetu i na podu i na stolici ma i ispod kreveta ako treba, pa kad nas uvati zelja i u po bela dana deci igracke na patos ili crtani pa pravac kupatilo, to doduse ne moze da traje dugo ali sasvim dovoljno :)

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolji savet za Tralala mislim da je: kupite jos jedan krevet, pa se vi preselite u njega :D

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolji savet za Tralala mislim da je: kupite jos jedan krevet, pa se vi preselite u njega :D

:D Pa ti si totalna kraljica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas za pitanja&odgovori:

P: Moj decko i ja zelimo da isprobamo nesto novo pa smo dosli na ideju da probamo seks u kadi, ali sam cula da se u vodi brzo razvijaju bakterije. Sta da radimo?

O: Probajte sa seksom u praznoj kadi. :D

blesava voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:):D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam rekla da nije dobila savet vec da nije dobila DOBAR savet :D

hehehe..dobre smo savete dali samo da jos ona iskoristi koji..nije da nismo bile kreativne ^_^

paz'te sad: garsonjera, deca nemaju svoju sobu, teodorim krevet na metar od naseg, tijana uvek zaspi kod nas u krevetu pa je posle prebacim u krevetac (ako me ne mrzi)

a sex redovan i bez ikakvih problema i u krevetu i na podu i na stolici ma i ispod kreveta ako treba, pa kad nas uvati zelja i u po bela dana deci igracke na patos ili crtani pa pravac kupatilo, to doduse ne moze da traje dugo ali sasvim dovoljno :)

e,to ti kazem-kad hoces snadjes se..

Najbolji savet za Tralala mislim da je: kupite jos jedan krevet, pa se vi preselite u njega :D

Kraljica si majke mi

Znas za pitanja&odgovori:

P: Moj decko i ja zelimo da isprobamo nesto novo pa smo dosli na ideju da probamo seks u kadi, ali sam cula da se u vodi brzo razvijaju bakterije. Sta da radimo?

O: Probajte sa seksom u praznoj kadi. :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.