Kako Imati Redovan Sex Pored Bebe Koja Vam Se Uselila U Krevet ...


odgovora

Objavljeno

A ko se utrkuje? Pa zar nesmemo da kazemo sta mislimo :huh: ? Svako je rekao svoje i sta je u tome lose?

Inace bas is tog razloga sam ja prestala da komentarisem na ovom forumu jer ako nisi kao mazga koja samo klima glavom odma se nadje neko uvredjen.... ti si posle 8 meseci super, bas mi je drago.... Tralala nije posle 3.5 meseca a zeli i nje mi je zao, ona tamo je posle mesec dana i zbog nje mi je veoma drago ... ja sam posle 40 dana jer se ranije nevalja jer su babine :lol: :lol: :lol:

Moje mišljenje da je malo preterano iščuđavati se toliko što sam ja pomenula da nisam bila sremna tih 8 meseci.Ne tražim da mi neko klima glavom,naravno,razumem ja sve.Al,budimo malo realni,mislim da nisam jedina na planeti kojoj je trebalo malo više vremena da se opusti.A poslije dvije stranice tolikog iščuđavanja,ispade da jesam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina* i meni je drago zbog tebe. :D

Nisam mogla cekati da prodje 40 dana,sta da radim,samo sam cekala kad cu se hm. :D

Millar po meni je sasvim normalno i prirodno da deca spavaju sa roditeljima do nekog uzrasta.Pogotovo male bebe.

Mi smo prvo spavali svo troje,pa sa bebom,pa smo se sad razdvojili,ali deca opet spavaju sa nama.Ne vidim nista lose u tome.Ne zelim da sprovodim disciplinu i glumim neku strogocu.Zarad cega?Da bi mogla da se hvalim kako moja deca spavaju sama.Ne pada mi na pamet.

Setite se da li ima ista sladje nego kad smo bili mali da se zavucemo kod mame i tate u krevet.Ne zelim deci da uskracujem bliskost sa roditeljima koja im je ovako malima svakako potrebna.

Za godinu dve odvojicemo ih.Beba i ja spavamo na velikom bracnom,a krevetac prazan.Meni dojke celu noc na izvolte.

I uopste naM sex ne manjka.Svaka slobodna prilika se koristi za akciju.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana svaka cast za post!!!

samo voloja i zelja je potrebna, sa obe strane i sexa ce biti. bilo gde!!!

meni je Stefan malo u krevecu a malo sa nama, tj kad se probudi i nece samo da nastavi da spava uz dudu vec mi pruza ruke i zove me, hoce kod nas u krevet. i bez problema, smestim dete izmedju mm i mene. nista lepse. jutros me mazi po licu i ljubi i zove me "mama, mama, mama".

Luka je od godinu i nesto spavao stalno sa nama do trece i mm cesto kazem da je to bio najlepsi period..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje mišljenje da je malo preterano iščuđavati se toliko što sam ja pomenula da nisam bila sremna tih 8 meseci.Ne tražim da mi neko klima glavom,naravno,razumem ja sve.Al,budimo malo realni,mislim da nisam jedina na planeti kojoj je trebalo malo više vremena da se opusti.A poslije dvije stranice tolikog iščuđavanja,ispade da jesam.

A kojim cudom si bila trudna i imala spontani :blink:

ttp://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=717&st=150 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram i ovo da dodam.Nove moderne teorije-uobrociti bebu,da ne spava sa roditeljima,ne uzimati je cim zaplace,ne uspavljivati je na siki,ne uspavljivati je na rukama,sta nam onda ostaje? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram i ovo da dodam.Nove moderne teorije-uobrociti bebu,da ne spava sa roditeljima,ne uzimati je cim zaplace,ne uspavljivati je na siki,ne uspavljivati je na rukama,sta nam onda ostaje? :mellow:

Da slusas bebu kako place...gluposti...uobrocila sam ga odmah(na srecu),uvek je zaspao pored mene ili kod mene u rukama ili kasnije u kolicima,ali uvek je spavao u svom krevecu,nije mi zaspao na siki jer je relativno malo sikio(4mes) i jer je uvek sam prestajao kad se zasiti,nije sikio dok se ne uspava. Ima dosta nelogicnosti u tim novim teorijama,ali zaista mislim da detetu nista nece biti ako ne spava pored mame. Mene su sa manje od godinu dana prebacili na veliki krevet,sama sam spavala,pa evo nije mi nista...ni meni nije bilo lako da ja spavam u krevetu,a on u krevecu,ali to je jedini nacin da se odmorim i ja i mm i da se beba naspava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno,svako radi kao misli da treba i kako mu najvise odgovara. ;)

Skroz sam OT i vracam se na temu.

Znam dosta majki koje tesko mogu da se usklade ,tacnije da balansiraju izmedju muza i dece.Tada se muz cesto oseti odbaceno,usamljeno.Zena ne moze da mu posveti dovoljno paznje,pa ga mozda to vise odbija.

Mada ako se dvoje vole,nema tu posebne teorije.Mm i ja se smekamo,saljemo neke signale koje samo mi razumemo,i tacno kad ga pogledam u oci ,znam sta me ceka :lol:

Nina* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram i ovo da dodam.Nove moderne teorije-uobrociti bebu,da ne spava sa roditeljima,ne uzimati je cim zaplace,ne uspavljivati je na siki,ne uspavljivati je na rukama,sta nam onda ostaje? :mellow:

Ma naravno,svako radi kao misli da treba i kako mu najvise odgovara. ;)

Skroz sam OT i vracam se na temu.

Znam dosta majki koje tesko mogu da se usklade ,tacnije da balansiraju izmedju muza i dece.Tada se muz cesto oseti odbaceno,usamljeno.Zena ne moze da mu posveti dovoljno paznje,pa ga mozda to vise odbija.

Mada ako se dvoje vole,nema tu posebne teorije.Mm i ja se smekamo,saljemo neke signale koje samo mi razumemo,i tacno kad ga pogledam u oci ,znam sta me ceka :lol:

Hvala Bogu uobrocen je, ne nudim mu siku kad svaki put zaplace, spava u svom krevetcu, ni jedno nisam uspavljivala na rukama ;)

A za ovo si totalno u pravu ko hoce nadje i nacina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.bebac.com...opic=561&st=180

a evo si i ovde pisala, samo mi nije jasno cemu sad ova prica da 8 meseci nije bilo seksa, mislim stvarno :blink::wacko:

Da,naterala sam sebe,par puta,ali 8 meseci nisam stvarno ni bila spremna.Nisam imala spontani,imala sam biohemijsku trudnoću.I još uvijek nisam potpuno opuštena.Bilo je situacija da čitajući i postove ovde pomislim,kako možda ja i uskračujem mužu nešto što druge žene vrlo lako pređu.Dozvolila sam da sebe silim na nešto što nisam spremna.Da sam ove pameti ne bih više mislila ono što sam tada.Neke žene jednostavno preuveličavaju,nije sve ni crno ni belo.Sve što sam ja htjela reći neko je spreman poslije mjesec dana,a neko nije ni poslije 8.To ne znači da jedna ili druga strana greši.A šta si htjela ti postići ovim ne znam,i ne zanima me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno,svako radi kao misli da treba i kako mu najvise odgovara. ;)

Skroz sam OT i vracam se na temu.

Znam dosta majki koje tesko mogu da se usklade ,tacnije da balansiraju izmedju muza i dece.Tada se muz cesto oseti odbaceno,usamljeno.Zena ne moze da mu posveti dovoljno paznje,pa ga mozda to vise odbija.

Mada ako se dvoje vole,nema tu posebne teorije.Mm i ja se smekamo,saljemo neke signale koje samo mi razumemo,i tacno kad ga pogledam u oci ,znam sta me ceka :lol:

Tako je i kod nas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,naterala sam sebe,par puta,ali 8 meseci nisam stvarno ni bila spremna.Nisam imala spontani,imala sam biohemijsku trudnoću.I još uvijek nisam potpuno opuštena.Bilo je situacija da čitajući i postove ovde pomislim,kako možda ja i uskračujem mužu nešto što druge žene vrlo lako pređu.Dozvolila sam da sebe silim na nešto što nisam spremna.Da sam ove pameti ne bih više mislila ono što sam tada.Neke žene jednostavno preuveličavaju,nije sve ni crno ni belo.Sve što sam ja htjela reći neko je spreman poslije mjesec dana,a neko nije ni poslije 8.To ne znači da jedna ili druga strana greši.A šta si htjela ti postići ovim ne znam,i ne zanima me.

:blink: :blink: naterala?

Ma naravno,svako radi kao misli da treba i kako mu najvise odgovara. ;)

Skroz sam OT i vracam se na temu.

Znam dosta majki koje tesko mogu da se usklade ,tacnije da balansiraju izmedju muza i dece.Tada se muz cesto oseti odbaceno,usamljeno.Zena ne moze da mu posveti dovoljno paznje,pa ga mozda to vise odbija.

Mada ako se dvoje vole,nema tu posebne teorije.Mm i ja se smekamo,saljemo neke signale koje samo mi razumemo,i tacno kad ga pogledam u oci ,znam sta me ceka :lol:

Tacno tako .... jedan pogled govori vise od hiljadu reci .. a posle porodjaja meni je mm rekao.... " ti kad budes spremna ti kazi ili pokazi "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se smorih kod trece strane :) nisam do kraja ni citala...sex, paa sex, pa sex

a mene mm pita sta to mi toliko tu pricamo, pa dodaje: sigurno o sexu, o cemu zene mogu da pricaju. Ja mu kazem: ma jok, samo o bebama i problemim

slaga ja mog coveka :P

ako mozete pomozite zeni sa nekim savetom, ja nemam savet

ako ima vise dece a mali stan zeznuto...mada, sta znam, nadje se uvek neko resenje

drago mi je da se andjelcic vratila, ako se vratila :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: naterala?

Tacno tako .... jedan pogled govori vise od hiljadu reci .. a posle porodjaja meni je mm rekao.... " ti kad budes spremna ti kazi ili pokazi "

to je i meni moj rekao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čitam sve ove postove i došla sam do zaključka da sam ja jedan veliki egoista da sam napravila stravičnu grešku sto dete nisam uspavljivala u svom krevetu do treće godine i izgleda da sam jako loša majka...no dobro svaka žena ovde ima svoje mišljenje o tome...ne sudim nikome,ali ispada da majke čije beba spavaju sa njima u krevetu su toliko pažljive privržene brižne itd. a mi hladne stene naša deca plaču po celu noć dok mi zviždućemo i čekamo da se smiri... mnogo je noći ne prospavano čak sam nebrojano noći sedela na stoličici pored kreveta i držala i grejala stomačić,jer su je mučili grčići , uspavljivala na ruke pa vraćala u krevetac i tako sve u krug dok je moja beba isto kao pojedine ovde vrištala i plakala u nedogled...ali ja jednostavno nisam želela da izgubim svoj mir bar tih par sati sna...izvinjavam se što i pored dvoje dece ipak volim sebe i svoju intimu...mislim da ne moram da napominjem da svoju decu volim više od svega na ovom svetu...ali ipak... ne živimo u 19.veku..ljudi su odavno izmislili krevetac i glupo mi je užasno to poredjenje sa životinjama i njihovim mladuncima :blink: imam i ja primere iz moje okoline gde dete i posle svoje treće godine jedva navikava da spava u svom krevetiću i svaku drugu noć ustaje i uskače u krevet roditeljima ... moje su odavno naučile da spavaju u dečijim krevetima...već i kreveti imaju svoj karakter :) svaka ga je uredila onako kako se njoj svidja i ne mislim da sam loša majka zato što osamostaljujem svoju decu od malih nogu,jer će ima tako biti lakše u životu...to znam iz svog iskustva,... maaalko sam se zanela,ali eto ja tako gledam na tu situaciju... i da napomenem moje devojčice su sisale dva meseca tj. jedva dva i po... pa su eto žive i zdrave ;)

Trmalja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poenta je...da ne postoje izgovori za nemanje sexa :) ....šta znači nisam spremna? ili želiš ili ne želiš svog partnera naravno postoji period od 40 dana i više sve zavisi kad iz "tehničkih" razloga ne možemo :) ..razumem da postoje odredjene dijagnoze..postporodjajne depresije i ostalo,ali koliko sam čitala ovde nije slučaj ...sve mi više liči na to da je dete u krevetu samo razlog da se ne bude intiman sa partnerom ili postoji neki drugi zdravstveni problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čitam sve ove postove i došla sam do zaključka da sam ja jedan veliki egoista da sam napravila stravičnu grešku sto dete nisam uspavljivala u svom krevetu do treće godine i izgleda da sam jako loša majka...no dobro svaka žena ovde ima svoje mišljenje o tome...ne sudim nikome,ali ispada da majke čije beba spavaju sa njima u krevetu su toliko pažljive privržene brižne itd. a mi hladne stene naša deca plaču po celu noć dok mi zviždućemo i čekamo da se smiri... mnogo je noći ne prospavano čak sam nebrojano noći sedela na stoličici pored kreveta i držala i grejala stomačić,jer su je mučili grčići , uspavljivala na ruke pa vraćala u krevetac i tako sve u krug dok je moja beba isto kao pojedine ovde vrištala i plakala u nedogled...ali ja jednostavno nisam želela da izgubim svoj mir bar tih par sati sna...izvinjavam se što i pored dvoje dece ipak volim sebe i svoju intimu...mislim da ne moram da napominjem da svoju decu volim više od svega na ovom svetu...ali ipak... ne živimo u 19.veku..ljudi su odavno izmislili krevetac i glupo mi je užasno to poredjenje sa životinjama i njihovim mladuncima :blink: imam i ja primere iz moje okoline gde dete i posle svoje treće godine jedva navikava da spava u svom krevetiću i svaku drugu noć ustaje i uskače u krevet roditeljima ... moje su odavno naučile da spavaju u dečijim krevetima...već i kreveti imaju svoj karakter :) svaka ga je uredila onako kako se njoj svidja i ne mislim da sam loša majka zato što osamostaljujem svoju decu od malih nogu,jer će ima tako biti lakše u životu...to znam iz svog iskustva,... maaalko sam se zanela,ali eto ja tako gledam na tu situaciju... i da napomenem moje devojčice su sisale dva meseca tj. jedva dva i po... pa su eto žive i zdrave ;)

Sa ovim se ne slažem. Možda u nekim slučajevima to i jeste tako, ali u globalu smatram da se deca koja nisu imala tu presiju "osamostaljivanja" u ranom detinjstvu, kasnije lakše odvajau od roditelja kada za to zaista dođe vreme. Ja sam bila mažena, pažena, jedinica i prvenica (i prvo dete i prvo unuče), svi su me njanjali, uspavljivali na rukama...i sa petnest godina sam počela da živim sama :) No, to sad nije tema pa da ne dužim.

Ne mislim da bilo ko greši, svako radi kako je naučen i kako smatra da je najbolje za njegovo dete. Meni ne smeta to što Tisa spava sa nama, ali mi ne bi smetalo ni da spava u krevecu da hoće. E pošto gospojica neće, ja je neću siliti nego će spavati sa nama dokle god bude htela, a mi ćemo se seksati na svim ostalim mestima. To je samo razlog više za kreativnost :D

Moja pesmica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ako ne spava? ;) Bezveze je sto mislite da neko uopste mora da smislja izgovore, kao da je seks nasusna potreba u svakom trenutku u zivotu. Uostalom da je Tralala htela da koristi bebu kao izgovor, zasto bi uopste otvarala ovu temu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, svejedno. Sta beba od tri meseca zna. Ako je bas zapelo, sto da ne. ;)

Dobro, MatroNadja, koje je tvoje najiskrenije misljenje oko ove teme, u cemu je ovde zaista problem ?

Pa upravo ono sto je zena napisala-ima dvoje male dece i bebu koja joj spava u krevetu i verovatno kad dodje vreme za seksanje nema vise ni snage ni volje da smislja neka nova mesta (koja opet mogu da budu ugrozena, jer dvoje starijih ustaju da piske, piju vode itd). Ne da mi se da dublje analiziram i otkrivam teorije zavere (to radim samo kad je o meni rec :lol:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala mi je dosadna ova tema.

A zena jos uvek nije dobila dobar savet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala mi je dosadna ova tema.

Hehee... Potrošila se brzo, a? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, sta da vam kazem! Ja sex ni nemam uopste! :D

Ju pa kakva si ti to onda zena?? :o Je l' ti treba mozda neki savet? :) (P.S. mene je mm sinoc odbio zato sto je "preumoran" pa ti vidi ko ce ti taj savet udeliti :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zena jos uvek nije dobila dobar savet :D

Kako nije dobila savet? Mislim da ima postova sa odgovorom..a i Tralala nam nije pisala da li joj neki od saveta znaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako nije dobila savet? Mislim da ima postova sa odgovorom..a i Tralala nam nije pisala da li joj neki od saveta znaci...

Nisam rekla da nije dobila savet vec da nije dobila DOBAR savet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.