Debeljuce


odgovora

Objavljeno

:o 35 dana na caju i vodu ???? Zeno pa ti bi uz dobru djetu vrh smrsala ! E to je karakter ! Jest da to nije zdravo ali moram da ti kazem svaka ti cast ! Ja 35 dana nisam ni jednu djetu izdrzala ... a odkad znam za sebe , krecem na djetu od svakog ponedeljka a vec prvi mamin nedeljni rucak me uprospasti nacisto , a evo 32 godine pravi isti rucak nedeljom , i ja nikad da ga se zasitim ! Kao da ga nece praviti jos 32 godine ako joj Bog da zdravlja !

to sam jedini put u zivotu uspela da budem karakter,ali nikad vise ne bih na takav nacin gladovala,jer mi je raspolozenje bilo uzasno....ma potrebno je to nesto da klikne u glavi,meni je tada kliknulo i ko zna kad ce opet :wacko:

a ja kod moje mame nisam htela da idem tih 35 dana,jer znam da bih jela,jer su mi oci bile gladne.....

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a odkad znam za sebe , krecem na djetu od svakog ponedeljka a vec prvi mamin nedeljni rucak me uprospasti nacisto , a evo 32 godine pravi isti rucak nedeljom , i ja nikad da ga se zasitim ! Kao da ga nece praviti jos 32 godine ako joj Bog da zdravlja !

E taj nedeljni si spominjala još negde. Pa šta to lepo imate nedeljom za ručak? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Garant supe, mesa, sosa i krompira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E taj nedeljni si spominjala još negde. Pa šta to lepo imate nedeljom za ručak? :)

Domaca supa , pire, , crveni sos, sos od mirodjije , pohovano i kuvano meso ( ja naravno jedem pohovano :P ) , leti piletina pod sacom , i neki kolac . MA nista specijalno , al je mamino , i tu smo svi zajedno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Domaca supa , pire, , crveni sos, sos od mirodjije , pohovano i kuvano meso ( ja naravno jedem pohovano :P ) , leti piletina pod sacom , i neki kolac . MA nista specijalno , al je mamino , i tu smo svi zajedno ....

Ja sam nedeljni ručak kod mame (dok sam živela kod mojih) uredno jela 2 puta!! Jednom oko 1h i jednom tamo oko 4-5h popodne Isto to - supe, sosa, mesa.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ce da pozove Ljubinku da nam se pridruzi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ce da pozove Ljubinku da nam se pridruzi? :D

A ja? A ja? :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja? A ja? :D :D

Zar se ti nisi vec upisala? :huh: Ili sam se ja istripovala? :mellow: U svakom slucaju dobrodosla si :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar se ti nisi vec upisala? :huh: Ili sam se ja istripovala? :mellow: U svakom slucaju dobrodosla si :D

Mislim da nisam, nemam pojma :) Kuckam posle, kad uspavam đavola :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovoricemo se lepo odakle da pocnemo ! :D

Ja predlazem od ramena!! :D

Imam jos jedan predlog-kako se koja bude prijavljivala na temu, da je pozdravimo kao na Plusicima: dobrodosla i sto pre otisla! :D

buhla voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja predlazem od ramena!! :D

Imam jos jedan predlog-kako se koja bude prijavljivala na temu, da je pozdravimo kao na Plusicima: dobrodosla i sto pre otisla! :D

ovo mi se bas svidja...ali ja volim kad nam dodje poneko,nekako mi lakse kad vas je vise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo mi se bas svidja...ali ja volim kad nam dodje poneko,nekako mi lakse kad vas je vise :lol:

Znam, razumem, ali ne smemo biti sebicne :D Da se ne lazemo, sve mi jedva cekamo da se odjavimo s ove teme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xaxaxax Nadja odlican predlog . Sad se setih onog : " Boze ako ne mozes da me ucinis mrsavom , onda makar udebljaj sve ostale ! " :D

natawyyy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, razumem, ali ne smemo biti sebicne :D Da se ne lazemo, sve mi jedva cekamo da se odjavimo s ove teme ;)

uh kako ne bre,ja sam sinoc ispkle hljeb i danas sam to doruckovala i oko 6h vecerala,ali sam sad morala malo jaffe :)

ja cu bit bas dugo ovdje,tako da cemo se druzit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne znam gde da kuckam.. pa hajde ovde. isla sam danas na kontrolu. dr kaze da super izgledam. smrsala sam cak koji gram i preko 20kg. sad mi je uvela da za dorucak uz jogurt, kiselo mleko ili mleko mogu pola parceta hleba ili sendvic na to pola parceta hleba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo jeste sve tacno, ali mislim kad bi uzela ujutru casu mlake vode na prazan stomak da bi mi se slosilo

A jabukovo sirce i voda isto ima grozan ukus, bar meni

A i to sa sporim zvakanjem...lako je reci, i to jeste cinjenica..ali kad imas nesto sto obozavas pred sobom pa mirise, a ti aj sad suzdrzi se i zvaci 50 puta svaki zalogaj do iznemoglosti..ehhh pa dok pola pojedes a ono se ohladilo vec

Isto kao kad ti kazu - pa nemoj jesti slatko, ne upotrebljavaj secer, mast, belo brasno, so.. nemoj jesti przeno, pohovano, samo kuvano ili dinstano, izbegavaj testo, samo voce i povrce i meso ali bezmasno i td i td..ne jedi posle 7 uvece (a ti recimo ne lezes pre 1 nocu) i td...

Sve mi to znamo u teoriji al ko ce bre da zivi pod takvim restrikcijama, meni je to strasno previse

Trpi skote zbog lepote- jesi cula ovu izreku??? Ne mozes smrsati eto tek onako, a da se pritom ni malo ne potrudis zar ne? Ovo sto sam napisala mi deluje kao minimalan trud. Ja ni jednu dijetu ne bih mogla da izdrzim, ma ni 10 dana, a kamoli duze, ali neke sitnice mogu. Pises kao neko ko nije bas motivisan da smrsa, tj.ne savladava te velika zelja, hehe. A ovo za hranu- sve je to tacno, ali sustina je u tome da se obuzdas, a na kraju kada udjes u makar broj manje farmerice bices srecna zbog svakog jela koje se ohladilo.

Zvakanje- ja sam navikla da jedem ekstremno sporo, veruj bole me i vilice i zeludac cim malo pozurim, a i kad se na brzinu najedem ni jednog trenutka ja u toj hrani ne uzivam.

Mislim da je sporo jesti, piti vise vode i casu mlake ujutru ipak podnosljivije nego odreci se slatkisa, masne hrane, grickalica itd,svega ceka volimo, zar ne? A opet vrsi neki posao, ne mislim da je ovo neka zrtva prevelika. Kad cak i ja uspevam da ispostujem ovo ovako nedisciplinovana znaci nije bas mnogo tesko :D Bacam se na ovaj rezim cim dobijem domace jabukovo od mojih, krcka se ovih dana.

Joj Nadja i ti imas siroka ramena ? Nisam skontala sa slika ... ja i kad smrsam na savrsenu kilazu , sto davno nije bilo .meni ramena ostanu i onda izgledam ko trougao obrnut naopako .

Meni je licno ( ne mislim nista podrugljivo ) smesno kad neko dodje i kaze da ima viska 5,6,7 pa i osam kila ... Sve ispod dvocifrene kilaze kad vidim pomislim samo : "E moja ti... , ne znas ti sta je visak..." Ja i kad stavim gumicu da zakopcam dugme na farkama ona cesto explodira !

Meni je stomak u trudnoci bio ogrooooooman evo i sad kad mi je popunjen (salcem ) visi mi jako a sta ce biti jos kad smrsam ne znam , upasivacu ga

Ne smetaju mi zene koje kukaju zbog par kila viska , mozda je to njima problem , jedino sto mi u tim momentima padne na pamet je : PA KAKO LI IM TEK JA ONDA IZGLEDAM SA SVOJIH 25 kg VISKA ?! :D

Radi se o tome da se ja sa svoji 5,6kg viska osecam isto tako lose kao ti sa mnogo vise. Mislim da se ustvari i ne radi samo o broju kilograma, vec i o tome kako ih ko nosi. Ti si meni zaista prelepa, kosa, oci, prelepo lice imas, na svakoj slici ti meni fantasticno izgledas i zaista mislim da lepo nosis svoje kilograme. Ali isto tako za sebe ovako MLITAVU to ne mislim... A ono na sta znam da nikad necu biti spremna je aktivno vezbanje i istrajnost u istom.

P.S.- JESI SE UOBRAZILA???? Hahaha, salu na stranu, upisujem se u klub onih koji misle da si nam ti najlepsa forumasica, a Nadja sexy cica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja,samo da dodam, ja kod mame idem cesce od jednom nedeljno, a slistim uz ogromno uzivanje i jaje kad isprzi, pa ti vidi :D Sve mi je slatko sto ona spremi, niko kao mama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jos jedan predlog-kako se koja bude prijavljivala na temu, da je pozdravimo kao na Plusicima: dobrodosla i sto pre otisla! :D

Glasam!

Znam, razumem, ali ne smemo biti sebicne :D Da se ne lazemo, sve mi jedva cekamo da se odjavimo s ove teme ;)

Da da evo ja si dajem rok do aprila!

xaxaxax Nadja odlican predlog . Sad se setih onog : " Boze ako ne mozes da me ucinis mrsavom , onda makar udebljaj sve ostale ! " :D

:lol:

[quote name=Ivana :)' timestamp='1349212535' post='520735]

ja ne znam gde da kuckam.. pa hajde ovde. isla sam danas na kontrolu. dr kaze da super izgledam. smrsala sam cak koji gram i preko 20kg. sad mi je uvela da za dorucak uz jogurt, kiselo mleko ili mleko mogu pola parceta hleba ili sendvic na to pola parceta hleba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage dame, dolazim u miru i nosim kolače sa sobom :)

Već sam negde pisala, mislim o temi o samopouzdanju, da ja ceo život imam dobar višak kilograma - dvadesetak. Ja sebe ne poznajem drugačiju. Nemam nikakav problem sa tim, sebi sam lepa, dobro se osećam. Volim da se doteram i kile mi ne prestavljaju problem kada se treba obući. Znam šta mi dobro stoji i to i nosim.

Dakle, dvadest kila viška ceo život. U trudnoći dobila desetak i sve je otišlo na porođaju i neposredno posle. E, u narednim mesecima nastaje problem, pošto sam se posle porođaja ugojila nekih desetak kila. Sada te kilice osećam i bilo bi dobro da ih skinem. Ne zbog izgleda nego zbog zdravlja i što je najbitnije zbog sledeće trudnoće koju planiram za sledeće leto.

I ja sam išla kod istog endokrinologa kao Ivana:) ali kod mene to mnogo teže ide :) Nemam ja ni živaca ni volje da se bakćem sa jelovnicima. Naročito nemam živaca da trpim sebe u trenucima kada se nečega odričem. Uspela sam nekih mesec dana da izdržim, muke žive. Skinula desetak kg, i navalila na sladoled. Tokom leta sam sve vratila. Sad sam kao juče opet počela, ali ne merem ja to ljudi, nije to za mene. Počela sam da idem na treninge, izbacila gomilu slatkiša koje sam tamanila i izbacila hleb. Idem lagano, pa do sledećeg leta ako spustim 15 kg ja sam zadovoljna.

I još jedna prepreka je ta što nemam podršku muža koji samo ide i viče kako ne može da me gleda kako se mučim i kako to neću biti ja ako smršam :D

Evo najsvežije fotkice, lepa sam i zadovoljna :P

post-39294-0-64432500-1349215904_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja predlazem od ramena!!

Imam jos jedan predlog-kako se koja bude prijavljivala na temu, da je pozdravimo kao na Plusicima: dobrodosla i sto pre otisla! :D

ja cu onda da se odjavim i ponovo prijavim,a vi me tako pozdravite :D

[quote name=Ivana :)' timestamp='1349212535' post='520735]

ja ne znam gde da kuckam.. pa hajde ovde. isla sam danas na kontrolu. dr kaze da super izgledam. smrsala sam cak koji gram i preko 20kg. sad mi je uvela da za dorucak uz jogurt, kiselo mleko ili mleko mogu pola parceta hleba ili sendvic na to pola parceta hleba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

preslatke ste obe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1349212535' post='520735]

ja ne znam gde da kuckam.. pa hajde ovde. isla sam danas na kontrolu. dr kaze da super izgledam. smrsala sam cak koji gram i preko 20kg. sad mi je uvela da za dorucak uz jogurt, kiselo mleko ili mleko mogu pola parceta hleba ili sendvic na to pola parceta hleba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve i ja da se utefterim imam jedno 10+ :unsure: al dok dojim necu se opterecujem imam izgovor sto puno jedem i bas me briga :D

I ja ne volim da kazem debeljuca vec elegantno popunjena na svim mestima :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve i ja da se utefterim imam jedno 10+ :unsure: al dok dojim necu se opterecujem imam izgovor sto puno jedem i bas me briga :D

I ja ne volim da kazem debeljuca vec elegantno popunjena na svim mestima :D:P

E pa evo svecano da ti objavim: dobrodosla i sto pre otisla s ove teme!! :D (Sto ne znaci da treba sto pre da prestanes da dojis :rolleyes:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su danas u prodavnici pustili preko reda... izgledam kao trudnica!

Treba da dobijem i tad oteknem i u licu i u stomaku kao da sam pred porodjaj! QQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.