Debeljuce


odgovora

Objavljeno

Crnokosa, ti si vec zenska i po! I duhom i tijelom! 'Te ljubim! :wub:

Jes, jes, jes :D Ajd na kafu u to ime! Tursku,da, jer Nes 3u1 zaboga goji! :D i cigaru da dočaram svoje zdrave navike! 

Brezica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jes, jes, jes :D Ajd na kafu u to ime! Tursku,da, jer Nes 3u1 zaboga goji! :D i cigaru da dočaram svoje zdrave navike! 

Pa naravno, tako je užitak kompletan ^_^

crnokosa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ima nade za mene :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nice za dorucak, ja ili jedem ovsene pahuljice i mekinje sa jogurtom i medom ili varijantu salate koja je jako ukusna. Iceberg salata, cherry paradajz, feta sir, kuvano jaje sve prelijem sa malo maslinovog ulja i origano stavim. Ludilo kako je dobro.

Inace gresim mnogo opet :D uhvati me kriza za slatkim pa pojedem cokolade pola. Ali izbacicu. Dorucak rucak i vecera se zdravo hranim prilicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja juce i danas zderem kao nenormalna. Kao da sutra ne postoji. A od sutra se moram unormaliti, vec se sekiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja doruckujem pecivo, banane (jednu veliku ili dve male), veliku solju jake nes kafe sa secerom i mlekom (nekad sa cokoladnim mlekom) i npr nesto slatko uz to, mozda i malo plazme. Iako sam na dijeti sebe castim onim sto volim za dorucak i i dalje mrsavim bez obzira na to. 

Kafe pijem dve, obe sa secerom. Secer iz kafe me nije ugojio vec druge stvari tako da to nisam izbacila.

Ostatak dana sam civilizovana sa hranom :D

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je super.

Ja sam ujutru vrhunski kontrolisana, pozavideo bi mi svaki Viktorijin andjeo na čvrstoj volji :PAl kako odmiče dan, promakne neki zabranjeni zalogajcic tu i tamo.

E uveče, kad mi padne mrak na oči od jurcanja za ovom dvojicom :ph34r:

Sve naopako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tandž :) bravo za trud,volju i disciplinu. Sve se može kad se oće. Eto, rezultati ne izostaju. :)

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je super.

Ja sam ujutru vrhunski kontrolisana, pozavideo bi mi svaki Viktorijin andjeo na čvrstoj volji :PAl kako odmiče dan, promakne neki zabranjeni zalogajcic tu i tamo.

E uveče, kad mi padne mrak na oči od jurcanja za ovom dvojicom :ph34r:

Sve naopako.

ovo boldovano i kod mene, ma ceo post potpisujem<_<

 

Kate Kapetanica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Slicno i kod mene. Ceo dan jurim posao, vrtic, kuca, deca, park, nahrani njih, ja nesto u protrku progutam kao noj, polustojeci, polusedeci sto puta me prekinu dok jedem i onda uvece kada legnu oko pola 10 dok jos pokupim igracke, rasirim ves ili stavim rucak za sutra :) ja se setim da sam gladna i zedna i umorna i uzmem da jedem. I opet gutam kao da me goni neko, umesto da fino smireno pojedem svoj obrok. Na poslu sam sto kaze Kate disciplinovani andjeo, kuvam ovsenu kasu i pijem vodu, u pekari kupujem musle, kolegama sam primer osobe koja se zdravo hrani. :D Sto je najgore stvarno se i hranim zdravo, svaki dan kuvam za nas cetvoro, ali dzaba kada to sto skuvam progutam, ne zvacem vise kao nekada. Od vezbanja ne odustajem, jako mi prija. Kafe se ne odricem pijem dve do tri nes kafe sa mlekom bez secera, s obzirom da ne pusim i ne pijem alkohol kafa mi je jedini ozbilji porok. Mada kazu da je zdrava, povecava koncentraciju, antioksidant je, diuretik, gde ces bolje. :P

Izmenjeno od strane Ehinacea
Kate Kapetanica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.