Zracenje U Kuci


odgovora

Objavljeno

E to sam i ja pitala , prirodna zracenja vaze isto za sve spratove ... za kosmicka to se zove hartmanova mreza a za podzemne sam zaboravila naziv :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta postoji, podzemne vode ili zracenje od kompa? Ajd pitaj druga leba ti, pa nam onda javi.

он каже постоји и једно и друго :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ovde ne vidim nikakav okršaj :huh:

Nice, zamalo da bude :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Постоји више врста зрачења (предпостављам, нисам стручан за то), међутим, предпостављам да је највећи проблем са "модерним" зрачењем, пре него са подземним водама.

То је тако, јер, потребан је период да се организам навикне на извесне промене. Тако ће на пример за 5 - 10 генерација бити сасвим уобичајено да те уједе тиграсти комарац а да човеку не буде ништа (можда није баш добар пример али се надам да разумете на шта мислим).

Код подземних вода је другачије, јер где се појави веће зрачење, не верујем да ће померање кревета 2 - 3 метра толико умањити ефекат јер се те воде налазе бар 5 - 6 метара испод, па није ни логично да померање од метар или два реши проблем.

Када се и зида некакав објекат, ради се испитивање земљишта, склоност ка тектонским покретима, количина подземних вода, урбанистички планови итд.

А такође, и сам човек, једноставно, осети да му нешто није по вољи, па мења ствари, помера намештај и сл док се некако не "осети добро" у том простору.

Свако добро!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.