Vakuum kese

odgovora

Objavljeno

Da li koristite vakum kese za čuvanje odeće van sezone? Kakva su vaša iskustva? Koje proizvođače preporučujete?

Ja ih do sada nisam koristila jer nije bilo potrebe, ali sada mi se već jako gomila garderoba, sve mi je nešto žao da se rešim starih stvari, pogotovo dečijih, koje će verovatno čekati godinu-dve da ih neko nasledi. Ne bih volela da požute, ubuđaju se ili sl, a ne želim baš ni da ih stalno premeštam, nego ono, da ih "konzerviram" i ne mislim na njih dok ne zatrebaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih kupujem kod kineza. Ima ih u svim velicinama. I dobre su mi, samo mi se cini da su za jednokratnu upotrebu tj, jednom kad je vakumiras, to je to. Posle hoce da ispusta vazduh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moje su kineske, kolko para tolko muzike :D mada su dosta prakticne. Svu deciju malu garderobu pakujem u njih i za sad su mi ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pakovala u obične kese, napišem za koji je uzrast garderoba i slažem u kartonske kutije, pa na tavan...S obzirom da više ne planiram dece...sve to tako složeno sam odnela u Crveni Krst...i sada kada deca prerastu, odmah odnosim u CK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja sam ih nakupovala gomilu sad kad smo se selili...prezadovoljna sam u srednju smo nagurali moju zimsku jaknu koja je kao jorgan, 2 muzeve zimske jakne, 2 moje prolecne,tanko cebe i jos gomilu sitnijih gluposti...jedino sto se u celoj gomili nadje bar jedna falicna koja eto ispusta...koristili smo ih vise puta i sad cemo kad se promeni sezona samo da rotiramo letnju i zimsku garderobu...jedina stvar koja mi smeta su one s mirisom, ubola sam neku s mirisom bugarske ruze jer nisam obratila paznju, kad smo je zaova i ja otpakovale nije nam bilo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim vakuum vrece i kupujem ih kod Kineza. Zadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam jednom, pre selidbe, i naravno pukle su obe, ali nisu loše kad se nežno barata sa njima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pakovala u obične kese, napišem za koji je uzrast garderoba i slažem u kartonske kutije, pa na tavan...S obzirom da više ne planiram dece...sve to tako složeno sam odnela u Crveni Krst...i sada kada deca prerastu, odmah odnosim u CK.

Nemam više lajkova,volim kad su ljudi ovako humani kao Neuhvatljivaa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam više lajkova,volim kad su ljudi ovako humani kao Neuhvatljivaa :wub:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na odgovorima!

Meni bi trebale kese koje mogu više puta da upotrebim, tj, po potrebi samo da dopunjavam stvari u njih. Pa sad nisam pametna, da li da se nadam sreći i kupujem od Kineza, ili da kupim preko teleshopa :unsure: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ti je nezgodno da dopunjavas vakum kese. Jer svaki put kad je otvoris ona sa naduva od vazduha, onda moras opet da je izduvas usisivacem i tako svaki put.

Najbolje je napuniti je i ne dirati nekoliko meseci.

Kod Kineza su kese od 100 do 200,300 dinara, zavisi od velicine. Ne znam koliko su u teleshopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja moram kupite ove kese, u ormaru mi je vecito krs i ne zna se casni krst, ne umem da se organizujem, a i fali mi mesta. Lepo cu letnje stvari u kese, zimske prepakujem, a imam i bebinîh stvari sto su joj omamile, pa nek u vakum kesama cekaju neku drugu bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li koristite vakum kese za čuvanje odeće van sezone? Kakva su vaša iskustva? Koje proizvođače preporučujete?

Ja ih do sada nisam koristila jer nije bilo potrebe, ali sada mi se već jako gomila garderoba, sve mi je nešto žao da se rešim starih stvari, pogotovo dečijih, koje će verovatno čekati godinu-dve da ih neko nasledi. Ne bih volela da požute, ubuđaju se ili sl, a ne želim baš ni da ih stalno premeštam, nego ono, da ih "konzerviram" i ne mislim na njih dok ne zatrebaju...

Ja ih kupujem kod kineza. Ima ih u svim velicinama. I dobre su mi, samo mi se cini da su za jednokratnu upotrebu tj, jednom kad je vakumiras, to je to. Posle hoce da ispusta vazduh.

Ja sam uzela 2, takodje kod Koneza i obe mi ispustaju vazduh. Ali sam svakako spakovala u jednu Ilijine male stvari, a u drugu njegove zimske, uskoro cu njih da povadim, pa stavljam letnje. U svakom slucaju super mi je sto eto spakujem, pa mi tu stoje ispeglane i ciste stvari zasticene od prasine i sl. a nemam problem sa prostorom jer mi stoje u sobi koja nam sluzi kao ostava za obucu i garderobu i u kojoj peglam na dasci koja se nikad i ne sklapa, moja naj sobica :D Sve u svemu- zacin C :D Nabavicu uskoro jos jednu, takodje za male stvarcice ilijine, nemam mesta vise u ovoj prvoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam ove kese. Uzimala sam samo kod kineza ili u onim radnjama sve za 150 ili koliko već dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu danas da idem da dokupim jos ovih kesa , jer je kuca pocela da mi lici na magacin garderobe . Inace ih koristim vec sigurno 15ak godina i super su , samo sto rece neko posle nekog vremena i vise koriscenja pocnu da pustaju vazduh :P Al koliko para toliko muzike ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moje su kineske, kolko para tolko muzike :Dmada su dosta prakticne. Svu deciju malu garderobu pakujem u njih i za sad su mi ok ;)

Uglavnom u njima držim posteljinu koju ne koristim ili je koristim za goste, stolnjake i sl. stvarčice koje sam nadobijala, a ne koristim ih. U kese pa u kutiju ispod bračnog kreveta i milina. Uredno složeno, ne kupi prašinu, a mesta koliko hoćeš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.