Proslava 1. rođendana


odgovora

Objavljeno

Drage moje,

za sve one koje imaju istu dilemu koju sam imala ja, pred 1.rodjendan nase cerkice, zelela sam da podelim svoje iskustvo i mozda nekome bude od pomoci.

Nas prvi rodjendan je prosao super, 25.avgusta i to na 40 stepeni!

Pre rodjendana smo imali dilemu, kao i verujem svi, gde slaviti, kako sa bebom, sta sa tortom...?

Odlucili smo da slavimo u restoranu, iako smo pozvali samo "najuzi krug" zbog broja gostiju nije bilo moguce u stanu. Razmisljali smo i o igraonici ali su sve varijante na kraju otpale. Izabrali smo mali restoran u Zvezdarskoj sumi sa bastom, i sve slavili napolju.

Tortu sam pravila sama, a predhodno sam precesljala sve sajtove sa tortama za narucivanje i poslasticarnicama. Jedino sto mi je tu bilo povoljno je sto vrse dostavu na adresu. Mi smo uspeli da bez problema prevezemo tortu do restorana, iako je napolju bilo 40 stepeni.

Beba je malo setala, malo spavala u kolicima i nasla se u cudu kada smo svi pevali i terali je da duva svecicu.

Sada kada je proslo, vidim da sam mogla i opustenije da isplaniram jer je sve ustvari vise za nas nego za bebu koja i ne zna sta je snaslo. Ipak smo zadovoljni jer smo se svi lepo proveli.

Eto, nadam se da sam nekome pomogla u dilemi u kojoj sam i sama bila.

Veliki pozdrav za sve mame koje planiraju 1.rodjendan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se kuci malo okupili bas na taj dan a posle par dana pravli smo i krstenje u kafani i super proslavili rodj jos jednom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Max Mara posalji mi ili privatnu poruku,ili ovde koj restoran je u pitanju i neki kontakt ako imas.Bas me je zaintrigiralo to mesto,cini mi se da je ok.I mi uskoro slavimo prvi rodjendan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo razmatrali razne opcije, za igraonicu je jos mala ne bi umela da je iskoristi a bas su papreno skupe, kuci bismo morali da goste zovemo u grupama tako da smo odlucili da pravimo na Kosutnjaku..sami cemo da pravimo klopu i tortu, pice smo vec nabavili javicu vam kako smo prosli ako nam vremenaska prognoza ne pokvari planove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.