Problemi sa zdravljem bebe nakon rođenja?


odgovora

Objavljeno

Sutra idemo sa tim prof.dok. u klinicki centar,trazio je ime nacelnice,pricacemo i sa njom.On ce licno da je pregleda i to pred nama.

Sta mislite kako je meni,bez obzira na sve mi smo kako-tako verovali,ustvari nadali smo se da ce jednog dana doci kuci....a sada znamo da nece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majibebac,ako je tako zao mi je,ali to je za nju najbolje...

ja nemam nikakve dobre vijesti, mojoj Andrei nalaz nije dobar, ima Edvardsov sindrom...nemam snage da pisem, nemam snage ni za sta,nemojte mi zamjeriti....

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Boze ne znam sta bih vam rekla! Plasila sam se kad god udjem na forum sta cu da procitam i bila presrecna kad god bi to bile neke lepe vesti.

Budite jake mozda je i ruzno i strasno sto ovo kazem, ali zivo ide dalje morate da izgurate, mlade ste i ima vremena za decicu.

Ja sam prosle godine imala spontani i bilo mi je strasno tesko, ali kad mi je dr rekla da se to priroda sama postarala i da verovatno plod i nije u redu bilo mi je lakse. Evo sad ce druga bebica. Radila sam sve zive analize tokom trudnoce i do 7og meseca sam se strecala za svaku kontrolu, ali sad je hvala bogu sve u redu.

Tako da budite jake dajte podrsku i vasim muzevima i trudite se da to izgurate zajedno. Verujem da ni njima nije lako, mada muskarci to znaju vesto da kriju.

Ljubim vas puno i saljem vam svu snagu ovog sveta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, ne mogu da verujem!Ne mogu da verijem! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra idemo sa tim prof.dok. u klinicki centar,trazio je ime nacelnice,pricacemo i sa njom.On ce licno da je pregleda i to pred nama.

Sta mislite kako je meni,bez obzira na sve mi smo kako-tako verovali,ustvari nadali smo se da ce jednog dana doci kuci....a sada znamo da nece...

Ne mogu ni da zamislim kako ti je. Vazno je da se nasao neko ko ce da vam kaze pravo stanje stvari. Sve dok taj dr. ne kaze sta ima, ja necu da verujem u bilo sta sto oni telefonom pricaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta bih rekla... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac,Marija_pg mislim da ne postoje reci kojima bih vas utesila.Pokusavam vec pola sata nesto da napisem,prsti krenu ka tastaturi,ali nemam snage.Isplakala sam se kao da ste mi rod najrodjeniji.Ne mogu ni da pretpostavim kako se osecate.Budite hrabre i jake kao do sad,budite uz muzeve,pruzite jedno drugom podrsku jer verujem da je i njima ovo jako tezak period.Nadala sam se da ce sve biti u redu,molila sam Boga za to.Uz vas sam svim srcem,saljem vam puno toplih zagrljaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U soku sam!

Nekako mi prolazi kroz glavu da, koliko god da vam je tesko, pokusajte da budete uz vase muzeve, da precutite jedni drugima, da se drzite skupa... da budete zajedno u svemu. Da u ovom zivotu, koji evo kako moze biti gorak i bolan, jako bolan, mracan, budete jedni drugima stit!!!

Puno mi je zao zbog svega, Marija i Majibebac! Da mogu zagrlila bih vas kao sestra, kao sto bi to uradila svaka cura sa ovog sajta, samo da vam sada bude barem malo lakse!!!

Vrijeme, sigurno, ne brise ni bol, ni tugu zbog rasparanih nam srca, ali nas, sigurno, nauci da ga spakujemo negdje u dusi i zivimo bezbriznije sa njima!

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno mi je zao zbog svega, Marija i Majibebac! Da mogu zagrlila bih vas kao sestra, kao sto bi to uradila svaka cura sa ovog sajta, samo da vam sada bude barem malo lakse!!!

Nemam reči utehe ni za jednu od vas...Bar da vam mogu ovim suzama ublažiti bol...Verujem da težeg udarca u životu nema od ovog koji je zadesio obe i molim se da vam Bog podari snagu da izdržite... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neopisivo mi je žao...:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strašno mi je žao... Nemam reči... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra idemo sa tim prof.dok. u klinicki centar,trazio je ime nacelnice,pricacemo i sa njom.On ce licno da je pregleda i to pred nama.

Sta mislite kako je meni,bez obzira na sve mi smo kako-tako verovali,ustvari nadali smo se da ce jednog dana doci kuci....a sada znamo da nece...

:( :( :(baš mi je žao držite se :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh........... devojke ...nemam komentar............ :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija i maji bebac - baš sam sad :( :( :( Jako mi je žao... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,bas mi je zao...Ostala sam bez teksta... :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :( :( :(

Ni ja ne znam šta bih rekla... Citiraću Maju, napisala je ono što i ja mislim bolje nego što bih ja sročila.

Majibebac,Marija_pg mislim da ne postoje reci kojima bih vas utesila.Pokusavam vec pola sata nesto da napisem,prsti krenu ka tastaturi,ali nemam snage.Isplakala sam se kao da ste mi rod najrodjeniji.Ne mogu ni da pretpostavim kako se osecate.Budite hrabre i jake kao do sad,budite uz muzeve,pruzite jedno drugom podrsku jer verujem da je i njima ovo jako tezak period.Nadala sam se da ce sve biti u redu,molila sam Boga za to.Uz vas sam svim srcem,saljem vam puno toplih zagrljaja.

Uz vas smo sve, makar i ovako virtuelno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav tužan dan :(

Nema reči koje bi vam ublažile bol i tugu...užasno mi je žao!

Majibebac odluka koju ćete doneti, koju pominješ u slučaju da je zaista tako kako je rečeno, je najbolja za sve vas...koliko god da surovo zvuči.

Marija, razmišljam šta da ti kažem i nisam pametna...jednostavno nisam. Pre 2 meseca sam izabrala da ne rodim devojčicu sa Daunovim sindromom i žao mi je što ti nisi imala mogućnost da biraš jer bolelo bi te uvek ali mnogo manje nego sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuzno , jako tuzno ... Zao mi je devojke :( NEcu ni da pokusavam da vas tesim. Kad procitam ovakve stvari moja vera u Boga se svaki put jako poljulja , jadni ti mali ,neduzni andjelcici , kroz sta prolaze a okicama jos nista videli nisu ... Zapitate li se ima li Boga kad se ovako nesto desi i zasto dopusta ovako nesto ? Mnogo mi je zao :(

VelNes, bebac2011 i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce mi se steže,ne znam šta da napišem a što već nije rečeno.Brišem i pišem,zaista sam nevješta.Najradije bih obje zagrlila da ste mi blizu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija,nemas pojma koliko mi je zao i moje i tvoje devojcice....nazalost tvoje muke su mogle da se sprece dabl ili tripl testom koji to pokazuje i sve bi se zavrsilo mnogo drugacije....ovako,agonija traje....i traje...

Zvali smo danas Kg kazu:Doktorka nije tu,a ja ne znam sta da vam kazem,i dalje dise spontano sa tim aparatima koji se ukljucuju po potrebi,ima nekih manjih promena i to je to...

Znaci uzas!Cak ni koje promene nije htela da kaze.U svakom slucaju idemo u ponedeljak sa ovim specijalistom pa ce da vidimo na cemu smo.Nismo danas isli jer se mom muzu iskomplikovalo nesto oko bolovanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke jako mi je zao.....ne znam sta da vam kazem.....nisam vesta sa recima,ali znajte da sam uz vas.... :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( zaista tuzne vesti :( jako mi je zao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.