Problemi sa zdravljem bebe nakon rođenja?


odgovora

Objavljeno

Moj muz je danas zvao Kragujevac i rekli su da Una dise sama,i da je to jako dobro,ali je na aparatima koji se ukljucuju po potrebi posto dise spontano ali ne uzima dovoljno kiseonika.Danas ili sutra zovem nacelnika Tirsove da popricam sa njim,u stvari u petak idemo u Kragujevac pa ce da ih pritegnemo tamo i naravno da vidimo da li sposobna za transport u Bg.Hvala svim curama na kontaktima!!!Pomogle ste mi nemate pojma koliko.Dok moja Una dise,za mene ima nade da ozdravi!!!

Divne vesti,nadam se da ce svakim danom biti sve bolje.. :wub: :wub:

Majibebac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac super,ovo su super vesti.Una je borac,hrabrica jedna.Zelim svu srecu,da od danas krene sve na bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve divne vesti!!! Ti si jedna hrabra devojka,a koliko vidim da je Una povukla na tebe. Ljubimo vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepe vesti!!! Bas mi je drago, videces da ce sve biti kako treba! I pritegnite skotove nesposobne! Ljubimo vas puno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je danas zvao Kragujevac i rekli su da Una dise sama,i da je to jako dobro,ali je na aparatima koji se ukljucuju po potrebi posto dise spontano ali ne uzima dovoljno kiseonika.Danas ili sutra zovem nacelnika Tirsove da popricam sa njim,u stvari u petak idemo u Kragujevac pa ce da ih pritegnemo tamo i naravno da vidimo da li sposobna za transport u Bg.Hvala svim curama na kontaktima!!!Pomogle ste mi nemate pojma koliko.Dok moja Una dise,za mene ima nade da ozdravi!!!

Divne vesti, drago mi je da je nesto krenulo na bolje! Verujem da je ovo jedan korak u nizu ka oporavku vase male srecice. Svim srcem sam uz vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne vesti Majibebac,Una je mali borac,lavica koja ce dobiti ovu tesku bitku.Budi jaka draga,imaj vere da ce ona biti dobro.radite na tome da je prebacite negde drugo.Kakvi su to skotovi kad ti ne daju da je vidjas.Strasno,pa imas prava na to,to je tvoje dete.

Marija_pg cekamo vesti od tebe,kako nam je Andreica?:wub: :wub: :wub: od Nine i mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac tako mi je drago..nadam se da ćete uskoro izaći iz ove agonije,i ta ti dr neće proći nekažnjeno.Sad je najbitnije da malena ozdravi.Mali borac :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako lepe vesti!!!! Sada drzim fige da ide samo na bolje!!

Marija-pg, sta se dogadja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prava je lavica mala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Unu! Verujemo u nju!

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam palila komp par dana, sjutra konacno saznajemo rezultate...strasno se bojim, i nemam snage da pisem... pozdravljam vas sve, majibebac drzim palceve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je danas zvao Kragujevac i rekli su da Una dise sama,i da je to jako dobro,ali je na aparatima koji se ukljucuju po potrebi posto dise spontano ali ne uzima dovoljno kiseonika.Danas ili sutra zovem nacelnika Tirsove da popricam sa njim,u stvari u petak idemo u Kragujevac pa ce da ih pritegnemo tamo i naravno da vidimo da li sposobna za transport u Bg.Hvala svim curama na kontaktima!!!Pomogle ste mi nemate pojma koliko.Dok moja Una dise,za mene ima nade da ozdravi!!!

AJ AJ JUPI JUPI JEEEEEEEEEEEEEEEJ! :D BAS SAM SRECNA, SAMO TAKO NASTAVITE VAS DVE HRABRICE!!!

nisam palila komp par dana, sjutra konacno saznajemo rezultate...strasno se bojim, i nemam snage da pisem... pozdravljam vas sve, majibebac drzim palceve!

Jedva cekam da vidim kakvi su vam rezultati! Ma bice sve ok sigurno! Drzim vam palceve i nozne i rucne oba 4 koja imam!!! :D Hehehe, samo bih da te oraspolozim, da me ne shvatis pogresno... Mislim na vas i iz sveg srca vam zelim da se uskoro mazite i volite i to kuci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam palila komp par dana, sjutra konacno saznajemo rezultate...strasno se bojim, i nemam snage da pisem... pozdravljam vas sve, majibebac drzim palceve!

Marija drzim fige da sutra rezultati budu u najboljem redu. Nadam se da cete uskoro biti svi zajedno sretni i zadovoljni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam palila komp par dana, sjutra konacno saznajemo rezultate...strasno se bojim, i nemam snage da pisem... pozdravljam vas sve, majibebac drzim palceve!

I vama držimo fige :wub: Nadam se da će sve da bude dobro, i da možete da odahnete i da se mazite :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac Drago mi je da cujem da je Unica bolje :wub: :wub: :wub:

Marija_pg drzim fige...da sve bude OK :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maji bebac, svaki dan mislim na tebe i Unu, a nemam snage da otvorim ovu temu, jer se često isplačem kad vidim kroz šta sve prolaziš. Nadam se da će biti bolje, dobro je da je centar za disanje očuvan. Grlim te i ljubim, i tebe i bebu.

Marija, kakvi su rezultati...piši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uci Una da ne brza u zivotu, nego lagano, korak po korak... Dusa nasa, hrabra!!! Bice dobro, bice, bice!!!

Marija, obraduj nas i ti!!!

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:Bas mi je drago za vese bebironce, svaka im cast, hrabrice malene, takodje bravo i za vas hrabre mame!!!!!!!! :wub:

:wub:

:wub:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija jel su stigli rezultati????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, to su dobre vesti! Držite se ti i tm, samo gurajte napred! :wub: za Unu

Marija, nadamo se svi dobrim rezultatima! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam koliko sam puta usla da vidim jesu li se javile... MARIJAAAAAAAAAA, MAJIBEBAAAAAAAACCC, JAVITE SEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja cu prva da se javim....

Nadam se iskreno da je Marijin slucaj bolji i da je sve u redu,posto sam uverena da jeste,raspitala sam se kod jednog doktora profesora sa narodnog fronta koji je radio i tamo i u kg i na institut u tirsovoj i rekao mi je da je to laka srcana mana koja se moze srediti.

S obzirom da nama kazu sve je isto svakog dana,covek je zvao i predstavio se i dali su mu pun izvestaj...

EEG pokazuje ravnu liniju,u mozgu nema aktivnosti,ne znam tacno izraz koji su upotrebili ali kao da je bez kore velikog mozga.Sto znaci da je mozak mrtav i da sad samo vegetira.

Ako je zaista tako,odlucili smo da iskljucimo aparate...to nije zivot,to je mucenje,jer u sustini ona je vec mrtva....

Ovaj mi je rekao da i on smatra da je to najhumanije jer ako plus ima i paralizu bice nakazna kad poraste a mi ce da se kidamo jer ce da je gledamo takvu svaki dan.

U petak idemo sa njim u kg da on licno pregleda Unu i ako je zaista tako............

Moramo....

Ukoliko se isposavi da nije hitno je prebacujemo u bg,sin mu radi na institut...ali,to je samo ona lazna nada....

Javicu kad sve bude gotovo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad su radili EEG?Nekako se odugovlacili sa tim eeg-om a onda kada ih je zvao neko strucan, imali su izvestaj? hmmm....

Da li vi sutra idete sa tim dr. ili u sledeci petak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac ako je tako kao sto si napisala...jako mi je zao.Ne mogu da verujem prosto,imala sam veru da ce se izboriti.Mogu zamisliti kako ti je i da ne postoje reci utehe za mamu koja prolazi kroz sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majibebac,ako je tako zao mi je,ali to je za nju najbolje...

ja nemam nikakve dobre vijesti, mojoj Andrei nalaz nije dobar, ima Edvardsov sindrom...nemam snage da pisem, nemam snage ni za sta,nemojte mi zamjeriti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.