Problemi sa zdravljem bebe nakon rođenja?


odgovora

Objavljeno

mnogo mi je zao!Nemam rec utehe,ovo je jako tuzno :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

Jao Bože... :( :( :(Nema reči kojima mogu da opišem koliko mi je žao i teško zbog svega kroz šta ste prošli. Budi jaka, ali i isplači se koliko god da ti je potrebno. A vas dvoje ćete naći snagu da zajedno ovo pregurate,a bolji dani će doći. Grlim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac drzite se.Jako mi je zao,nema reci utehe.Mnogo mi je zao,srce mi se steze od same pomisli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, mislim na tebe. Mnogo mi je žao. Grlim te i ljubim. Ne dao bog nikom takvu tugu da doživi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAJIBEBAC mnogo mi je zao,ne znam sta bih ti rekla.Ljubim te puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MajiBebac zao mi je,ali ako je tako najbolje za nju...Boze ima li te?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

tuga.... :( :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

Mnogo mi je teško..Ne znam šta da kažem..U ovakvim situacijama čovjek može samo da ćuti..Nek mali anđeo počiva u miru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, isplakala sam se i smirila kako bih ti bar ikakvu podršku mogla pružiti. Bar ovako rečima.

Ako ima boga molim ga da vam da najviše snage što može da se podari na ovom svetu.

amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac.. ja jednostavno ne znam sta napisati. mnogo je tesko i bolno sve to kroz sta ste prosli i prolazite..

tuga jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

Jako mi je žao !:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam...ne znam sta drugo da kazem...

Danas smo izneli krevetac,kadicu,popakovali sve,odelca,cipelice,flasice,posteljine,peskirice,ma sve u jednu veliku kutiju i sklonili...sve je prazno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

Bilo sta da kazem mislim da ce biti suvisno,toliko mi je tesko i zao mi je da nijedna rec to ne moze da opise.Zao mi je sto prolmazite kroz to i budite jaki. :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam...ne znam sta drugo da kazem...

Danas smo izneli krevetac,kadicu,popakovali sve,odelca,cipelice,flasice,posteljine,peskirice,ma sve u jednu veliku kutiju i sklonili...sve je prazno...

:( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuga :( Isplakala sam se i resila nesto da napisem.A ne znam ni sta,ne postoje reci koje bi te utesile.Drzite se tm i ti zajedno,jedino tako cete pregurati ovaj tezak period.Budite podrska jedno drugom,budi hrabra kao i do sad.Mi smo uz tebe svim srcem.Sad bih te jako zagrlila da si mi blize.Mnogo si mi draga iako te ne znam.Oporavi se od svega pa da se druzimo ponovo na temama Trudnoce :wub:

Boze ima li te,zasto uzimas nevina bica koja su tek zapocela svoj zivot?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, ja ne mogu vise da citam. Mnogo mi je zao, ne znam sta bih rekla, ovo je strasno, prestrasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neznam sta bi napisala :( :( velika tuga, drzite se :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta reći? Reči ne znače ništa, nema tih koje bi mogle pomoći, ublažiti bol. Neka vaša beba počiva umiru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je najbolje i za Unu i za vas Majibebac :( Isplacite sto morate i glavu gore , sutra je novi dan , kakav god bio morate biti jaki , ostati zdravi , i voleti se jako . Zbog vas i zbog Uninog bratica ili sestrice koja ceka da je stvorite , da je mama rodi , da vas grli i voli i da je sestrica od gore sacuva svega kroz sta je ona morala da prodje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooh mukice moja..................... nemam reci utehe,...Drzite se ti i tm zajedno sada ste jedno drugome najveca uteha... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam rec da kazem...

Marija_pg, javi se, molim te....

Maji Bebac, grlim te jako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam rec da kazem...

Marija_pg, javi se, molim te....

Maji Bebac, grlim te jako!

I ja bih jako volela da se i Marija javi, kakva li je kod njih situacija... Zalosno, zalosno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam reči za ovu tugu.MajiBebac žao mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2320.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.