Problemi sa zdravljem bebe nakon rođenja?


odgovora

Objavljeno

;( bas sam se rastuzila kad sam procitala sta ste pisale... budite jake, sta da vam kazem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu da zamislim kako vam je..budite jake, mora da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo danas sa profesorom....Una je jako lose,vec se primecuje ostecenje,rukice su joj pokrivljene,rebra se vide,glavica se deformisala....biljka je....doktorka je stipala ona nije reagovala,ne oseca bol.Otvarala joj oci,ona je posle zmirkala sama i gledala nas kao je znala zasto smo dosli.Trazili smo da ne uloze trud u reanimiranje prilikom sledece krize kad je skinu sa aparata i da je ne vracaju na iste...ne zelimo vise da je mucimo....ona ne oseca bol,to nam je jedina uteha....sad samo cekamo kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Majibebac jako mi je zao, neznam sta bih ti rekla ;( Drzite se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, ne znam šta da kažem, grlim jako i tebe i tvoju devojčicu, dok god ima ikakve šanse nadajmo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila moja, tuga! Budite jaki jer je život prepun iskušenja... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo danas sa profesorom....Una je jako lose,vec se primecuje ostecenje,rukice su joj pokrivljene,rebra se vide,glavica se deformisala....biljka je....doktorka je stipala ona nije reagovala,ne oseca bol.Otvarala joj oci,ona je posle zmirkala sama i gledala nas kao je znala zasto smo dosli.Trazili smo da ne uloze trud u reanimiranje prilikom sledece krize kad je skinu sa aparata i da je ne vracaju na iste...ne zelimo vise da je mucimo....ona ne oseca bol,to nam je jedina uteha....sad samo cekamo kraj.

od suza nisam u stanju nista ni da ti pisem:( Tako mi je zao Majibebac :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( Ne znam sta da kazem, zaista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki post sam pročitala..ali nisam znala šta napisati..nadala sam se najboljem...žao mi je... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MajiBebac ti si mnogu hrabra zena,placam na tvojata sudbina mnogu mi e zal sto vaka ispadna te guskam najsilno i samo znam deka sekogas po dozdot ide sonce,ke te ogree i tebe sonceto najmila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta bih ti napisala osim, jos jednom, da mi je strasno zao... Budite jaki ti i tvoj suprug kao sto ste bili i do sada, nadam se i verujem u neko bolje vreme za vas. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi je zao...Tuga :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo danas sa profesorom....Una je jako lose,vec se primecuje ostecenje,rukice su joj pokrivljene,rebra se vide,glavica se deformisala....biljka je....doktorka je stipala ona nije reagovala,ne oseca bol.Otvarala joj oci,ona je posle zmirkala sama i gledala nas kao je znala zasto smo dosli.Trazili smo da ne uloze trud u reanimiranje prilikom sledece krize kad je skinu sa aparata i da je ne vracaju na iste...ne zelimo vise da je mucimo....ona ne oseca bol,to nam je jedina uteha....sad samo cekamo kraj.

pisem i brisem,ne znam sta da ti napisem,utehe nema,znam....mogu samo reci da mi je mnogo zao i da sam se isplakala kao da vas znam godinama....morate biti jaki....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dao vam Bog snagu da ne dopustite da vas bol nadjaca!

A mogu misliti kako vam je, kad se nama srca kidaju zbog vas. Neopisivo mi je zao!!! Neopisivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žao mi, strašno mi je žao... Ovo je tako tužno... Volela bih da znam neke reči utehe... Strašno mi je žao.... Najvažnije je da ona ne pati i da je ništa me boli, dušica mala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf... :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, mnogo mi je zao, nemam reci utehe. Zivot zna da nam priredi mnogo teske periode iz kojih moramo izaci jos jaci. Dusa mala, samo kada je ne boli da ne pati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi je zao, ne zasto bog dozvoljava ovakve muke i patnje preko dece. :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

O Boze, Boze mili... Napisala sam ti na fb-u vec, ali me je ova tvoja poruka totalno ubila... Jako tuzno, tako bih volela da mogu da ti pomognem, da ti nesto kazem da ti bude lakse... Drzi se molim te... Ja ne znam zasto se ovo desava... Zaista mi je mnogo zao, mnogo premnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako li je Marija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac zelim vam da vam dragi Bog podari svu snagu ovog sveta da kroz sve ovo prodjete. Mene je ovo bas puno potreslo,a nadala sam se najboljem :-(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se danas oprostili od nje....rekla sam joj da je mama puno voli i da nikad nece da je zaboravi,da mi je zao i da mi oprosti,alida ne zelim da pati i da skonca u mukama,sada je nista ne boli i bolje je tako....danas sam joj prvi put videla okice,samo me je gledala,kao da je znala...

Jao... :( :(

crysmiley.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.