Problemi sa zdravljem bebe nakon rođenja?


odgovora

Objavljeno

Jako mi je zao! Budite jaki koliko god mozete! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac,jako mi je zao. Ti si jedna jaaako hrabra zena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, zao mi je, i izvini sto sam mozda ovoliko slobodna da kazem ali-za Unu je tako najbolje. Da se ne muci, da ne zivi kao biljka jer to nije zivot... budi jaka zbog muza i ostale djece koju cete imati...Una ce biti tvoj andjeo cuvar, kao sto ce meni moja Andrea da bude... stanje je isto, izvadjena je iz inkubatora, nema promjena...ona se i dalje bori...ako pozivi,nece moci da hoda,da prica, mozak se ne razvija, srce propada...mozda sam grozna osoba i majka,ali ja molim boga da je sto prije uzme,da se ne muci tako,jer to nije zivot... u ponedeljak idem da pricam sa nacelnicom,sta i kako dalje... hvala svima sto mislite i ne zamjerite mi sto ne pisem, nemam snage, treba mi vremena da prihvatim da moj andjeo nikad nece doci kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako, jako mi je zao... Tako bih volela da vama dvema kazem nesto sto ce vam ublaziti bol, ali znam da takvo nesto ne postoji... Naravno da nisi grozna majka draga moja Marija, narvno da zelis da ne pati... I naravno da ti niko nece zameriti sto ne svracas, sve mi volimo da cujemo kako ste, jer brinemo, ali ako ti je lakse da ne pises naravno da je to ok. Kada god ti zelis svratices, a mi cemo biti tu da ti makar ovako pruzimo podrzku, tebi i Majibebac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko tuge i bola.

nema onog sto majka ne moze da izdrzi i ma kako bilo tesko izguracete to na svojim plecima. marija, dusa me moja boli zbog svega sto prolazite. ne komentarisem ovde jer prosto ne znam sta napisati i reci. ne mogu da kazem ni da razumem ni da znam kako je ali eto mogu da pruzim podrsku bar time sto mislim na vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stalno citam ovu temu,zao mi je zbog svega sto vam se desava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija_pg .........reci nemam :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko tuge.. :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, ja sam se iskreno nadala da je kod vas bar korak bolje :( .

Niko nema pravo pa ni ti sama sebe da sumnjaš da si loša majka. Ti i MajiBebac ste dve jake i hrabre žene. Nedao bog da iko doživi ovakvu priču :(

Puno snage vam želim vama i vašoj porodici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je...samo toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija_pg, hvala ti sto si smogla snage da nam se javis jer mislimo na vas dve svakodnevno. Nisam ocekivala kod vas takav ishod....za sve si u pravu sto si napisala i niko te nikada nece osudjivati za tvoj stav i tvoje reci....ovde ne.

Drzite se cvrsto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, zao mi je, i izvini sto sam mozda ovoliko slobodna da kazem ali-za Unu je tako najbolje. Da se ne muci, da ne zivi kao biljka jer to nije zivot... budi jaka zbog muza i ostale djece koju cete imati...Una ce biti tvoj andjeo cuvar, kao sto ce meni moja Andrea da bude... stanje je isto, izvadjena je iz inkubatora, nema promjena...ona se i dalje bori...ako pozivi,nece moci da hoda,da prica, mozak se ne razvija, srce propada...mozda sam grozna osoba i majka,ali ja molim boga da je sto prije uzme,da se ne muci tako,jer to nije zivot... u ponedeljak idem da pricam sa nacelnicom,sta i kako dalje... hvala svima sto mislite i ne zamjerite mi sto ne pisem, nemam snage, treba mi vremena da prihvatim da moj andjeo nikad nece doci kuci...

Marija,sta da ti kazem kad reci nemaju nikakvu utehu...znam ja to.Ali ipak ne mogu,a da ti ne napisem bar nesto...znam kako ti je,i ja se sa istim suocavam svaki dan i stalno se pitam zasto jebote kad sam sad trebala da budem srecna sa muzem,da ljuskam moju malu srecicu u narucju,a umesto te srece u dusi osecam samo bol i prazninu!!!Nismo mi lose majke,znamo obe sta je i kako je,kako treba da bude,a uopste nije trebalo tako biti!Ceo zivot cemo obe da zivimo sa tim....mi smo izneli sve stvari i krevetac koji smo pripremili za Unu,manje boli kad ne gledas u sve to i znas da tvoja beba nikad nece da dodje kuci,nikad nece....ma sta da ti pricam,kad i bez obzira na to sve je u glavi,nikad neces da zaboravis...i ne trebas.Samo kako da zivis sa tim???To se ja pitam svakog dana,ima li bre srece na ovom jebenom svetu....?I ne verujem vise ni u sta....ni u srecu,ni u Boga,da ga ima,ne bi nasim devojcicama bilo ovako!Znam kako je....i zato me poslusaj,ne obaziri se,sta te je briga sta neko misli kad niko ne zna kako ti je,sa kakvim bolom zivis!!!Mene je apsolutno bas briga sta ce ko reci,mogu drugi da pametuju koliko hoce,jer niko od njih ne zna koliko je tesko truditi se da zivis,da dises,dan po dan,a da ne pokazujes svoju tugu,da ostanes pribran u svemu,da mislis na druge,na njihov bol,a ti si na zadnjem mestu....bar je meni tako.Hej,pa ja sam bre pocela i da kuvam i sredjujem po ceo dan bez prestanka,samo da ne bi bezizrazajno buljila u plafon ceo dan!Od toliko suzdrzavanja vise ni suze ne mogu da poteku...i zato,ne obracaj paznju na druge,jer da su drugi mislili na nas,sve ovo ne bi bilo ovako,misli da i ti to shvatas....zelim ti sve najbolje kao da si mi rodjena sestra znam da znas da te razumem...I veruj mi da jesi u pravu,ma koliko okrutno zvucalo i za moju Unu i za tvoju Andreu je najbolje da sto pre odu,jer svaki novi dan je mucenje,a bar one ne moraju da pate.

bekulino i YelenaC volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja smatram da razumno razmišljate i kao što ste obe napisale NIKO NEMA PRAVO BILO ŠTA DA VAM KAŽE! Moj savet vam je da potražite stručno lice za razgovor, neće vam pomoći da se bolje osećate, da vas manje boli ali ipak može da ima efekta. Ja sam naletela na dobrog doktora koji mi je rekao "ne mogu da vam pomognem da lakše prebolite. to morate sami" i tu je u pravu, nije mi prosipao neke filozofije. Takođe mi je rekao "nije lepo što ću ovo da kažem ali vi žene imate kućne obaveze pa zanimajte se sa tim, preslažite garderobu, sređujte kuću, fotografije jer će vam to bar malo skrenuti misli". Prepisao mi je lekove za smirenje i kad sam mu na kontroli rekla da ih nisam pila jer neću da po ceo dan budem kao drogirana složio se sa mnom ali mi je ipak savetovao da ih uveče pijem da bi bar mogla da spavam. Moj problem je bio daleko manji nego vaš ali trauma je trauma i nadam se da mogu bar malo da vam pomognem na osnovu svog iskustva.

Grlim vas obe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ni lekovi ne pomazu da spavam....srecna sam ako uspem da zadremam na sat vremena i to je to...obicno samo bezveze lezim u krevetu i to je to...nemam volje ni za sta drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MILE MOJE OSTALA SAM BEZ TEKSTA! NEMAM RECI UTEHE KOJE BIH VAM UPUTILA! JAKO MI JE ZAO, JAKO!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majibebac, zao mi je, i izvini sto sam mozda ovoliko slobodna da kazem ali-za Unu je tako najbolje. Da se ne muci, da ne zivi kao biljka jer to nije zivot... budi jaka zbog muza i ostale djece koju cete imati...Una ce biti tvoj andjeo cuvar, kao sto ce meni moja Andrea da bude... stanje je isto, izvadjena je iz inkubatora, nema promjena...ona se i dalje bori...ako pozivi,nece moci da hoda,da prica, mozak se ne razvija, srce propada...mozda sam grozna osoba i majka,ali ja molim boga da je sto prije uzme,da se ne muci tako,jer to nije zivot... u ponedeljak idem da pricam sa nacelnicom,sta i kako dalje... hvala svima sto mislite i ne zamjerite mi sto ne pisem, nemam snage, treba mi vremena da prihvatim da moj andjeo nikad nece doci kuci...

Meni ni lekovi ne pomazu da spavam....srecna sam ako uspem da zadremam na sat vremena i to je to...obicno samo bezveze lezim u krevetu i to je to...nemam volje ni za sta drugo...

Tuga.... :(

Držite se, želim vam puno snage da se izborite sa teškoćom.

Nemam reči utehe, mislim da u ovakvim pričama i ne postoje.... Da se izdrži mora....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaše devojčice će biti u vašim srcima, niko ih neće počupati odatle, one su deo vas. Sada morate da se borite da spasete sebe i svoje živote. Idite da razgovarate sa nekim, što reče Mara, možda i pomogne malo. Treba nositi toliku tugu u sebi, ne mogu ni da zamislim kako je to teško. Volela bih da vas obe zagrlim i da vam prelijem malo svoje snage.

Ako vam se ne piše to je skroz ok, ako vam se piše, mi smo tu, gomila trudnica i mama misli na vas obe, iako se boji da nekad otvori ovu temu i isplače dušu kad vidi novosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutros oko 7 sati bog je uzeo mog malog andjela...koliko god da sam to ocekivala,nisam bila spremna...samo se nadam da ce njena mala dusa naci mir i nadam se da zna da je njena mama puno voli i da je nikad nece zaboraviti....

morala sam da vam javim jer znam da svi vi mislite na nas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, moje duboko i najiskrenije saučešće. Srce mi se steglo.

Želim ti mnogo snage, hrabrosti i puno podrške u ovom strašnom trenutku.

Jako mi je žao. Tvoj gubitak je nemerljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, moje saučešće...saosećam sa tobom u tvom bolu... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Марија, искрено саучешће.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutros oko 7 sati bog je uzeo mog malog andjela...koliko god da sam to ocekivala,nisam bila spremna...samo se nadam da ce njena mala dusa naci mir i nadam se da zna da je njena mama puno voli i da je nikad nece zaboraviti....

morala sam da vam javim jer znam da svi vi mislite na nas....

Moje saucesce... Placi, vici, tuguj koliko god osecas da treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija _pg, primite moje saucesce....... :( :( ..jako mi je zao,Nikada nemoj misliti da si joj bila losa majka ,ucinila si sve koliko si mogla.Ona je sad vas andjeo cuvar i zna da je njeni mama i tata vole najvise na svetu. :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutros oko 7 sati bog je uzeo mog malog andjela...koliko god da sam to ocekivala,nisam bila spremna...samo se nadam da ce njena mala dusa naci mir i nadam se da zna da je njena mama puno voli i da je nikad nece zaboraviti....

morala sam da vam javim jer znam da svi vi mislite na nas....

draga :( ;( hiljadu, stohiljada... ma bezbroj zagrljaja ti šaljem ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.