Mravi U Kuci

odgovora

Objavljeno

Od kada sam se doselila u kucu,imam problem sa mravima.Crne boje,sto znaci da dolaze spolja.Stan preko puta nas ih nema,predpostavljam da ih ima samo moja vertikala.Kako se resiti mrava?Prskala sam i onim Raidom za insekte,ali cim prebrisem pod,oni se vracaju.Da li imate neki savet kako da ih se resim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada sam se doselila u kucu,imam problem sa mravima.Crne boje,sto znaci da dolaze spolja.Stan preko puta nas ih nema,predpostavljam da ih ima samo moja vertikala.Kako se resiti mrava?Prskala sam i onim Raidom za insekte,ali cim prebrisem pod,oni se vracaju.Da li imate neki savet kako da ih se resim?

kreda ti je najbolje resenje vjeruj mi ,nikakv sprej.ja samo iscrtam kuda idu i odem ,posle pola sata nema ih il su mrtvi,mislim na kredu onu iz skole sto se pise po tabli sa njom(tako mi je najlakse da ti objasnim ) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kreda ti je najbolje resenje vjeruj mi ,nikakv sprej.ja samo iscrtam kuda idu i odem ,posle pola sata nema ih il su mrtvi,mislim na kredu onu iz skole sto se pise po tabli sa njom(tako mi je najlakse da ti objasnim ) :)

Stvarno?A jel se vracaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno?A jel se vracaju?

ne meni se nisu vratili...samo jednom sam namazala,al dosta krede sam stavila,kupi u knjizari i vidjeces efekat,ali posle pola sata njih nema il su mrtvi.ali moras da vidis kuda ti ulaze,i tu da stavis,a mozes i po podlozi kuda idu bilo gdje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je u borbi protiv mrava pomagao BAJGON(nisam sigurna kako se pise,ovako se izgovara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada sam se doselila u kucu,imam problem sa mravima.Crne boje,sto znaci da dolaze spolja.Stan preko puta nas ih nema,predpostavljam da ih ima samo moja vertikala.Kako se resiti mrava?Prskala sam i onim Raidom za insekte,ali cim prebrisem pod,oni se vracaju.Da li imate neki savet kako da ih se resim?

b e n z i n ili nafta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raid kucice za mrave ili sprej. Nema sanse da se vrate. Raid 3u1, ako koristis sprej.

Bka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno.A jel njih ima i zimi?Mozda je glupo pitanje,alinemam pojma.

Wido hvala ti,bas je originalno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to 100% pomaze...mi smo u Tivtu imali nevidjeno mnogo zutih mrava a posle i nekih s crvenim dupetom...tako sam ih ja kao mala nazvala...tata je s posla donosio naftu i prskao ih...stavis u neku flasicu sa prskalicom i na spoljni zid naprskas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su se ovog leta pojavili, i primetila sam da idu kroz otvor na zidu za napu. Kupila sam Raid sprej, isprskala kompletan taj prolaz, jos malo zid, i coskove kao i mesta koja Aleksi nisu dostupna. Nakon 10tak dana su nestali i uopste ih nema. U dvoristu ih ima oko stola ispod jabuke, ali tu mi i ne smetaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kod kineza kupovala kredu i to mi je rešilo problem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.