Naocare za vid

odgovora

Objavljeno

Dr mi je preporucila da sa sociva predjem na naocare koje sam i ranije koristila,zbog trudnoce.

Ja te naocare nisam godinama koristila,i sad kad sam pocela da ih nosim primetila sam da je okvir uprljan,pojavila se neka zelena boja,tu oko nosa,i ostavlja mi zelene fleke i na samom nosu.Probala sam alkoholom da ih ocistim ali bas je nezgodno.Bile su u kutiji i nemam pojma kako su se tako zaprljale a glupo mi da ih nosim kod opticara,ko zna sta ce pomisliti covek,bas su prljave.

Imate li neku ideju kako da ih ocistim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj acetonom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je najbolje da ipak odneseš u optiku da očistiš. :) Lepo kažeš da nisi koristila zbog sočiva, a oni znaju čime će da očiste a da ne oštete ram. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to bi ti se pojavilo i da si ih nosila. Meni se to pojavljuje, a stalno nosim naocare. Perem ih, briskam, al to se jednostavno nakupi. I pojma nemam odakle zeleno??? Ja moje odnesem u optiku i onda mi promene tu gumu, sto ide kod nosa. Nema sta da ti bude neprijatno, znaju oni za to. A mislim da ne bi smela acetonom, jer da ti naocare ne osteti... Zavisi i koja su ti stakla, pa moze skinuti-ostetiti onaj sloj ako imas zastitu od zracenja kompa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.