Povišena temperatura kod beba

odgovora

Objavljeno

A kako se sinak 'ponaša',kako on sve to 'podnosi',da li ga nešto boli,kako jede?

On se ponasa saaaaaaaaasvim ok! Sinoc mu je ovde opet skocila T, mi na Institut a oni kazu da idemo kuci jer nije preko 38.5. Namerno mu nista nisam dala za skidanje T pre nego sto smo otisli, a Tmu je spala sama od sebe! :|

Na uz mu se vidi pesak u bubrezima i besici. Kako kazu, besika mu je puna sedimenta. Nalazi se poklapaju sa sumnjom da je pesak, a kazu da se upala javila usled izbacivanja peska, a zbog toga je pocelo i krvarenje.

U svakom slucaju, on je veseo, igra se i pevusi, skakuce... pa bukvalno kao da je totalno zdrav.

Zene mi danas imamo 36.9 ruckala igrala se i pola dvojke nam izvirilo...eto toliko ja ne verujem sta me juce snadje citabu noc nisam spavala a ona je bila dobra.. dr rece nalazi su perfetni po udzbeniku...

i moram vam ovo reci koliko sam je juce nalivala vodom jutros kad je ustala i sisla sa kreveta pelena je prevalila nazad koliko je teska bila :D :D

Andjelcicu mnog mi je zao sto vas je to snaslo jeste radili uz na osnovu cega je zakljucio dr. to mozda i nije tako mozda samo jace upala, mnogo mi je zao ali bice to sve dobro jaki ste vi :** ljubimo vas mnogoo

Ljubimo vas sve sto mislite na nas :**

Jaoj dusa mala! Sto kaze mna, je l' priznaju doktori da je to od zuba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, da li je neka od vas imala iskustva sa novorodjencetom(star 40dana) da ima povisenu temperaturu 38 sa 2 maksimalno, a ne spusta se ispod 37 sa 5 vec cetvrti dan. Bili smo i u hitnoj, i kod pedijatra, radili krvnu sliku, poviseni su mu trombociti, ostalo je manje vise ok, kao i urin. Nema nikakve druge simptome osim temperature.
Molim za bilo kakav savet! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.