Povišena temperatura kod beba

odgovora

Objavljeno

Vazi!Da,ne postoji nacin da ga popije,jednostavno zeludac mu ne podnosi i doktorka mi je rekla i da ga ne silim,jer definitivno ne podnosi zeludac,odmah povrati!

E ako povraća to je druga priča. Onda čepić i nema druge. Ljubac za Nikolicu nek T da babama a on da nam ozdravi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ako povraća to je druga priča. Onda čepić i nema druge. Ljubac za Nikolicu nek T da babama a on da nam ozdravi. :)

:lol: :lol: :lol: Da,da babama...Hvala i ja se nadam da cemo sutra biti ko novi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

39.5 poslednje mjerenje,tusiranje,dala sam mu Voltaren(cepic) i Boze Pomozi,zaspao je!Primjetila sam da mu je stolica zelena,moze li to da bude od temperature i ima kiseo miris!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, mozda je i neki stomacni virus?

Mada, mozda je i od hrane...

Ali ipak, on ima visoku temperaturu, plasim se da nije neka infekcija?

Ne znam sta da ti kazem, zelim vam mirnu noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, mozda je i neki stomacni virus?

Mada, mozda je i od hrane...

Ali ipak, on ima visoku temperaturu, plasim se da nije neka infekcija?

Ne znam sta da ti kazem, zelim vam mirnu noc.

Da,znas svasta mi pada na pamet,mada moze biti i od zubica zelena stolica,ko ce ga vise znati! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,znas svasta mi pada na pamet,mada moze biti i od zubica zelena stolica,ko ce ga vise znati! :(

Kako prošla noć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i mi javimo , nocas smo opet pili paracet , 38.7 , sa oduzimanjem 0.5 ... danas idemo opet kod dr , izgleda da nas nece mimoici antibiotik ni ovaj put :( Ja sve mislim da je on to od mene pokupio :( Ja sam isto bolesna , nos mi je pun , i to trava zeleni sekret , grlo me rastura , kad gutam boli me cela glava :( Ali ja njega ne mogu da izolujem od sebe , ceo dan smo sami zajedno .... Pojedoh se ziva :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i mi javimo , nocas smo opet pili paracet , 38.7 , sa oduzimanjem 0.5 ... danas idemo opet kod dr , izgleda da nas nece mimoici antibiotik ni ovaj put :( Ja sve mislim da je on to od mene pokupio :( Ja sam isto bolesna , nos mi je pun , i to trava zeleni sekret , grlo me rastura , kad gutam boli me cela glava :( Ali ja njega ne mogu da izolujem od sebe , ceo dan smo sami zajedno .... Pojedoh se ziva :(

I mi smo bili prošle nedelje, znaš i sama. Meni je jednom DR rekla da se izolujem od deteta jer sam bila slinavija od njega! :blink:

Pa kako, kad nema ko - moram ja...

Nemoj da te to opterećuje, i da se jedeš, tu ste gde ste - najvažnije je da oboje grabite da ozdravite što pre.

Pa ako mora AB - mora.

Ti uzmi hidrogen od 3% ispiraj grlo 3*na dan, uzmi i daktanol - neće da škodi.

Ja mislim da je sve to virusno i od ovog vremena i naglog otopljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako prošla noć?

Teska noc iza nas!Tek jutros mu je spala temperatura,zovem bolnicu tek sutra u 11h nas mogu primiti,strasno!Trenutno nema temperaturu,super je jeo i raspolozen je...djeluje mi da su ipak zubici,ne znam vise ni ja...

Evo da se i mi javimo , nocas smo opet pili paracet , 38.7 , sa oduzimanjem 0.5 ... danas idemo opet kod dr , izgleda da nas nece mimoici antibiotik ni ovaj put :( Ja sve mislim da je on to od mene pokupio :( Ja sam isto bolesna , nos mi je pun , i to trava zeleni sekret , grlo me rastura , kad gutam boli me cela glava :( Ali ja njega ne mogu da izolujem od sebe , ceo dan smo sami zajedno .... Pojedoh se ziva :(

Joj ,Sanjci sta da ti kazem,u istom smo sosu,ja sam isto od juce nikakva,grlo,,nos,glava,sve me boli,a Nikola samo temperaturu ima!Ko ce ga vise znati ko od cega boluje!?Da poludis! :(

Javi sta je bilo kod dr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teska noc iza nas!Tek jutros mu je spala temperatura,zovem bolnicu tek sutra u 11h nas mogu primiti,strasno!Trenutno nema temperaturu,super je jeo i raspolozen je...djeluje mi da su ipak zubici,ne znam vise ni ja...

Joj ,Sanjci sta da ti kazem,u istom smo sosu,ja sam isto od juce nikakva,grlo,,nos,glava,sve me boli,a Nikola samo temperaturu ima!Ko ce ga vise znati ko od cega boluje!?Da poludis! :(

Javi sta je bilo kod dr!

Joj moj jadnicak i sto pojede on povrati od silnog kasljanja :( Sad smo bili kod dr , nije ga slusala , samo mu je pogledala usi , one su ok i prepisala mu Alfacet , njega do sad nije pio , cekam 14h da mu ga dam jer nam je tako jednostavnije da ga ne budim nocu da ga pije , sad je zaspao ali nista nije jeo pa sam bas u brizi :( tigi saljemo drugaru Nikolici zagrljaj i da svi zajedno brzo ozdravimo :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj moj jadnicak i sto pojede on povrati od silnog kasljanja :( Sad smo bili kod dr , nije ga slusala , samo mu je pogledala usi , one su ok i prepisala mu Alfacet , njega do sad nije pio , cekam 14h da mu ga dam jer nam je tako jednostavnije da ga ne budim nocu da ga pije , sad je zaspao ali nista nije jeo pa sam bas u brizi :( tigi saljemo drugaru Nikolici zagrljaj i da svi zajedno brzo ozdravimo :*

Super da su usi ok!Nema veze,draga,nek odspava,izmoren je,jesce kad se probudi!I ja se nadam sto brzem ozdravljenju,jer jedan dan kad su klinci bolesni je kao godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi i Sanja - želim vam da što pre izgurate to.

Sanja a šta kaže Dr što povraća od kašljanja? Bolje da povrati ako ima šlajma, al mi baš i nije ok što ga nije poslušala.

Jel mu ti stavljaš noću mast ko prošli put?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi i Sanja - želim vam da što pre izgurate to.

Sanja a šta kaže Dr što povraća od kašljanja? Bolje da povrati ako ima šlajma, al mi baš i nije ok što ga nije poslušala.

Jel mu ti stavljaš noću mast ko prošli put?

I ja se nadam,previse bi bilo jos koja noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam,previse bi bilo jos koja noc!

Zovi babu da joj da Nikolas T i loš apetit ;) Držim fige da bude dobro ko i sad :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name='Tigrica' date='22.03.2012, 12:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni dr. kaže da je jak virus.Ima tt 40 2 dana,pa 5 do 39,pa ponovo 40.Samo da se prate pluća-sto se kod Mase spustilo,sto vise tecnosti i beli slez-da se to izbaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni dr. kaže da je jak virus.Ima tt 40 2 dana,pa 5 do 39,pa ponovo 40.Samo da se prate pluća-sto se kod Mase spustilo,sto vise tecnosti i beli slez-da se to izbaci.

Joj strasno,ja se iskreno nadam da nije virus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i mi javimo , nocas smo opet pili paracet , 38.7 , sa oduzimanjem 0.5 ... danas idemo opet kod dr , izgleda da nas nece mimoici antibiotik ni ovaj put :( Ja sve mislim da je on to od mene pokupio :( Ja sam isto bolesna , nos mi je pun , i to trava zeleni sekret , grlo me rastura , kad gutam boli me cela glava :( Ali ja njega ne mogu da izolujem od sebe , ceo dan smo sami zajedno .... Pojedoh se ziva :(

A što MORA ANTIBIOTIK :blink: ....da li su rađene analize kakve?

Mi od subote pod temperaturom....i sada ima 38,5 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što MORA ANTIBIOTIK :blink: ....da li su rađene analize kakve?

Mi od subote pod temperaturom....i sada ima 38,5 :(

vi uradite kks,crp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vi uradite kks,crp.

Mi radili prekjuče...kaže virus...ali crp nismo radili...možda ako se nešto 'proširilo'....videću sutra.....mada čujem da ovo baš traje dugo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što MORA ANTIBIOTIK :blink: ....da li su rađene analize kakve?

Mi od subote pod temperaturom....i sada ima 38,5 :(

Mi smo od nedelje pod T , pokusali smo bez AB ali eto ne ide , samo na gore , zato smo danas otisli ponovo i dobili Alfacet ... Bem li ga vise , ne znam sta mi je gore da ga gledam kako se muci ili da mu dam AB da pre pregura ...

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo od nedelje pod T , pokusali smo bez AB ali eto ne ide , samo na gore , zato smo danas otisli ponovo i dobili Alfacet ... Bem li ga vise , ne znam sta mi je gore da ga gledam kako se muci ili da mu dam AB da pre pregura ...

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Ali on 'pregura' ali mu je imunitet oslabljen od antibiotika...zato se ponovo razboli...pa ponovo...pa ponovo....i tako dok ne poraste malo :( ...i to antibiotik bez urađenih analiza i antibiograma <_< ...mislim da treba dr-u da tražiš da uradite kks ili bris (šta je već u pitanju),pa i ako baš mora AB onda da znate koji AB će uništiti tu bakteriju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...evo sad 39,tusiranje,cepic i zaspao je,jedva...!Bili smo kod dr,uradili briseve,krvnu sliku i urin u ponedeljak,nista nema,malo mu zdrijelo crveno,ali kaze dr to moze biti i od temperature,petice jesu krenule,ali tako visoka temperatura nije bas od petica!Da zlo bude vece malo prije dok se igrao,zapeo je i rasjekao usnu,sreca zubi su ostali citavi!Strasno! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...evo sad 39,tusiranje,cepic i zaspao je,jedva...!Bili smo kod dr,uradili briseve,krvnu sliku i urin u ponedeljak,nista nema,malo mu zdrijelo crveno,ali kaze dr to moze biti i od temperature,petice jesu krenule,ali tako visoka temperatura nije bas od petica!Da zlo bude vece malo prije dok se igrao,zapeo je i rasjekao usnu,sreca zubi su ostali citavi!Strasno! :(

I jel vam dr rekla da je virus ili šta? Sad ne razumem - rezultate dobijete u ponedeljak, ili...?

Ljubim vas da što pre ozdravite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jel vam dr rekla da je virus ili šta? Sad ne razumem - rezultate dobijete u ponedeljak, ili...?

Ljubim vas da što pre ozdravite.

Sumnja na virus,ali i na bakteriju,cekamo nalaze,u utorak ce biti gotovi,pa cemo vidjeti!Nikakav antibiotik nije dobio dok se ne utvrdi dijagnoza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.