Polazak u jaslice i sistematski pregled

odgovora

Objavljeno

Moje dete od septembra krece u vrtic ima 19 meseci, interesuje me da li sam u obavezi da dostavim neku potvrdu od pedijatra. Pretpostavljam da treba ali mi u vrticu nisu nista rekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete od septembra krece u vrtic ima 19 meseci, interesuje me da li sam u obavezi da dostavim neku potvrdu od pedijatra. Pretpostavljam da treba ali mi u vrticu nisu nista rekli.

Da, treba da se uradi sistematski pregled...u vrtiću dobiješ karton deteta i to nosiš u DZ...dakle najbolje u vrtiću da se raspitaš kakva je procedura. Ali, ne moraš to sada odmah da juriš...ak je dete primljeno, verovatno ćete dobiti u septembru kada krene potrebne informacije oko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, treba da se uradi sistematski pregled...u vrtiću dobiješ karton deteta i to nosiš u DZ...dakle najbolje u vrtiću da se raspitaš kakva je procedura. Ali, ne moraš to sada odmah da juriš...ak je dete primljeno, verovatno ćete dobiti u septembru kada krene potrebne informacije oko toga.

Hvala na odgovoru :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su juce rekli da je upis od sledece nedelje i da tad dobijamo karton koji nosimo u DD i vodimo dete na sistematski.Prilikom upisa placa se 4.500 i donosi z.karton u obdaniste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.