Pilula za dan posle

odgovora

Objavljeno

Naravno da je moguce da prodje bez krvarenja, tako bi uglavnom i trebalo da bude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaštita nam je zakazala i odmah nakon sat vremena sam popila Escapelle pilulu za dan posle. Međutim, kad sam preračunala u kalendaru plodnih dana, ispada da je taj dan jedan od najplodnijih. Ciklusi su mi uredni, imam 33 godine i dve uredno iznete trudnoće, treću nismo planirali. Oba puta sam veoma lako ostala u drugom stanju, koji mesec smo odabrali tog meseca se i desilo. Pošto imam proširene vene nakon druge trudnoće, a i trombozu u porodičnoj anamnezi, koliko ova pilula može biti opasna za moje zdravlje? Koliko će pilula za dan posle biti efikasna ako je to jedan od najplodnijih dana i ako je već došlo do ovulacije, da li će pilula pomoći da se jajna ćelija ne oplodi ili ne "ugnezdi" ? Ako se ubuduće odlučim za hormonsku spiralu Mirenu, da li je Mirena kontraindikovana kod proširenih vena ili ne? Molim članice da mi daju neke odgovore, predstoji nam da čekamo nekoliko dana pre nego što ću moći da uradim test na trudnoću, a dotle nam preostaje samo da brinemo. Jel imala neka članica slično iskustvo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Popila sam tabletu za dan posle pre nekih nedelju dana i krvarim kao i inače kad imam ciklus iako je uranio poprilicno. Imam grčeve a i mučninu sam kratko imala. Zanima me da li makar mogu sada kada krvarim da budem sigurna da nema trudnoce ili je moguce da i pored tog uranjenog krvarenja bude trudnoće. Da li je potrebno ipak proveriti? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko si tabletu popila na vreme-nema trudnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Caoo zene,

Zanimaa me da li je neka od vas imala jako tamno skoro pa crno krvarenje par dana nakon popijene tablete za dan posle.. porodila sam se pre tri mesecaa (carski), ciklus mi je redovan nakon trudnocee,tj ova dva koja sam imala do sada.. sad mi se desilo da sam ciklus dobila 10 dana ranije, nije obiman kao inace ali je dosta taman skoro pa crn.. koja je verovatnoca da sam zakacila trudnocu i da li postoji mogucnos da nesto nije kako treba?

Hvala unapred!:mellow:

Izmenjeno od strane Gospodja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.