Pokretanje sopstvenog posla

odgovora

Objavljeno

Sto se kajmaka tice vrlo je lako.Pravicu ga samo ako neko naruci.I to mladi moze odmah.Za stari bi vec moralo da se ceka.

To je lako poslati,a uvek cu nabaciti koji gram vise za to sto bi kupac platio postarinu,ili poslati sir na kontu toga.

Vec imam 5 kg rezervisano.

Kuca mi je u opstem haosu,ali planiram da nalagerujem malo vecu kolicinu,pa neko vreme pauziram dok to ne prodam,da prvo vidim kako ce ici.

Buhla ako budes dolazila,rado cu poneti da probas pa da preneses utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana koliko se ceka za stari kajmak? I koja bi bila cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra predajem zahtev sa biznis planom za subvenciju Nacionalne sluzbe za zaposljavanje.

Ovih dana sam bas u frci oko uspeha u ovom poslu,ali nada umire poslednja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da li znate nekog kuvara ili kuvaricu da joj treba posao, treba mi sto hitnije izludeh sa mladjim osobljem.restoran je na Iriskom Vencu! Ako znate nekog ko hoce da radi javite mi u pp. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav ja sam Jelena i nova sam na forumu, imam sina Kostu koji ima 18 meseci, muz samo radi pa sam dosla na ideju u slobodno vreme da sijem posteljine. Prvo sam sila za sebe a onda sam dosla na ideju kako bih mogla da popunim kucni budzet radeci ono sto volim. Ovo je moja FB stranica pa pogledajte tek sam pocela pa.... wish me luck :D

https://www.facebook.com/posteljinemaliljudi/

blesava, olga75 i In-Greed volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo maliljudi

ja odavno zelim da svoje cvece rasadjujem i prodajem.

Do sada sam ga delila ali kad bolje razmislim :D

Ja bih jako volela ( znam inertna sam :( ) kad bi mi neko rekao kako to ide,od te sitne prodaje ne moze da se zivi, da se ta prodaja intenzivira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olga, ima toliko predavanja na tu temu, evo bas na primer Netokracija sledece nedelje organizuje potpuno besplatno vece predavanja zena preduzetnica o tome kako su pokrenule i razvile svoj biznis. Ja sam vec na dva takva okupljanja bila i nosim lepa iskustva. Ukoliko malo procackas i ispratis, videces da postoji mnogo udruzenja koji se bave podrskom zenama, posebno mamama preduzetnicama. Pocni da pratis Centar za mame, oni mnogo rade na promociji zenskog preduzetnistva, osnazuju i obucavaju zene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo maliljudi

ja odavno zelim da svoje cvece rasadjujem i prodajem.

Do sada sam ga delila ali kad bolje razmislim :D

Ja bih jako volela ( znam inertna sam :( ) kad bi mi neko rekao kako to ide,od te sitne prodaje ne moze da se zivi, da se ta prodaja intenzivira

Imas sad u Tehnolopisu mnogoooo dobra predavanja na temu Biznis plana.Sve,sve sta posao nosi sa sobom crno na bjelo.Besplatne su radionice.

Jos uvek ti nije kasno da se prijavis.

http://www.tehnopolis.me/online/mne/od-ideje-plana-besplatna-obuka-za-izradu-biznis-planova-u-tehnopolisu/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno


Ponuda kredita krecu od 2 000 do 3 miliona evra, vra?aju novac u periodu od 1 do 30 godina. Kontakt: [argence.principale02@gmail.com]; Whatsapp ili Viper dostupne: [+ 33 752 786 987] Bog vas blagoslovio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj san je da otvorim igraonicu sa svojim keteringom..ili samo ketering..to mi je zelja od detinjstva :) 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.