Usne poplave nakon izlaska iz bazena

odgovora

Objavljeno

Juce smo bili na bazenima, temperatura je bila negde oko 30-ak stepeni. Bilo je toplo, ne previse, ali sasvim odgovarajuca temperatura.

Naime, zanima me zasto su mom detetu poplavele usne nakon 15-ak minuta u vodi kad smo ga izvadili? Da napomenem da se sasvim normalno ponasao, bio je veseo.

Jel je navedeni simptom normalan, ili ipak nije?

Molim vas, dajte mi precizne odgovore ako neko zna o cemu se radi, da li je ovo za brigu ili ipak ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce smo bili na bazenima, temperatura je bila negde oko 30-ak stepeni. Bilo je toplo, om normalan, ali sasvim odgovarajuca temperatura.

Naime, zanima me zasto su mom detetu poplavele usne nakon 15-ak minuta u vodi kad smo ga izvadili? Da napomenem da se sasvim normalno ponasao, bio je veseo.

Jel je navedeni simptom normalan, ili ipak nije?

Molim vas, dajte mi precizne odgovore ako neko zna o cemu se radi, da li je ovo za brigu ili ipak ne?

Kada sam bila mala, stalno su mi bila plava usta nakon izlaska iz vode. Mislim da to nije strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj Anđelini pomodre usne posle 10-tak min provedenih u vodi bilo koja temp. da je u pitanju i tako je uvek 'modra'...ja se ne obazitem na to previše! I zimi kada je napolju hladno,ona pomodri (usta),iako je dobro obučena,mislim da nema razloga za brigu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.